Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

kul je res, sploh ker je povsod folk, zlo maš feeling da se povsod kej dogaja. Je pa miljon enih kurčevih currencyev, to je najbolj glupo, glih genshin je mel to še kr ok. Uglavnem kar se mene tiče je minus p2w dost napredek proti d3, zlo dinamično, zabavno, so pa skilli do take mere podebiljeni, da nism zihr da ne bi blo bolš da bi sam stiskal gumb to win.

Povezava do prispevka

Diablo immortal je dobra igrca in diablo 4 bo se boljsa

 

Tej revivew bombi so samo ker folk bi rad igral igrico brez nic placat.. kar dejansko lahko lol

 

Mialim ne, brez glume in hinavscine.. pac folk se boji da bo isto pri diablo 4 in pol rantajo.. to je pac razumljiva fobija

 

Ampak diablo bo stal 70 eur, to pa je bla f2p igra in je pac razumljivo in se ve da tam ne bo loot boxov oz 100po100 ne v taki meri

 

V glavnem igro lahko komot igras brez vlozit eura in se imas precej dobro celih 50 ur ali se vec... edino pac pvp je problem, ma ostalo lahko igras v izi solo tako kot to pocnem jaz in sem ze paragon 20, pocasi bom sow na hell 2 

  • Trol 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Jst isto, nism kupu nč, niti ni kakšne hude potrebe karkoli kupovat. Tud PVPjaš lahko, ker je po rangih, pač ne boš visok rang :D 50 ur zabave je zihr deliveral. Ma špil kup traparij, predvsem se ga ne da grindat, ker je vse omejeno (max 6 legendov na dan, omejen dust, omejeno uno tisto tretje). Sam če si nek casual player, ki igra eno urco med wcjem je super.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 urami:

Diablo immortal je dobra igrca in diablo 4 bo se boljsa

 

Tej revivew bombi so samo ker folk bi rad igral igrico brez nic placat.. kar dejansko lahko lol

 

Mialim ne, brez glume in hinavscine.. pac folk se boji da bo isto pri diablo 4 in pol rantajo.. to je pac razumljiva fobija

 

Ampak diablo bo stal 70 eur, to pa je bla f2p igra in je pac razumljivo in se ve da tam ne bo loot boxov oz 100po100 ne v taki meri

 

V glavnem igro lahko komot igras brez vlozit eura in se imas precej dobro celih 50 ur ali se vec... edino pac pvp je problem, ma ostalo lahko igras v izi solo tako kot to pocnem jaz in sem ze paragon 20, pocasi bom sow na hell 2 

kakorkol obrnes so lootboxi isto kot gambling in bi mogu bit v spilih prepovedan al se naj pa tko tud klasificirajo in obdavcij

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 50 minutami:

kakorkol obrnes so lootboxi isto kot gambling in bi mogu bit v spilih prepovedan al se naj pa tko tud klasificirajo in obdavcij

Ja..mislim ne lootboxi ampak pac neki bos imel za kupit tudi v d4 ..pomoje ne bojo lih lootboxi, sam za financirat game as a service neki more bit, dlcji niso dovolj.. ne vem jaz sem mnenja, da bi lahko naredili neko uradno varjanto kot je d2jsp, sam pac, da sluzijo oni namesto nek xy, ki itak folk bo trejdal tako al drugace, pol bi lahko blo ostalo vse free.. sam kaj ki pol se bo folk s5 jokal p2w, kot da so se rodili vceraj in se ne zavedajo v kalsnem svetu zivimo

 

Anyway bolj za salo kot za res.. in kaj mislis, da ce bodo obdavcili, kdo bo v praksi placal ta davek? :))))) 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 14 urami:

Ja..mislim ne lootboxi ampak pac neki bos imel za kupit tudi v d4 ..pomoje ne bojo lih lootboxi, sam za financirat game as a service neki more bit, dlcji niso dovolj.. ne vem jaz sem mnenja, da bi lahko naredili neko uradno varjanto kot je d2jsp, sam pac, da sluzijo oni namesto nek xy, ki itak folk bo trejdal tako al drugace, pol bi lahko blo ostalo vse free.. sam kaj ki pol se bo folk s5 jokal p2w, kot da so se rodili vceraj in se ne zavedajo v kalsnem svetu zivimo

 

Anyway bolj za salo kot za res.. in kaj mislis, da ce bodo obdavcili, kdo bo v praksi placal ta davek? :))))) 

 

