Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

paladina ni

 

barb

druid

wizzard

necro

in uni kaj je hunter

 

aja jaz ne vem kaj bom

 

barba se mi ne da s5 igrat

wizzard ne vem glass cannon ni lih zame

 

hunter mi lici tudi neki glass cannon

 

in pol imas da summonerja druida in necrota

nekro me je neki napalul od trailerja

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

ja minmaxat glass cannon wizzarda se ki vrjetno ima teleport.. samo preden minmaksas te rejpajo v rit na veliko

 

anyway.. za d2 mi je bil paladin najjaci.. ceprav minmaxan wizzard je itak the deal

pri d3 na zacetku.. itak je blo vse v kurcu, ma hunter je bil ql, ce se ne motim

 

 

hmm ne vem pizda.. neki mi pravi intuicija da bo druid hud.. hunter me zanima.. 

wizzard pa je itak the real deal isto kot int build v elden ringu =)))))))))))))))))))))

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 12 urami:

 

pa kok si ti star 13? 

 

totalno nepovezane fransize ki jih delajo drugi developerji pod okrijlem enga studija/zaloznika ampak ti ne bos igral arpg igrice ker se ti je zameru en fps pa remake prastare igrice. 

 

modelcek smesen si. 

Zadnja dva WoW dodatka sta bila katastrofa (tudi kar se tice placljivih kozmeticnih zadev).

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 1 uro:

Zadnja dva WoW dodatka sta bila katastrofa (tudi kar se tice placljivih kozmeticnih zadev).

Jap smešno je kaj je Blizzard postal. Od obnašanja med sodelavci, do delanja shitty iger in najverjetneje najbolj predatory pay to win igre v zgodovini... EA prav good guy izpade prot temu s Fifo 🤣. Škoda takega podjetja res

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 10 urami:

Zadnja dva WoW dodatka sta bila katastrofa (tudi kar se tice placljivih kozmeticnih zadev).

 

kaksno vezo ima to z D4, kvaliteto same igre in predvsem tvojim uzivanjem med igranjem? 

stekam ce noces podpirat vsega zgoraj nastetega, sam nihce te ne sili kupovat stvari v ingame store-u, ne delas za blizzardu tko da te sef ne fuka v rit med malco pred vsemi sodelavci, P2W ni nujen da uzivas v igri ali da koncas SP kampanijo.

 

Pac bedni razlogi za bojkot potencijalno hude igrice. Sam neko jokcanje ker si prebral 2 clanka na internetu. 

Povezava do prispevka

Vezo ima s tem, da tudi core Blizz teami (in ne outsorcani modeli ala NetEase, ki so naredili D:I), ki delajo na lastnih zadevah, so dost nesposobni ze od OW naprej.

 

In ce mislis, da se monetizacija, ki je v D:I, ne bo v taki ali drugacni obliki prenesla na ostale blizz spile, pol ne vem, dej glavo iz riti al neki.

 

Zagovarjat p2w, ker itak ne placujes, je pa itak svoj rang debilizma. Ze s tem, ker igras te smeti od igre, dajes Blizzardu (in ostalim AAA developerjem) razlog, da vpeljejo agresivnejso monetizacijo v njihove ostale spile.

 

Ze sam WoW token je p2w, ker ga lahko prodas za ingame gold in si z njim kupis opremo (M+, heroic/mythic raid boosti).

 

Ta gacha (in ostali monetizacijski prijemi) naj ostane na (azijskih) mobilnih smeteh od spilov, to nima kaj delat na PCju, se posebej ne, ko pride do Blizz iger. Ampak lej, vazno da vi boomerji uzivate.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

In zato bom z veseljem podpiral studije a la FromSoft, k takih praks ne bodo nikoli imeli

 

če imaš pa take stvari v nekem diablu, to pomeni da je vanilla izkušnja že tako ali tako umetno podaljšana, da lah čimveč folka prepričajo v nakup mikrotransakcij

Povezava do prispevka

scenarij okrog Diablo 4, za katerega upam, da se bo zgodil, ampak hkrati vem da ni 5% šans, da dejansko se

 

