Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 uro:

 

Jinxed me right there :wacko:

 

Jeben Baba 20/16 torch lol...

 

Anyway potem sem delal travi+nihlathak+šenk&Eldritch rune in dobil Gul, Deaths Web +2 -45%, 40% chancies, Gheed 160/12/33 in samo en fucking ključ...  Deaths web sem opazil da je kar iskan na d2jsp in bi morda lahko zanj dobil 2-3k fg :blink:

 

WTF, ja valda, dobil si BiS item za necrote, tak roll je like JAH runa ranga, brez večjih težav.

 

Mislim, da ti in uporabnik s številkami, če od danes še en mesec ne dobite dobrega dropa nimate kaj se pritoževat :D 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 14 minutami:

 

WTF, ja valda, dobil si BiS item za necrote, tak roll je like JAH runa ranga, brez večjih težav.

 

Mislim, da ti in uporabnik s številkami, če od danes še en mesec ne dobite dobrega dropa nimate kaj se pritoževat :D 

 

Reče nekdo ki ima Infinity in Enigmo :D  

 

Sej drugač priznam tale hammerdin je imel zadnje par dni kar dost krompirja lol. Ohm, Vex (s katerim sem naredil perf 40 HOTO), 2x Gul, 2x IST, perf chancies in odličen roll Death Weba. Pač da mi enkrat v lajfu pade shako mi očitno ni usojeno ampak če padajo rune se ne pritožujem ker z njimi lahko kupiš vse :D Sorsa po drugi strani ni dobila pol kurca nič pomoje je highlight njenega farmanja 2x um in 1x IST ter ene 2x PUL...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 minutami:

 

Reče nekdo ki ima Infinity in Enigmo :D  

 

Sej drugač priznam tale hammerdin je imel zadnje par dni kar dost krompirja lol. Ohm, Vex (s katerim sem naredil perf 40 HOTO), 2x Gul, 2x IST, perf chancies in odličen roll Death Weba. Pač da mi enkrat v lajfu pade shako mi očitno ni usojeno ampak če padajo rune se ne pritožujem ker z njimi lahko kupiš vse :D Sorsa po drugi strani ni dobila pol kurca nič pomoje je highlight njenega farmanja 2x um in 1x IST ter ene 2x PUL...

 

DW je like cca 10 Shakotov minimalno, samo za lažje razumevanje :D 

 

Ohm ene 4, štiri pa pol

Vex ene 2

Gul recimo 1 zaokroženo navzdol, pa si dobil dva

Ist 1 zaokroženo navgor pa sta 2

 

Grand total of 20 Shakos :D 

 

Pa nije baš loše za par dni  ^_^

 

Kaj če bi ti jaz posodil moj account, kolk računaš na uro grinda? :D 

 

Povezava do prispevka
Tiber reče Pravkar:

A to se prodaja pa kupuje iteme za prave dnarje? :D

Ne bom pozabil ko je bil v D3 se AH za real money. Sem dobil neke hude shoulderse ki sem jih zdilal za 300€ nekje :avadodo:

 

250 je bil max, kar pa je bilo absolutno prepoceni za top iteme.

 

Jaz sem kupoval res BiS iteme za 250EUR pol pa dal za 3k naprej na paypal. Good times.

Ampak si moral bit res hiter, sekundo kasneje itema ni blo že več, si moral spammat F5.

 

Pol so pa prišli boti, ki jih nisi mogel več prehitet, pa sem samo še prodal vse v kosu in šel nazaj v Destiny.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 17 urami:

en tal armor mam za zdilat, ce rab kdo

stvari, ki jih rabim so pa: sors/pala torch, tal amu, arachnid, hoz, shako. to je kar se spomnim iz glave. dobrodosle tudi rune.

 

Jaz mam tal amu za trejdat, rabim pa tal armor.

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 2 urama:

Hvala. Pa 4 socket one hand sword ze iscem par dni pa nikakor ne dropa. Ze za paladina sem ga iskal da naredim SPIRIT runeword, zdaj pa bom tako rabil za sorco....

 

A se ti hecaš da si prišel tako daleč v igri brez spirita v swordu? :D  Pa to sem jaz imel na necrotu ki je bil moj prvi lik že na poti čez nightmare. Pač tolko časa sem gonil countess dokler nisem imel vseh potrebnih run kar ne traja dolgo ker so to res zelo common rune. Krave pa že na normal dajo 4 os broadsword/longsword/CS. Isto sem imel takoj Lore helmo ter stealth chest. Insight sem tud imel takoj ko je bilo možno in ker na začetku nimaš nič mfja ti še hitreje dropajo to krave. Ne vem če sem rabil na normal it več ko 3x not da sem dobil 4os broad sword, 4os helbardo ter 2os helmo ter chest.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 4 urami:

 

@shure dans bom mal probal prodat armor scammerjem iz interneta. ce mi ne uspe lahk zatrejdama pol jutri

Me žal ne bo do sobote zvečer doma, tako da kar veselo strejdaj za čim več. Saj ko bo ladder računam, da pošlepam hitro sorco naprej in nafarmam kak ključ ekstra @bitsurugi-ju, da bo lahko dobil hitreje torche. Dovolj klošarjenja.:D 
 

Če rabi kdo 4os crystal sword ga šenkam, ampak šele v soboto...

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

@bitsurugi

Kaj ti ko si joinal uni server za Anni, si mogu kaj uporabit VPN in firewall blocker? 

 

kako je slo to? Mislim, je tezko najt pravega s IP tcp al kaj je uni program?

 

Jaz se s tem nisem rabil zajebavat, imam Netdumo rutteja in sem dal vpn na azijo, DumaOS pa mi pokaže IP od povezave. IP sem pa dobil od folka, ki je delal event, sem rabil dat 2 ali 3 soje, da sem bil na whitelisti, da so mi dali IP. Pol pa sreča ali dobiš gejm ali ne, ker ni garantirano.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Haha cel cajt občudujem kako navdušenje je tu ali kaj je pač to :D

 

Ima še katera tema o posamezni igrački 30 strani?

Stari igra je čista klasika odlično predelana za trenutne konzole in PCje sam fak tale debakel z serverji in konzolna implementacija MPja sta pa čista fucking katastrofa...še vseeno pa vsak dan komaj čakam da zalaufam igro in dobim kak dober drop... Fucking drogice :beer:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 34 minutami:

 

Jaz se s tem nisem rabil zajebavat, imam Netdumo rutteja in sem dal vpn na azijo, DumaOS pa mi pokaže IP od povezave. IP sem pa dobil od folka, ki je delal event, sem rabil dat 2 ali 3 soje, da sem bil na whitelisti, da so mi dali IP. Pol pa sreča ali dobiš gejm ali ne, ker ni garantirano.

kaj je to za en router =)) kaksne prednosti ima? ne ki sem googlal ma razen, da ti stabilizira povezavo tudi, ce je vec naprav priklopljenih, manj laga ipd nisem nasel...

 

kaj pol imas ta DumOS na katerem je VPN in pac vsi podatki o IPjih in druge nastavitve in to je to?

 

sej vecinoma mi je jasno.. tudi brez tega routerja ni neke panike sam.. ne vem kaj je ta firewall blocker, da ti blokira dolocene IPje, da imas vec sans da prides na pravega I GUESS, to si morem se malo pogledat.. v glavnem.. zdej vem zakaj so dali Queue v igrico =)))))))))))

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...