Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 36 minutami:

Fak se spomnim ob izidu Burning Crusade dodatka za WoW kaka gužva je bla pred portalom in kako nas ful časa ni spustilo skozi :rofl: S tem da takrat še ni blo digitalne verzije in si itak načeloma težko sploh imel dodatek že takoj ob polnoči ker so jih uradno takrat šele začel prodajat v igričarskih štacunah. 

zlati časi MMOjev :D. Kak movement je takrat mel WOW napram drugim free to play MMOjev.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 37 minutami:

zdaj sem startal pa pise 140 min queue.

 

ok, sam ni mi jasno zakaj comp sopiha na polno, ce sem v queue se komaj?

https://github.com/Rem0o/FanControl.Releases si instaliri pa si nastav krivuljo za GPU fan na neki bolj normalnega. Meni je tudi nabijalo na max (ne samo v Diablotu).

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

neverjetno kak slabi so skilli (necrota igram), te devi so ultra -iq da po 10 letih razvoja plunejo ven take skille > pr lvl ne vem kam dat skill point ker je vse tak slabo da mi gre na kozlanje

sam kul, komi cakam poe novo sezono in poe2

 

also

 

diablo 4 beta se imenuje retail > do izida se ne bo spremenilo nic, kar je, je

image.png

Povezava do prispevka

na necrotu uporablam tri skille. blight, corpse explosion in en generator. ostala dva skilla ni nic pametnega tko zaenkrat. pa mi je kr kul gameplay.

 

zdej je bil worldboss in nisem mel prijetne izkusnje.

 

drgac pa me ni neki potegnil spil not. why the fuck morejo bit vse mape tunelaste? se konsi zunaj se pocutis kot v dungeonu, ker je vse tunelasto. pa kaj je s temi miljon questi in interakcijami z osebami, pa cakanje da se kdo kam premakne in odpre vrata etc. to je zelo undiablo like. pa ce bi ze rad zvedel kaj vec o loru morm cakat da se kamera shifta preden zacne karakter govorit. nerealno blesavo.

Povezava do prispevka

men drugac nerealno steka in rubberbanda, pa nimam neke soy masine (za prvi del)

v mestu cuka za znoret ko laufam salvegat iteme

nism se max betal level, tak da na itemih gledam sam zeleno puscico (resno upam da to ne bo praksa pr end game)

 

ce postudiram, da so to delal 10 let al vec, mi gre mal na jok, sam ajde, jasno mi je da noben v teamu nima pojma kaj je diablo in so hotli pac kopirat lost ark

ne vem, resno upam, da je end game neki noro specialnega in da mi bo super

 

Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 1 uro:

neverjetno kak slabi so skilli (necrota igram), te devi so ultra -iq da po 10 letih razvoja plunejo ven take skille > pr lvl ne vem kam dat skill point ker je vse tak slabo da mi gre na kozlanje

sam kul, komi cakam poe novo sezono in poe2

 

also

 

diablo 4 beta se imenuje retail > do izida se ne bo spremenilo nic, kar je, je

image.png

A si res mislil, da igramo nek ful early build?

 

Oh sweet summer child. Do releasa bodo kake buge se mal sfixal pa mogoce kej malega zbalansiral to je pa to.

 

Sem probal sorco, druida pa roguea in se po danasnjem igranju druida najbolj nagibam k rogue-u. Nasploh so mi skilli meh, pa se ta omejitev na 6 skillov mi gre na kurac, vsaj 8 slotov bi lahk mel.

 

Drgac pa ne sam gledat uno puscico, tud state/affixe je fino pocekirat. Powerlvl ti samo pove min-max rang rollov (in kolicino armorja/dpsja). Vklop si advanced tooltipe v nastavitvah.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

sej drgac je combat dost okej. tud pri d3 je bil. sam drgac mi je meh. nekak me ne vlece, ker me ta nacin levlanja mal utruja kjer z lvli ratujes sibkejsi. pac ne maram tega. igra je pa tud precej easy in sam zeleno puscico pogledas pa gres dalje in upas da bos vsake tolko levlov dobil nov wpn. ostalo tud ce si nag.

 

edin tale world boss me je one shottal ceprav sem scalan iz 19 na 25 in skor cel v legendarijih (also od kje da fak jim ideja da mors pri 19tem levlu bit decked out v legendarijih?). tud nisem pogruntal ce se da reliably dodgat swipu.

 

vglavnem nisem pricakoval da mi bo tko meh.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...