Najprej izide vanilla verzija, nažgana z mikrotransakcijami u tri pizde goveje, mega izkorščevalska, polna gacha mehanik, ampak še vedno carska in dovolj dolga izkušnja za en run v 4 player s kolegi oziroma za dva-tri dni allnighter nažiganja

 

Folk se skisa in spizdi, prvi metascore v zgodovini z minus številko, kljub temu da metascore sploh nima minus ocen (hacked by Šilc systemi). Počasi začenjajo dodajat cool content, še kakega lika, manj gacha mehanik

 

2 leti po izidu vanille pride ven GOTY edition z vsemi dodatki in z minimalno transakcijami, špil se igra ko pesem, to je proper Diablo 4 kot je treba, se ga lepo kupi, nažiga 100 -200 ur v couch coop s frendi in se ga da na koncu zasluženo na polico

 

U bistvu D3 zgodba :D 

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 27 minutami:

Vezo ima s tem, da tudi core Blizz teami (in ne outsorcani modeli ala NetEase, ki so naredili D:I), ki delajo na lastnih zadevah, so dost nesposobni ze od OW naprej.

 

In ce mislis, da se monetizacija, ki je v D:I, ne bo v taki ali drugacni obliki prenesla na ostale blizz spile, pol ne vem, dej glavo iz riti al neki.

 

Zagovarjat p2w, ker itak ne placujes, je pa itak svoj rang debilizma. Ze s tem, ker igras te smeti od igre, dajes Blizzardu (in ostalim AAA developerjem) razlog, da vpeljejo agresivnejso monetizacijo v njihove ostale spile.

 

Ze sam WoW token je p2w, ker ga lahko prodas za ingame gold in si z njim kupis opremo (M+, heroic/mythic raid boosti).

 

Ta gacha (in ostali monetizacijski prijemi) naj ostane na (azijskih) mobilnih smeteh od spilov, to nima kaj delat na PCju, se posebej ne, ko pride do Blizz iger. Ampak lej, vazno da vi boomerji uzivate.

Pizda do zdaj sem te prenasal, ma ko zances zalit, nimam vec potrpljenja.

 

Kaj se ti kmet jedan sploh oglalsas??

Spila nisi sploh probal in ce si ga, ga nisi igral vec kot eno uro, kot valda 95% review bombov. Vse govoris cisto na pamet, ker si prizadet od bogve cesa in se ti vidi, da ta tvoja pamet niti ni prevec objektivna.

 

Pa koj kurac tebi ni jasno. Imas dobro f2p igro, ki ponuja OBILO f2p ur in ti konju jedaj, samo ker si ultra supak, glej strajopetec, v povezavi z ultra skrt, glej revez in za namecek se rahlo prizadet, nam tle neki pametujes, kaj je prav in kaj ni.

 

Ce ti kaj ni vsec pejdi igrat Fortnite al Warzone al piratske igre

 

In btw D:I je mobilna igrica, ce se komu ni jasno. Na PCju je samo beta, glej nek interface pac  ker poleg tega, da so tipi tako ql, da so dali ven f2p dobro igro z vec deset ur igranja in neobstojecim pay wallom, to lahko zagotovim, vsaj do hell 2 difficulty. So naredili se free beta razlicico za pc. Ki pa je malo buggy jbt ga, ampak ni hudo. In p2w??

 

Drugace pa pay2win kaj mona?? Battleground? Oz pvp ker ne ves kaj je battleground, ker igre se instaliral nisi. Ma koga boli kurac za uni pvp, ki je 10 posto igre. Tam igras tri partije, za xp in ciao In se to se ne izplaca! A da ti bo hudo, ker imajo drugi jacco opremo, ko skupaj farmate dungeone v tem time sinku je pa ultra bolano, sorri.

 

In pol se pojavijo taki bedaki kot si ti, ki jim je zal dat 10 al 20 eur za support Za dobro in obsirno f2p igro. Ne, celo pizdijo se, ker je v lajfu treba kaj placat in imajo neke zamere za neke bivse igre.

