Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

ej kako se sploh najlažje dobi kakšen dober gear, visoke rune itd.?

malo igram d2 classic, plugy plugin, drugega ne, zaenkrat sem tik pred nightmare baalom, single player.

a je treba res nonstop farmat travincial, šefe itd.? a ma sploh smisel iskat vse to?

 

merca imam pa tistega iz act 2 in ga tut vsak šef fenta, kljub temu, da ima kar hudo orožje in oklep.

Povezava do prispevka

chaos sanctuary ni slab, ja. sam sem bral na redditu, da je za farmat dober tut travincial (tisti elderji, ne vem kaj so že)

pa redni obiski countess so baje priporočeni, sam nič pametnega ne vrže.

 

kaj naj pa dam mercu, da ga ne bodo takoj fentali (bossi)?

 

aja sem pa chain lightning sorc, sekundarno mam pa še kakšen blizzard in static field (osnovni level).

še najboljša mi je za gruče sovražnikov imo, najbolj na izi.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Galko reče Dne, 19. 10. 2022 at 8:36:

Kaj se pa kej dogaja z Diablo Immortal, a ga kak momak tukaj še igra


Jst igram na Oblivion Knight serverju večinoma skupi z balkanskim clanom in warbandom. Ostali slovenci pa baje na The Void serverju igrajo sam pomoje jih ni velik.

Načeloma pa čakam 4ko. Deluje kr promising :)

uredilo bitje Oblivioner
Povezava do prispevka
drevored reče pred 12 minutami:

a se zdaj ze ve kak bo itemization v d4? kaki bodo statsi gor na itemih?

 

kako se bo zracunal dmg, kako bo deloval armor, ce je block chance, hit chance ipd


Tisti k majo beta access vedo :) samo ne smejo leakat (NDA agreement). Poglej na youtube, mogoče najdeš kak gameplay video.

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
drevored reče Dne, 2. 11. 2022 at 21:57:

merca ti bojo skos ubijal. ce hoces da ti tanka bosse rabi max resist (se boljse ce ma nad max), life leech in damage reduction

 

travincal je za rune. isto countess. ce ne huntas kakega specificnega runeworda nimas to kaj na nightmare farmat

holy shit, zdaj sem na hell in srečal diablo walks the earth, se je hitreje zdravil, kot sem mu pa jaz delal škodo. potem sem šel ven iz igre in ga baje nekaj časa ne bo več.

kakšen tip? sem pa sorc, chain lightning/ blizzard, imam pa plugy, da lahko respeccam. level cca. 75-77.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...