Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Majek reče pred 5 minutami:

public game. nima se kaj za pizdit. 

 

samo, ko pa z bitsujem igraš pa maš da pustiš vse na tleh, da vsaj vidi kaj je padlo. 

hahahahaha ja itak, sam jaz ne pozanm nic razen shako, tako da itak mi ni jasno in mu z veseljem puscam.. edino rune so problem =)))

 

ne ma tle na publik itak malo preden umre samo stiskas gumb ko fuknjen

kr dobis tko no

 

je pa to najjace za farmat XP, da bi jaz to prej vedu :) 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Kjuci res katastrofa

 

Zdaj sem prodal shako in se ar malenkosti, bom kupil unih 6 kljucev ki mi manjka za 250.. prodal unidT za 550 in bmk.. me zanuma kako delaho tej uberji.. bom poklical Bitsuja na pomoc samo bi rad se z mojim smitherjem probal, da vidim koliko je smeti, da pol prodam opremo, ce bo res full suxal

 

Torchi ja po 50 cca pa Pskulls tudi neki malega dobis

 

Danes morem pogledat charme.. rabim enega grabd z 21+ poison resista aja pa war travse, pol pa bom imel 350 MF z alibabo in to je to zame

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Lahko bi tudi farmali skupaj XP

Samo rabimo enga da se teleporta do baala in naredi teleport.. pol takoj joina full folka in to je to na 88 sem dobul pol kvadratka na run, zdej na 89 1/3 kvadratka.. run pa traja dobre 3 minutke ce gres ubijat baala za loot

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Men pa ravno Nihlathak razmeroma hitro dropa ključe pa še takoj ga najdem. Preostala dva imata pa slabši droprate pa še dlje traja da ju najdeš... S tem da Nihlathaka delam z hammerdinom brez teleporta, preostala dva pa z sorso...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 minutami:

in kolko so cene ce kaksnih slabih rollov? tipo najmanj kar lahko dobis ce jo identificiras in je slaba? 

 

also ima kdo kaksne charme s poison resist za zdilat?

 

Odvisno do klase in rolla. Z enimi si v minusu, z drugimi v plusu. S torchi, ki sem jih IDjal ter nato nisem rabil in nekaj runami sem potem odkupoval nove ključe ter delal uberje. Pač enkrat dobiš slab roll, drugič mid, tretjič high roll. 

Povezava do prispevka

Za sorco orb/fw

 

Ful tal set: boljši resisti, malo boljši raztur (orb na 750, fw na 8,5k), mf na 289

delni tal set: malo slabši resisti (dva še vedno na max, dva blizu nule), orb na 630, fw na 8,1k, mf na 450

 

Kaj je bolje? Vem kakšna naj bi bila teorija, kako se pa zadeve izkažejo pri vas v praksi?

Povezava do prispevka

Jest mam poln kufr blizzard builda... na konzoli je to enostavno zanič build ker ne moreš ročno namerit kam ga boš sprožil in še nenormalno preveč omejen si glede stvari ki jih lahko farmaš... Tko da danes me bo spet prst bolel od tiščanja x gumba za razporeranje statsov.... 

Povezava do prispevka

@1309976 pomoje odvisno kere mape farmas, mors sam sprobat ka ti sede/kok vec mfja vpliva na clear speed. Resistov pac tok da ne umiras. Js delam na sorci vecinoma AT, pindle, andy, countess, meph. Za te stvari ne rabs neki resistov/dmga. Zdej furam hoto+spirit (ali baba + rhyme na switchu), shako, tr chest+amulet+belt, chances (bom dal na magefist kot dobim bolse ringe) in dva +10%fcr ringa z nekimi statsi (spirit se nimam max roll). Pa mam na koncu mislm da 105fcr pa cca 400MF. Mam pa par charmov v inventoriju tut za capat resiste, k skillerjev itak nimam dovolj.

 

Drgac se mi pa zdi, da k si enkat pr teh cifrah MFja je ze tak diminishing return, da bo skor zmeri bols mal hitrejsi clear speed, dokler se use ne insta melta, kjer farmas.

 

@Gatsu pejt forb/fireball, men se odlicno igra na kontroler.

 

Ucer mi je prvi run dropu Giant Thresher 4os ETH, tesko je.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

 

zasledovalec reče pred 43 minutami:

 

@Gatsu pejt forb/fireball, men se odlicno igra na kontroler.

 

Ucer mi je prvi run dropu Giant Thresher 4os ETH, tesko je.

 

Ja sej bom šel na ta spec k meteor je tud useless na joypad na žalost... Sam fak res je hecno da največ sem farmal z sorso pa najmanj sem dobil z njo lol. Daleč najboljše drope dobi hammerdin :) Andy/mefisto runi so mi doslej dali samo useless robo Zdej k ne morem Death Weba za dobro ceno prodat bom pomoje še Necrota respecal iz summonmancerja na poison novo :) Folk k Necrote špila so očitno cheapuni k nočjo dat več ko 2K fg...

Povezava do prispevka

Uporabnik  Ragezo  EDIT: @drevored je imel dva seta ključev, pa sva šla nardit Uberje.

 

V prvo mu je droppal 19/20 sorc torch, v drugo pa 19/18 barb. Svaka čast.

 

Še večje pohvale pa si zasluži zato, ker bo doniral sedanjo sorc torch 10/13 uporabniku @Tiber, tak da Tiber, imam torch zate, ki ti jo poklanja Drevored.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

ragezor je @drevored

najbolj sreonja (srečkovič) uporabnik to se ve, je ugotovil ze @Galaksija

v glavnem kot je drevored enkrat razlagal kaj je trik da ti pade dober loot.. vam povem jaz kaj je glavni trik in sicer:

 

DA SE PIZDIS IN JOCES IN DELAS BOGEGA KAKO TI NIC NE PADE pol na koncu si pa najvecja seronja =)))))))))))))

 

 

tip je tolko seronja da lahgko bi racunal mid rune samo da je zraven v partiju za sreco

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

ragezor je @drevored

najbolj sreonja (srečkovič) uporabnik to se ve, je ugotovil ze @Galaksija

v glavnem kot je drevored enkrat razlagal kaj je trik da ti pade dober loot.. vam povem jaz kaj je glavni trik in sicer:

 

DA SE PIZDIS IN JOCES IN DELAS BOGEGA KAKO TI NIC NE PADE pol na koncu si pa najvecja seronja =)))))))))))))

 

Stari, zdaj sem pa konkretno zmeden kdo je kdo :D

 

Torej Ragezor iz Bneta ni Ragezor iz Mn3njala, nego Drevored? A sem prav razumel? No, kakorkoli, slava mu, tako za gg rolle kot za šenkan torch Tiberju.

 

Pismo, jaz počasi bom rabil legendo imen.. kaj ne bi bli kot jaz, majek in Gatsu, vsi z istimi imeni, ne a? :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...