 

Dej spizdi nazaj od kjer si prisel ali pa vsaj nehaj zaliz z debilizmi, ce imajo ostali drugacen, seveda bolj realen pogled od tebe. Ki si verjetno se prisesan na mamine dojke in se splohne zavedas v kaksnem svetu zivis in kako stvari potekajo.

 

Jaz sem igral krnekaj Blizzard iger in vse so bile super ql izkusnja. Razen ko je izsel Diablo 3 ajde. Pa vseeno sem igral ful In nimam zamer. In ce mi kaj ni bilo prav pri keri igri, je enostavno nisem igral in sploh ne vem vec, da obstaja. Tako, da ce tebe majmun kaj zuli, je to samo tvoj problem.

  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Pizda do zdaj sem te prenasal, ma ko zances zalit, nimam vec potrpljenja.

 

Kaj se ti kmet jedan sploh oglalsas??

Spila nisi sploh probal in ce si ga, ga nisi igral vec kot eno uro, kot valda 95% review bombov. Vse govoris cisto na pamet, ker si prizadet od bogve cesa in se ti vidi, da ta tvoja pamet niti ni prevec objektivna.

 

Pa koj kurac tebi ni jasno. Imas dobro f2p igro, ki ponuja OBILO f2p ur in ti konju jedaj, samo ker si ultra supak, glej strajopetec, v povezavi z ultra skrt, glej revez in za namecek se rahlo prizadet, nam tle neki pametujes, kaj je prav in kaj ni.

 

Ce ti kaj ni vsec pejdi igrat Fortnite al Warzone al piratske igre

 

In btw D:I je mobilna igrica, ce se komu ni jasno. Na PCju je samo beta, glej nek interface pac  ker poleg tega, da so tipi tako ql, da so dali ven f2p dobro igro z vec deset ur igranja in neobstojecim pay wallom, to lahko zagotovim, vsaj do hell 2 difficulty. So naredili se free beta razlicico za pc. Ki pa je malo buggy jbt ga, ampak ni hudo. In p2w??

 

Drugace pa pay2win kaj mona?? Battleground? Oz pvp ker ne ves kaj je battleground, ker igre se instaliral nisi. Ma koga boli kurac za uni pvp, ki je 10 posto igre. Tam igras tri partije, za xp in ciao In se to se ne izplaca! A da ti bo hudo, ker imajo drugi jacco opremo, ko skupaj farmate dungeone v tem time sinku je pa ultra bolano, sorri.

 

In pol se pojavijo taki bedaki kot si ti, ki jim je zal dat 10 al 20 eur za support Za dobro in obsirno f2p igro. Ne, celo pizdijo se, ker je v lajfu treba kaj placat in imajo neke zamere za neke bivse igre.

 

Dej spizdi nazaj od kjer si prisel ali pa vsaj nehaj zaliz z debilizmi, ce imajo ostali drugacen, seveda bolj realen pogled od tebe. Ki si verjetno se prisesan na mamine dojke in se splohne zavedas v kaksnem svetu zivis in kako stvari potekajo.

 

Jaz sem igral krnekaj Blizzard iger in vse so bile super ql izkusnja. Razen ko je izsel Diablo 3 ajde. Pa vseeno sem igral ful In nimam zamer. In ce mi kaj ni bilo prav pri keri igri, je enostavno nisem igral in sploh ne vem vec, da obstaja. Tako, da ce tebe majmun kaj zuli, je to samo tvoj problem.

Ok boomer.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

scenarij okrog Diablo 4, za katerega upam, da se bo zgodil, ampak hkrati vem da ni 5% šans, da dejansko se

 

Najprej izide vanilla verzija, nažgana z mikrotransakcijami u tri pizde goveje, mega izkorščevalska, polna gacha mehanik, ampak še vedno carska in dovolj dolga izkušnja za en run v 4 player s kolegi oziroma za dva-tri dni allnighter nažiganja

 

Folk se skisa in spizdi, prvi metascore v zgodovini z minus številko, kljub temu da metascore sploh nima minus ocen (hacked by Šilc systemi). Počasi začenjajo dodajat cool content, še kakega lika, manj gacha mehanik

 

