Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 16 minutami:

Evo, pa imamo sedmico... so točni kot ura...

 

TM1ktkF.jpeg

 

 

Also: danes je bil dober dan, prvo Baal častil Tal Armor in pol kravice so dale CHAM runo... kurc k ni bla za eno ali dve na lestvici slabša, cham je kao bolj redek a dosti manj vreden od jah in ber... ah well, boljš k kak ORT :happy:

 

A ti si zacel igrat na compu? Nic vec te ne zasledim online, ampak igras pa vsak dan🤔

Povezava do prispevka

respecal sem sorso v blizzard in prvi charm k mi pade je bil lighting skiller :D

 

drgac lepa sprememba paca iz farmanja keyov na bosse. zdej dobim dost vec unikov (na zalost so shitty) in fillam grail razpredelnico. pase spremenit farming spote vsake tolk cajta. naslednjo sprobam meteorb sorso pol pa nazaj na lighting (oz bo verjetno treba nardit se en char pa met lighting + cold sorso)

 

hammerdina sem naredil, pa mi ni prevec vsec. mors stat pri mobih torej mors bit dost tanky. prevec crepanja potionov trenutno k mam se premal geara/levlov. tud pozicioniranje da hamri zadanejo mi gre na zivce tbh. pomoje bom ga spremenil v smiterja.

 

necromancerja bi pa rad spremenil v poison. ampak nimam trang gloves, nimam death's web in nimam Jah rune za enigmo. tko da ja.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 48 minutami:

Evo, pa imamo sedmico... so točni kot ura...

 

TM1ktkF.jpeg

 

 

Also: danes je bil dober dan, prvo Baal častil Tal Armor in pol kravice so dale CHAM runo... kurc k ni bla za eno ali dve na lestvici slabša, cham je kao bolj redek a dosti manj vreden od jah in ber... ah well, boljš k kak ORT :happy:

 

Ma dej ko berem te tvoje drope me mine da bi sploh še igral... Men skos padajo smeti teb pa kar faking tals armor... ledvico bi dal za tak drop :D Včer v 3 urah nisem dobil nobenga ključa na nobenmu od trojice ki jih dropa. Edini komaj omembe vreden drop je bla UM runa... Pa bliz sorsa je men mal dizaster na joypadu... 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 minutami:

 

Ma dej ko berem te tvoje drope me mine da bi sploh še igral... Men skos padajo smeti teb pa kar faking tals armor... ledvico bi dal za tak drop :D Včer v 3 urah nisem dobil nobenga ključa na nobenmu od trojice ki jih dropa. Edini komaj omembe vreden drop je bla UM runa... Pa bliz sorsa je men mal dizaster na joypadu... 

 

Sem ti že par strani nazaj svetoval da greš v Frozen Orb, je super in na joypadu se lepo igra.  Pravi relax.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 13 minutami:

pa frozen orb je za kej? k je manjsi dmg od blizzarda in bossi trajajo dlje, razen ce mas res hud gear. kere spote pa farmas z njo?

 

recimo light sorsa z mojim gearom je bla "presibka" za farmat krave, je bil necro hitrejsi s corpse explosionom. 

 

Ma vse. Absolutno ni cone, kjer ji ne bi bila kos.

 

Kar ni immune na cold crkne takoj, kar je, pa imaš lahko še fire/light skillerje.

 

Blizz ima plus da je enostavno močnejši dmg, ampak moraš praktično bit le cold spec, ker rabiš en kup skillov v sinergije. Cold immuni te bodo jebali tudi z Infinityjem.

FO ima prednost, da kar ni immune to cold ckne počasneje kot z blizzardom, a dovolj hitro, da je to ''takoj'', po drugi strani rabiš tako malo cold investmenta za max FO dmg, da ti ostane dovolj pik za fire/light. Pa seveda če ne igraš na miš, ampak na joypad je če mene vprašaš enostavno boljše.

 

Jaz delam s FO 8p chaos brez težav, 1-3p pa samo gaziš. Niti ne rabiš nevekakšen gear, pač z budget gearom ne boš šel solirat chaos 8p.

 

 

Also:  sem zlevellal Necrota in moram priznat, da mi je boljši oz. bolj zabaven za igrat kot sorca, prav grdo videt kako zgaziš krave, Chaos ipd., kjer so mobi na kupu, edino za bosse je bolj slabo, ampak močno priporočam poison nova build.

PS: na 2:40 min mi je padla še VEX runa, sam ne povedat uporabniku @Gatsu  :D  

 

 

Povezava do prispevka

sem si rekel ajd, dajmo bit tko kot youtuberji pa belezit kolko runov nardim in kaj bo padlo

zacel sem k sem dingnil 87. rabil sem 48 runnov do lvl 88. delal sem pindle, mefi, ancient tunnels in andy.

mefi je dal dva oculusa (kar je nice, ker mam zdaj 50% mfja vec kot s HOTO (ker troll pri blizzu se je spomnil dat 25% chance to teleport (legenda))) ostalo pa nic. vse vednor trash. mogoce dva bolj zanimiva itema sta bla unique kraken shell in ormus  (fire bolt) iz ancient tunnelsov.

Povezava do prispevka

connecting to battlenet...position in queue 17

 

Sem za foro pustil laufat d2 in me je prijavilo šele čez cca 15 minut.

 

...lol

 

Zdaj ga pa res že serjejo. Igra na pc je kar dober R, mapak tale del s serverji je pa res pod nivojem. Pa ravno ta del je bil pod skrbjo Blizza, če sem prav prebral. <_<

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

The fuck jim ni jasno? To je pa ena izmed najbolj retardiranih stvari, kar sem jih kdaj videl. To narediš, če si katastrofalen developer in pojma nimaš kaj delaš. Od nekega pripravnika bi še pričakoval kaj takega. Po možnosti bo to zdaj trajna rešitev in jim ni potrebno zrihtati serverjev.:avadodo:

 

edit: super, očitno bom vsakič čakal po par minut

edit2: server down

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
zasledovalec reče Dne, 14. 10. 2021 at 21:34:


Se strinjam, da je stanje nedopustljivo. AMPAK To si preberte, ker je vse razlozen, kaj so problemi in kako nameravajo resit, vkljucno s tem zakaj so zacasno dodal queueje. Bo mal manj frustracij mogoce, al pa vec k bote vidl kako retardirano je zastavljen blo :D

 

So pa net code delal tudi pri VV (kar ni legacy), tko da ni lih vse slabo = Blizz, vse dobr = VV. Itak je pa ista firma to, ker je VV del Blizza.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

Afaik v beti ni blo problemov s serverji? Nism igral takt. Oni pravjo, da niso prcakval tok drgacnih patternov igralcev na live verziji. No shit, da bo folk velik vec farmal, ko jim dejansko ostane gear :D

 

Men je bl smesn, da je izgovor za pustit vs 20 let star legacy netcode notr “authentic experience” in da master server laufa na singletonu :D

Povezava do prispevka

Dvomim da so tolko nesposobni.. tipi pac sparajo na serverjih, sej je vedno tako.. se nikoli ni blo ob izidu dovolj serverjev, tipom se ne splaca za unih par dni nabavit dovolj serverjev, ki pol itak promet upade.. eno je kolko ljudi kupi igro, drugo kolko jih igra na enkrat

 

Tle pac.. folk je navalil.. a tipi furajo neke serverje za vanilla diabl d2 imo

 

In to se lepo bidi ob vikendih ko igra vec folka.. vsak vikend je isti kurac

 

Al bodo kaj sprostili pri kaksni drugi igri al ne vem.. ma škrt so jbt ga.. boli jih kurac skratka

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...