Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...

Bom si kar tole temo sposodil...

 

V četrtek 2.6. pride Diablo Immortal za PC, Android in iOS (na androidu in iOSu bo igro mogoče igrati že en dan prej).

 

https://news.blizzard.com/en-us/diablo-immortal/23788298/diablo-immortal-your-roadmap-to-hell

 

Če bo kdo igral predlagam, da na začetku izbere EU server "The Void" kajti tam nas bo kar nekaj igralcev D3 in D2.

Povezava do prispevka

Ma nene folk je precej navdusen. Mislim na opisovalce.

 

Imas proper pvp imas raide z 8 playerji imas poln kurac stvari

 

Glede kesa pa pac pay to win.. vrc placas boljsi loot. Ni pa nic posiljevanja z mikrotransakcijami.

 

Anyway bomo vidli jutri po state of play

 

Drugace imam poln k videov na yt kaj je vse not in tko izgleda res precej. Edino campanija ne vem koliko ke dolga

Povezava do prispevka

Evo malo sem igral na mobitelu

 

Kot prvo v dveh treh urcah se mi je mobitel s21 tako segrel da je bil pekoce vroc cez zaslon :)))) not good, to bom igral samo na pcju, poleg tega steka v riftih, ni ql.. ne vem mogoce ce imas najnovejseg iphona dela ql :))))

 

Drugo izgleda kot diablo 3 .. zgodba je kar je ampak itak koga boli k.. igra pa se super in imas ogromno stvari za pocet. Vsaj tako iz prve.

 

Je pa bolj MP usmerjena.. lahko igras sam ampak visje tezavnosti ne priporoca da igras sam.. itak ti mece ven neke akcije ampak ni vsiljivo.. imaa pa cel kup battle passov in pizdarij

 

V glavnem, priporocam, da probate na pcju.

 

Izgleda pa tko sekar proper igra, kljubtemu da je ocitno diablo tri reciklaza na hard, mislim na grafiko in levele ipd..

 

 

Povezava do prispevka

Igral par uric danes. Zelo dobra optimizacija na telefonu. Na s10+ se mi ne segreva. Sem pa pogruntal, da je dosti odvisno od temperature kjer igras zaradi manjka hlajenja v fonih. Recimo ponoci nekje v sotoru, k je temperatura zraka 8° tudi graficno ful zahtevn spil ne segreje fona cez 30, na vroc dan pa ze samo v idlu lahko doseze 40°. Grafika nastavljena dokonca edino resolucije nemorm spremeniti(not supported on your device, ceprav zaslon podpira 4k resolucijo. Hmm??) Kar sem sprobal se ful fajn spila. Diablo killfest grind drogica, ki rata bolj zahtevna v dungeonih. Zgleda se bo SP kampanjo lahko lepo preigralo. Kaksen paywall bo v endgejmu bomo pa vidl. Men je kul zastonj drkalica, dokler bo trajala. 

Povezava do prispevka

Ja.. fora je v segrevanju. Zdaj sem sel se 1x rift in je bilo okej

 

Prej je bil pa precej segret, ovitek in se naslonjen na neki.. tut odvisno kolikogras in kaksna je temperatura itak

 

Sam anyway.. jaz uoam da bo na pceju boljse, grafika in vse.. tko po videnem bi mogla bit vsaj na nivoju diablo 3

 

Sam vseeno bom probal cimmanj igrat na telefoni ker imam filing da ni ql igrica za zivljensko dobo telefona ali vsaj baterije ajde

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ne vem kje ste sicer prebrali da uporaba naprave kvari in krajša dobo naprave… edino kar je, je da jo moraš večkrat polnit in so pač narejene za neko število polnjen. Tako kot vse v lajfu. To je isto kot če bi nekdo rekel, da bo manj klical, ker se ob tem telefon pregreva in krajša življenjsko dobo. :) 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Ne vem npr tle..