2 leti po izidu vanille pride ven GOTY edition z vsemi dodatki in z minimalno transakcijami, špil se igra ko pesem, to je proper Diablo 4 kot je treba, se ga lepo kupi, nažiga 100 -200 ur v couch coop s frendi in se ga da na koncu zasluženo na polico

 

U bistvu D3 zgodba :D 

V bistvu sem prebral samo prvi pdstavek in tipi so ze zatrdili da ne bo kot immortal in ne bo nic loot boxov.. poglej malo na yt

 

Tako da nestojte mi tle bit neke picke v prazno

 

A mislit da ne bo 

posredno diablo 4 p2w, kjer lahk odropas iteme potleh kolegu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

To pa je uno visek iteligence

 

Sam dobro tebi ti je oprosceno, ker nisi MP igralec in ne ves kako to gre.

 

Se destiny kjee nisi mogu sherat loota je bil p2w, folk je placeval ljudem, da grindajo najjaca orozja namesto njih

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

buddy boy, ali bodo ali ne bodo loot boxi in ostalo sranje je odvisno od dveh faktorjev IMO:

- koliko $$$ susse geld king james monitas bodo zaslužili s tem v D:I

- kako na hard bo na njih v zvezi s tem pritiskala javnost in tudi sam Microsoft, kateremu se dejansko gre ful za to, da vzdržuje pristine gamer friendly imidž 

 

Bomo videli a ne. Jaz samo vem, da tako kot Bioware zame Blizzard več ne obstaja in imam 0 % pričakovanj do vsega, česar se lotijo in vem, da je brez veze karkoli upati. U bistvu imam enak attitude kot ko sem pristopal do žensk v diskačih :D  Manj boli, ko misliš da si imel cool move in da že bo kej, potem pa vidiš da te je ženska shranila kot "Spaka GSM" v mobitel.

Povezava do prispevka

Kozmetični MTji mene res ne motijo. V WoW sem zares užival na tisoče ur in nisem čutil nobene potrebe po nakupu plačljivih mountov itd. Enako velja za Destiny v katerega je šlo verjetno tud cca 1000 ur pa nisem zapravil niti centa na MTjih. Me pa moti da se v full price SP igro daje P2W mehanike ala Middle Earth: Shadow of War ter temu priredi eno tretjino špila! Samo je takrat bil nek bug da si lahko zastonj gemblal ko zmešan in tako dobil vojsko s katero si kamot končal tist del igre na najtežji stopnji za platino. Kasneje pa mislim da so te MTje celo fuknil ven pod pritiskom folka/medijev.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 58 minutami:

Toliko razburjenja zaradi tega slabga spila huh

A ni ravno tem fora, da Diablo Immortal ni slab špil? Pomoje če bi bil Immortal slab špil, bi folk skomignil in bi bilo to to, jebeš gatcha smeće. Ampak ni slab špil, sem prebral celo nasprotno - da je en boljših mobile špilov. Tako da problem je najbrž v tem, da je igrica dobra, ljudje pa bi jo radi igrali brez teh za nekatere problematičnih elementov monetiziranja

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 minutami:

A ni ravno tem fora, da Diablo Immortal ni slab špil? Pomoje če bi bil Immortal slab špil, bi folk skomignil in bi bilo to to, jebeš gatcha smeće. Ampak ni slab špil, sem prebral celo nasprotno - da je en boljših mobile špilov. Tako da problem je najbrž v tem, da je igrica dobra, ljudje pa bi jo radi igrali brez teh za nekatere problematičnih elementov monetiziranja

 

Gacha model ni nujno zanič tbh. Genshin impact sem parkrat plačal 10$ za battlepass pa 5$ za 3000 kristalov ki jih dobiš v razponu 30 dni za login  in sem narolal skoraj vse 5 star like ter z lahkoto spucal ves content v igri ter plačal max ene 60$ za krepko prek 300ur igranja. Hkrati so tud zelo transparentni glede % da dobiš z gemblanjem nove like ter opremo ter koliko poskusov je potrebnih da dobiš avtomatsko 5 star lik/weapon itd. To je bil moj prvi F2P špil ki sem ga resno igral in sam osebno sem bil zelo pozitivno presenečen nad monetizacijo in kaj sem dobil za svoj denar. Lahko bi dejansko igral bp brez da plačam en sam cent in bi še vseeno imel samo od igranja ter eventov dovolj valute za gemblanje za kar precej 5 star likov.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

