Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Končno. 
 

Zakaj so dollsi tako jebeno močni?

 

edit: grem za foro naredit en Count/Andy run pred šihtom in pade Nagelring 27% od random boss packa.:D Malo me že trolajo, ampak boljše kot nič. Počutim se ko klošar pod mostom, ko dobi sendvič, nad mano se pa vozijo s Ferrariji.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Meni se sploh ne da grindat. 

 

Vsak vikend ko imam vec casa, ne dela al pa laga.. ko gres iz igre in s5 not 1 od 3 neki failed, new character, mores ven iz igre ipd.. MP na konzolah nedela oz ne najde skoraj nobenega.. 

 

Meni se zdi, da so tipi pac to graficno olepsali vse ostalo pa nic.. kar se kaze v tem da MP na PCju dela na konzolah ne..  in tle obstajata samo dve opciji, da bodo s casom boljse ali ne.. se bojim, da so tipi neki bumbarji, podobno kot pri Outriders, ko je jebalo MP cel mesec dva od izida dokler pac ni folk nehal igrat igre

 

Mislim pac ne da se mi vec igrat solo jebat ga, mislim itak niti ne dela, ko ima najvec ljudi cas za igrat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

evo zakljucil s key runi

 

4 - 0 za countess proti summonerju

countess sicer ni vrgla nobene uporabne rune (Lum in vise), je pa njena kolegica navrgla Vex tko da sem lahk naredil HOTO (33 all res :/) za paladinkota. pa izrecno sem si vzel cajt in sem pobijal arcane sanctuary mobe, ker baje radi rune dropajo wraithi ampak ni blo ne.

Povezava do prispevka
shure reče pred 2 urama:

Meni je Hellforge na NM vrgel Lum. Se mi splača zamenjat Stealth za Smoke? Verjetno bom na Hellu rabil +50 res bolj kot +2 skills?

Valda se splaca Smoke + Spirit scit in weapon in to je to, pa Lore celada al pa ena z MF.. pa na rokavicah 20 caste rate oz na itemih da dosezes ve  kot 75 imas 75 res all in vec kot 75 cast rate in par plus skillov.. skratka za farmar hell bp.. se ene 100  200 MF si lah das komot zraven

 

Pol ko bos bogat pa HOTO in itak bos imel vec opcij za RES na drugi opremi in ko bos ful bogat enigma

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Imam 34fcr Spirit sword (drugi roll:D), Magefist gloves, Lore helm, ene +30 run speed boots, Ancient's pledge (čakam na en dober base za Spirit) in še Stealth armor. Celo noob opremo...

 

Danes končno pridem v Hell, da se začne igra oz. realno farmanje NM Mefija.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

ne me fukat

 

k hoces naredit game in already exists pol mors pa mimuto pocakat preden lahk spet kaki igri joinas

 

zdej so pa legendice nardile se hujse. zdej si locked out ce hoces joinat non existent game al pa full game. torej efektivno so unicili public baal, trist, tomb, cow,... running

 

prekleti nesposobnezi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...