Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

pizdim se, ker bi rad, da je dobra, ampak to kar so kazal je blo res slabo

rad bi igral proper diablo igrco

ampak da je vizalno lepa se ni dost, more met gameplay, da me ne bo minilo po 1 mesecu

ker ze vem da jo bom kupu, vprasanje je samo, ce jo bom pol igral z veseljem al s solzami v oceh (mommy lilith awaits)

Povezava do prispevka

Dost kisla grafika oz. gnile teksture, ko zooma notri med raznimi ingame cutscene-i. Pa se pop-in je. Kr zalostno, bi si mislu, da bi lahk mal pojacal, sam zgleda more spil tud delat poorfagom na toasterjih in konzolah, tko da takle mamo. Ene animacije so tud lesene, se v faking WoWu so boljs postimani te ingame cutscene-i.

 

Prisel do 1. mesta in zaenkrat nic posebnega, mal vec mas izbire pri skillih, sam spet ni noben presezek, upam, da bo paragon drevo in unique loot dal mal vec raznolikosti.

 

Pac problemi s povezavo ipd. bodo pa itak, sej zato je faking beta, da potestirajo, folk pa ze besn k cesn. Zaenkrat je kr stabilno, ene 3x sem samo dobil error, ko sem hotel jit v igro po kreaciji lika, to je pa to. Kako bo ob launchu, bomo pa vidl.

Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 41 minutami:

pizdim se, ker bi rad, da je dobra, ampak to kar so kazal je blo res slabo

rad bi igral proper diablo igrco

 

Pol spili D2R, ker tole bo isti kurac k D3 z mal Lost Arka zravn. Ne vem, a res mislite, da bo nu-blizz naredil D2 klon oz. proper nadaljevanje?

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Lol ta naglas ja. Tak cringe, da mi je vse ledvicne kamne potrlo.

 

 

Drgac pa:

 

Navedek

 

Diablo IV takes place thirty years after the events of Diablo III,[3] after millions have been slaughtered by the actions of the High Heavens and Burning Hells alike. In the power vacuum, a legendary name resurfaces—Lilith, daughter of Mephisto, the whispered progenitor of humanity. Her grip on Sanctuary cuts deep into the hearts of men and women alike, cultivating the worst in its denizens and leaving the world a dark, hopeless place.[4]

 

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

dovolj je bilo za danes, me je fuknilo ven, da lahko kaksen streamer igra verjetno

 

loading screen je katastrofa imam jeben ssd pro ovo ono nema da nema mi loada skoraj pol minute ko se portam 100 metrov do towna

 

drugace igra je bolj bolj story telling v primerjavi s prejsnjimi, izgleda ql, temacno, ne vem.. v glavnem cutscensi ingame engine so bolj pogosti

 

podobnjo kot immortal drugace, town, vendorji v townih in posotjanke so full podoben stil, pa side questi ipd.. 

 

tu pa tam shuttering. drugace grafika je ql sam ni lih optimizirano, ce morem jaz dat na medium oz celo low da mi ne shuttera iz 120 plus fps na 50 60 70.. neki ne stima, još

 

gameplay je ql pac, sej tudi v immortalu je bil ql.. ne bo to lih clasicen diablo ala dvojka ampak nekje med dvojko in trojko malo plus mmo.. da klasicno izkusno svetujem zvisat world tier in igrat solo.. ma ce gres igrat immortal ti je takoj jasno, sam da tle je story boljsi oz cel ta paket

 

kot sem predivedeval immortal je bil nek d4 polizdelek za mobilce, d4 je boljsa grafika, zgodba vse jacce ampak se veedno isti stil.. upam samo da ne bo se pay to win isti stil =))))

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Dobu en unique xbow na rogue-u, zdej me je pa dcjal.

 

Tojto za dons zgleda.

 

Te dungeoni k so po conah so kr zabavni, vsaj v prvo. Pa za "MMO" del so ponucal phasing. Vsake tolk cajta vids kak folk okol sebe, se posebi ce so kaksni eventi, in ce ste zadost blizu, dobis XP buff.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

vceraj sem gledal strim mrllamasc in je tip kr hejter in mislim da po krivici. vsec so mi ene combat mehanike, definitivno boljse od d2. k najdes iteme vcasih mors prestudirat keri je bolsi. pa eni early legendariji majo kul efekt ki je uporaben/vreden vec kot statsi. najbolj me je skrbelo da bodo itemi tipa i see bigger number i equip.

 

dosti bo odvisno od endgama sicer.

 

neki kar mi ni vsec je da razlicni lvli igrajo skupaj da se scala dmg. scalanje dol se nekak sprejmem, ampak scalanje gor pa mislim da je broken

Povezava do prispevka

zdaj bo bitsurugi povedal kako je res hehe

 

meni se zdi.. dobro je za koga je :))

 

ni lih uni diablo 2 feel ne.. d2 je bila res igrica taka kot jih ne delajo vec, ceprav malo zastarela ampak se vedno precej kompleksna z prav duso, je bila linearna ampak ful immersive, tle OW in delanje questov in raziskovanje vzame precej tega fokusa na linearnost avanture.. ampak ce gres samo zgodbo sopat, ne vem zna bit okey, sigurno precej precej boljse kot d3

 

to je bolj d3 v d2 vizualni preobleki oz se boljse, diablo immortal v d2 vizualni probleki

 

skratka vzporedno z razvojem d2, so monetizirali nov engine z remake d2.. pol sistemom igre OW, vendorji, questi, infusanje uniquov, gameplay, ipd ipd so naredili free to play, pay to win, ce hoces, immortal.. tako da graficno je spimpan d2r igralno pa spimpan diablo immortal.. ki je ultra spimpan diablo 3

 

jaz se edino bojim dqa ne bo delanje teh side questov in raziskovanje OW postalo prevec dolgocasno, ker tega je res ful in niti priblizno ni kot pri w3 =)))) side queste dialoge je samo za skippat

 

jaz sem raziskal celo mapo in sploh se nisem naredil story v actu do konca, mogoce sem se zajebal, malo je bilo boring, bom z drugim charjem drugace igral

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...