A ni ravno tem fora, da Diablo Immortal ni slab špil? Pomoje če bi bil Immortal slab špil, bi folk skomignil in bi bilo to to, jebeš gatcha smeće. Ampak ni slab špil, sem prebral celo nasprotno - da je en boljših mobile špilov. Tako da problem je najbrž v tem, da je igrica dobra, ljudje pa bi jo radi igrali brez teh za nekatere problematičnih elementov monetiziranja

Ej, nisem igral še boljšega špila na telefonu. Pa jih kar veliko sprobam. Vse dela brez problema. Nič ne štekam. Se počutim kot da imam super compjuter v roki. Pač, tok kot so Blizzard zajebali, so vseeno štručkoti v tem, da dostavijo špil. Veliko boljše kot večina game developerjev.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

Ej, nisem igral še boljšega špila na telefonu. Pa jih kar veliko sprobam. Vse dela brez problema. Nič ne štekam. Se počutim kot da imam super compjuter v roki. Pač, tok kot so Blizzard zajebali, so vseeno štručkoti v tem, da dostavijo špil. Veliko boljše kot večina game developerjev.

Dobro samo ti imas iphone max pro ultra 13 do jaja, dejansko imas nek hud kompjuter :)))

Povezava do prispevka

Jaz bom pa rekel tako igra je dobra ker ima duso od diabla. Kaj to zame pomeni? Pomeni to, da lahko sopas monsterje, in vse poka in chainas multikil streake. To je to. To je najvecji gusht pri diablu in pol nardis rekord multikil dobis xp in se ti dropne legendary juhu

 

Glede tezavnosti in rpg je pac ful poenostavljeno. To je hkrati plus in minus. Plus ker je bolj casual mobilna, ko imas cas. Slabo, ker ni ni une hude globine. Ampak kljub temuni plitka ni. imas celkup stvari za pocet in upgrejdat. Sam da ne rabis lih studirat kaj je boljse equipat.

 

Slabo je to, da ni lih nekega iziva, kot da igras na easy, pac malo skill sem mogu uporabit samo v raidu aka ubi mastnega bossa v 8 igralcih in se to ker sem bil jedva pravi level.

 

Pvp p2w. Ni ql pac.

 

In ne vem, skoraj boljse igrat solo, ceprav te igra prepricuje in stuli neki coop maaa, nima smisla, ker je vse izi. Za ostalo pa je matchmaking. Edino warband bi mogli v coop pobijat mobe sam ocitno ni ne

 

Kaj se legendary  in set itemi sekar hitro dropajo xp tudi gre hitro gor. To je ql. Ker napredujes hitro. Slabo pa je, da je xp capan na week, sepravi anti bot sistem, da ne razvrednoti p2w scene lol.. ne mores dropat itemov plus vsak teden imas omejeno stevilo xpja in vsak dan omejeno povisan drop legendy itemov na enih par, ne vem 7 recimo, pol dropa redkeje.. meni je to ql, weekly xp omejitev pa ne

 

In to je to. Easy igrica. Zgodba je baje ful ql za une ki so v Diablo loru.. meni je blo uno meh, razen ko smo fajtali Baala z nekimi charaterji iz diablo 3....

 

V glavnem bolit te kurac, pac casual ql mobilna igrica... ki je p2w in f2p. Nema veze itak je free. Pvp ni zaj emat resno. Glavno da mi ne zajebejo diablo 4 haha

 

Jaz bi si zelel samo to, da ce mislijo imet v d4 opcijo za dropat iteme, pol naj vsaj imajo nek svoj auction house z diablo goldom, da kaj zasluzijo od tega..ne pa da sluzi nek third party forum.. vsaj tako ne bodo rabili stulitMTje oz ne vem kaj si izmisljevat.. .skini DLC.. paladin update placljiv ipd

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...