Naj te ne sekira, zaenkrat še nimamo davka na izgubo, samo ne dajat vladi ideje, nikoli ne veš v teh časih :D 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 18 urami:

Ja..mislim ne lootboxi ampak pac neki bos imel za kupit tudi v d4 ..pomoje ne bojo lih lootboxi, sam za financirat game as a service neki more bit, dlcji niso dovolj.. ne vem jaz sem mnenja, da bi lahko naredili neko uradno varjanto kot je d2jsp, sam pac, da sluzijo oni namesto nek xy, ki itak folk bo trejdal tako al drugace, pol bi lahko blo ostalo vse free.. sam kaj ki pol se bo folk s5 jokal p2w, kot da so se rodili vceraj in se ne zavedajo v kalsnem svetu zivimo

 

Anyway bolj za salo kot za res.. in kaj mislis, da ce bodo obdavcili, kdo bo v praksi placal ta davek? :))))) 

 

ce me mislis na to foro da igračarji se motiš, zato ker so te igre optimizirane v nulo da izvlečejo iz ljudi optimalno keša. Tko da če jim povečaš odhodke ne moreš kar preprosto rečt da boš dvignu cene in poveču prihodke. V cene gre ogromno analize in psihologije. Zato mi je tud to početje odurn

Povezava do prispevka

kdor je nahajpan za Diablo 4 se prou vidi, da ni doživel Overwatch 'dejmo narest v parih letih dober špil čimslabšega z neumnimi updati' fiaska al Warcraft III Reforged. Pa ni važno, če bo Diablo IV najboljši Diablo ever, tok so se mi zamerli, da ni šans, da jim dam keš. Pa sem kupil Diablo 3.

 

Privoščim vam dober špil, ne privoščim pa Blizzardu, da bo imel spet eno uspešnico, ker se bodo njihove glupe prakse samo nadaljevale

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 minutami:

kdor je nahajpan za Diablo 4 se prou vidi, da ni doživel Overwatch 'dejmo narest v parih letih dober špil čimslabšega z neumnimi updati' fiaska al Warcraft III Reforged. Pa ni važno, če bo Diablo IV najboljši Diablo ever, tok so se mi zamerli, da ni šans, da jim dam keš. Pa sem kupil Diablo 3.

 

Privoščim vam dober špil, ne privoščim pa Blizzardu, da bo imel spet eno uspešnico, ker se bodo njihove glupe prakse samo nadaljevale

 

pa kok si ti star 13? 

 

totalno nepovezane fransize ki jih delajo drugi developerji pod okrijlem enga studija/zaloznika ampak ti ne bos igral arpg igrice ker se ti je zameru en fps pa remake prastare igrice. 

 

modelcek smesen si. 

Povezava do prispevka

Mnja ne vem no, kar se skepse do D4 tiče je verjetno razlog zanjo brutalna monetizacija vsega v D:I. Kolikor berem mnenja od folka ki je bolj v mobile gamingu (tudi video zgoraj), gre za naslov, ki je najbolj prepreden z mikrotransalcijami ever made. Ne da so mikrotransakcije, ne da jih je preveč - največ jih je do zdaj v keremkoli špilu :D :D In pričakovat, da bodo šli modeli ven iz tega in naredili D4 normalen špil, tko no, morš biti kar orenk naiven :)

Povezava do prispevka

Its complicated

 

Ce bi mi spil naredi ful lust ga pac kupim ker "vem da ga bom preigral", vsaj mislim da ga bom ala gow tlou hzd rdr lego:blush: sekiro(ni blo ne)...

(To mi je blo na zacetku pri ps kul, zdaj mam pa tut na konzoli ze backlog ki ga nikol ne bom spucal)

 

Tut na kompu mam kar zajetno stevilko kupljenih. Se vec nedokoncanih

 

Pa itak sem zdaj boomer tko da nimam cajta vse sprobat niti se mi ne da tko da kvecjemu piratiziram samo se tisto kar pade v kategorijo ful me zanima ampak dvomim da bo kul, oz ful me zanima ali sem preprican da me bom dokoncal...kar se pa realno zgodi glih 2x na leto. tko da kvecjemu samo se serije/filme. Vcasih sem pa res 99% piratiziral ker preprosto nism mel kesa pa velko strast oz odvisnost do igric. Predvsem MPja tko da so bli SPji na stranskem tiru. Sem pa dost naslovov ki sem jih preigral po dolgdm in pocez in so mi bli 10/10 pozneje kot wagecuck kupil, magari za nazaj ker sem v njih uzival.

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...