Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

vcer sem gledal mrllamasc pa je tud bil diablo walks the earth na azijskih serverjih

mislim, da sam region spremenis pa si na azijskih serverjih? al rabis vpn?

 

anyway, riskiral sem ene par sojev. pizda jaz sem nasel 3 unique ringe do zdaj - manal, nagel in wisp. pa hodim okrog z 400+ mfja. tko da ne nevem no :D verjetno mors bosse farmat za ringe. sem dal na switch zdej teleport k sem najdu neko sekirco s chargi in pol lahk preskocim river, ki je annoying z necrotom. diablo droppa tko res najvecji shit.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 11 urami:

P873GVj.jpeg

 

 

Riskiral sem ene par SOJev za it na nek event v Azijo (VPN ftw), kjer je folk množično prodajal SOJe vendorju, tako da so tam so spawnali Diablo Clona. No, tole sem dobil od mrcine, bo prišlo prav za XP grind nad 90 :sorcerer:

 

Prvi annihilusi na D2R. V bistvu študiram, da bi ga raje prodal naprej, ker folk prodaja svoje bodoče prvorojene potomce za te charme, ta roll je pa skoraj najboljši možen.


Svaka čast ej..

 

Kje si pa izvedel za event?

 

Drugače pa fak, pomoje sem identifyal že ene 20-30 ringov, pa nobenega SOJa..

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 6 urami:


Svaka čast ej..

 

Kje si pa izvedel za event?

 

Drugače pa fak, pomoje sem identifyal že ene 20-30 ringov, pa nobenega SOJa..

 

D2.io in podobni, malo spremljaj, včeraj so recimo američani nardili uber event, ni pa garantirano, da boš dobil IP oz. da boš prišel v game. Pa streamerje občasno počekiraj, včasih kar v streamu zveš, da se kaj dogaja.

Povezava do prispevka
shure reče pred 17 urami:

Prvi soliden Andy drop - Nagelring. Imam shit gear in bi mi koristilo prodat za kaj drugega, pa ni variante na konzolah. Se kaj ve, če dobimo tudi delujoč multiplayer kdaj?:ranting:

 

Nagel je dober loot, še posebej, če se ti rolla okrog 30MF.

 

Ampak ja, na konzolah niti ni manjko Lobbyjev, ampak delujočega MPja: kaj ti pomaga friends lista v igri, če pa sploh nima opcije joinanja na frenda, kar je neverjetno. Pol pa tisti party finder sploh ne deluje, ker vsakič ko probam karkoli joinat mi naredi solo igro, torej kot da ni te opcije.

 

Pa chat v igri bi morala bit nuja za trejdanje. Sej se da trejdat, greš na te trade strani za d2, imajo podsekcijo prav za konzole, pa tam trejdaš, je pa nato clunky se najdet, ker ne moreš nardit imena igre kot na PCju, tako da se moraš dodat za frenda pol pa joinat preko psn UI.  

 

Pred lobbyji je nuja da lahko kadarkoli in game joinaš na frenda pa da imaš delujoče MP igre in brez trapaste default omejitve na 4 player max.

Povezava do prispevka

Jz nevem.. vsake drugic k hoc d2 igrat neki ne dela.. al so serverji dol, zdej so mi kr liki spet zbrisani in cakam da pridejo nazaj.. 20 let nazaj ni blo teh problemov no...

 

Ja interakcija z clientom men sploh ne dela.. ce mi kdo pise na b.netu in sem v D2, sploh ne vidm.. sej mogoce je treba sam kj nastavitve gledat, sam se mi ne da -,- ....

 

@ DVD kaj te je ubilo? :o 

 

Men se je nekak elemental druid vedno zdel najbol safe za HC :D Prisel do lvl 92 enkrat, se mi je zdel nesmrten.. ni umrl, sam nehov sm igrat

 

Edit: aha.. ocitno serverji dol, ker ze dupajo veselo na veliko :doctor:

 

dup.PNG

uredilo bitje MesarMate
Povezava do prispevka

kupil sem necro torch 19 attr 17 all res za 12 keys of terror + 3 keys of hate + 2 x mal

 

upam, da me niso nategnili. kolko gledam mors za uber service dat al 2x set al pa set + ist. tko da sem jaz dal preracunano priblizno enako, samo da sem dobil decent torch, ki sem ga zelel (za necrota). 

 

keyi so pa prasice. zdele delam summonerja + countess in prisezem, da countess veckrat vrze key + rune dobis (sem dobu 3x mal v tem cajtu k sem farmu keye). how is that balanced? nihlataka pa ne morem niti z necrojom. enkrat sem sel probat pa so me ene kace tko unicle da brezveze. skeliji in merc so zginili v sekundi. tko da od takrat dalje vec nisem probaval. ceprav bi mogoc moral.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 7 urami:

kupil sem necro torch 19 attr 17 all res za 12 keys of terror + 3 keys of hate + 2 x mal

 

upam, da me niso nategnili. kolko gledam mors za uber service dat al 2x set al pa set + ist. tko da sem jaz dal preracunano priblizno enako, samo da sem dobil decent torch, ki sem ga zelel (za necrota). 