 

Screenshot_20220602-081320_Immortal.thumb.jpg.db2c0ab219b8012519f13d6861449737.jpg

 

ma to se itak ve

 

yoyo in se se rima

 

 

Pregrevanje ti lahko zjeve komponente

 

Pogosto praznjenje in polnjenje pa orenk zmanjsa zivljebdko dobo baterije Oz kapaciteto.. mislim, seJ ni da ne bo delala, ma perj se bo spraznila.. meni ze ponletu nornalne uporave obcutni slabse dela kot na zacetku.. kaj sele da bi nabijal gor igrixe kot na konzoli

 

Mislim boli te kurac kaj.. ce se prevec segreje naredis pavzo.. ce ti bi baterija po pol keta drzala jedva pol dneva, jo bos nenjal.. sam hocem rect.. raje igram na pcju in sparam mobitel ce se da :))))

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Dne, 1. 6. 2022 at 9:34:

A lahko kdo nardi kratko obnovo kaj sploh bo Diablo: Immortal. Jst si predstavljam pac en klasicen mobile game, kjer te na vsakem koraku posiljujejo z mikrotransakcijami, sicer je pa kao "vse je free", ampak v resnici kmalu naletis na omejitve, ki te poskusajo prisilit v kupovanje neke ingame valute.

 

Na najkrajši možni način jo opišem sledeče:

 

Diablo like mobile game.

Povezava do prispevka

Jst sm presenečen kako smooth dela. Kako takoj najdeš party. Kako srečuješ drug folk na mapi. Kako so narejeni eventi na mapi itd. Sm mislu da bo pofl spil, je pa kr addictive. So dvignili standard mobile špilov imo

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 8 urami:

Jst sm presenečen kako smooth dela. Kako takoj najdeš party. Kako srečuješ drug folk na mapi. Kako so narejeni eventi na mapi itd. Sm mislu da bo pofl spil, je pa kr addictive. So dvignili standard mobile špilov imo

https://pbs.twimg.com/media/DrByMOvXcAMP727.jpg

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 14 urami:

Ne vem kje ste sicer prebrali da uporaba naprave kvari in krajša dobo naprave… edino kar je, je da jo moraš večkrat polnit in so pač narejene za neko število polnjen. Tako kot vse v lajfu. To je isto kot če bi nekdo rekel, da bo manj klical, ker se ob tem telefon pregreva in krajša življenjsko dobo. :) 

Vsak charge valda zmanjsa zivljensko dobo naprave. Pri telefonih je nek normalen upad 10-20% kapacitete baterije pri povprecnih charge ciklih v dveh letih. Ce izvzamemo, da na polno gejmas na fonu in ga (na)polnis 5x toliko. Drug problem, ki nastane je, da baterija prejema irreversible damage s pregrevajnem, kar ji zjebe celice in tako naredi nepopravljivo skodo in lahko nahard ubije kapaciteto. Nasplosno ima vecino baterij max threshold 45°. Zaradi tega dozivljamo upocasnitve na telefonih, ko se le ta segreje. Ampak tudi pred to maximalno omejitvijo se dela skoda bateriji pri vecurni uporabi na visjih temperaturah. 

 

 

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje car0vnik
Povezava do prispevka

Dobra igrca

 

Mislim ful je poenostavljena, skilli in pa vse po malo.. pac vodi te za rokico, kar je ql, ker je v igri cel kup stvari

 

Ma na sploh glede na to da je free to play ponuja ogromno. Ce ne drugo vsaj da gres cez campanijo

 

Dobra je ima vse kar sem si ze dolgo zelel od kaksne MOBILNE igre

 

Jaz mialim da so zreciklirali grafilo od diablo 3 in uporabli da nardijo igro bolj MMO oz da probajo ufurat ta nov sistem ki bo IMO pri D4

 

Grafiko oz engine od D4 so fuknili v D2R.. ta sistem nek MMO v mobile z enginom od D3.. da zasluzino malo tle malo tam

 

Jaz ssm sekar optimist za D4

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...