 

keyi so pa prasice. zdele delam summonerja + countess in prisezem, da countess veckrat vrze key + rune dobis (sem dobu 3x mal v tem cajtu k sem farmu keye). how is that balanced? nihlataka pa ne morem niti z necrojom. enkrat sem sel probat pa so me ene kace tko unicle da brezveze. skeliji in merc so zginili v sekundi. tko da od takrat dalje vec nisem probaval. ceprav bi mogoc moral.

 

Vse torche, ki niso sorc/pala dobiš zelo dober roll (rang 15-20 na oboje) za enega ista, do največ dva. Danes. Pred enim tednom si rabil 2 ista. Perfecte dobiš za cca 3-4 iste (seveda razen sorca/pala, mogoče tudi amazonka je mal dražja).

 

Jaz sem strejdal 20/16 necro torch za slabega ista pred nekaj dnevi, ampak je bil snipe, ker se mi zdijo vsi rolli 20/15 ali več dobri za tako budget ceno, ko bom imel alta, worst case jih prodam nazaj za isto vrednost, ker dobri rolli dlje držijo vrednost. Mogoče si keye ravno preplačal, ker 15 keyev ni malo vrednih, če daš skupaj, ampak če jih hitro nafarmaš nazaj je to vse relativno.

 

Sem pa annija prodal za 8 ber run. Čez par tednov planiram, da kupim približno isti roll nazaj za največ pol cene.

Povezava do prispevka

Na Redditu sem bral, pa skor 100% sem, da sem prišel čez en waypoint, ki ga potem ni bilo več. Lahko sem pa samo bil tako zmeden, da se mi je samo dozdevalo.:rofl:

 

Navedek

I just lost my horadric cube, with few low level gems inside i was upgrading.

Not a big deal but definitely scary...

 

Navedek

I was upgrading gems. Put my two highest runes back in. Got off. Now my fcking cube is gone.

 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

pa da napisem se za light sorso kake rune delam, mi lahk napisete ce se splaca se kaj dodat

 

najprej arcane sanctuary - rdec portal, wp do frigid za eldritcha in overseerja - wp black marsh 

 

hotu bi dodat se andy ampak mi merc skos umre (insight, tal mask, duriel shell). ko najdem spet venom ward morm prisparat pa dat mercu. pol bom lahk andy delal, sam da ne bo pol drugje umiral.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 19 minutami:

To ni rollback. Očitno jim ni sejvalo, ko je padlo dol. Če bi delali rollback bi ga fajn najbal, ker se ravno takrat trejdal na veliko :D 

Še vedno je to totalna neumnost v 2021, da izgubiš ONLINE progress za uro ali dve igranja. Čeprav bi rekel, da je bil vmes en fuckery glede na primere iz threada na Redditu:
https://www.reddit.com/r/diablo2/comments/q5cebx/the_servers_going_down_is_annoying_but_tolerable/

 

Navedek

Got an SoJ from Diablo today. Saved, quit. Came online a hour later and SoJ is gone 😭

 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Ma vzemi z rezervo. Če bi jaz verjel vse kar trdi folk, ki igra Diablo, bi me vsaj dvakrat na dan nategnili pri trejdih :D 

 

Kolko scummerjev je v Diablo sceni jih težko najdeš kjerkoli, svašta sem že doživel. S prve roke ti pa potrdim, da sem trejdal večje zadeve dobesedno ob obeh izpadih in je vse gor kot bi moralo bit. Se mi pa je izguba progressa dejansko zgodila day1, sem cca 20 min kvestanja zgubil.

 

To so moje izkušnje iz prve roke. Ne trdim, da je za vse tako, ampak res vzemi z rezervo in bodi previden pri trejdanju, ker tukaj so izkušeni scammerji.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 42 minutami:

pa da napisem se za light sorso kake rune delam, mi lahk napisete ce se splaca se kaj dodat

 

najprej arcane sanctuary - rdec portal, wp do frigid za eldritcha in overseerja - wp black marsh 

 

hotu bi dodat se andy ampak mi merc skos umre (insight, tal mask, duriel shell). ko najdem spet venom ward morm prisparat pa dat mercu. pol bom lahk andy delal, sam da ne bo pol drugje umiral.

 

Jaz sem igral healer classo za mojega merca vse dokler mu nisem dal Treachery z dobrim def, nek fast attack speed Tresher (že navaden Tresher ali Giant Tresh je super, ne rabiš eth) (insight ali infinity z vidika merca nima veze) . Od tedaj dalje težko umre. Če si bogat se stegni za kak Fortitude.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...