Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Mene recimo pri SF6 na polno moti že samo to, da moram na začetku čakati tistih 5-10 sekund, da se igra synca s serverjem, ne glede na to ali igram online ali offline.

PS5 SSD no loading times sisters, a smo se za to borili? :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Mene to ekstremno moti tudi pri From Soft špilih. Vedno se čaka, da se logira. Še najbolj na živce pa mi gre, da pustim igro za naslednjič in dam konzolo v rest mode... pa se vrnem in ne morem nadaljevati, ker napiše "you lost connection" in te fukne prav v začetni meni, kjer moraš znova vse zaštartat od "press any button" postopka naprej, da se končno vrneš v igro :ranting:

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 9 minutami:

Sm reku že na zacetku da je ta ssd bolj marketing hype kot kaj drugega. Igre bodo kao ful manjše zaradi tega. Sure... zato ima ps5 verzija diabla skoraj 2x toliko GB kot ps4. GT7 ps ekskluziva in zasede več kot pomojem celotna zbirka vseh NFS iger.

To je bolj odvisno od različnega contenta iger ali razvijalcev, kakor od SSDja.

Če ima ena verzija not 4K teksture, bo logičo zasedla več. Še posebej, če razvijalec ne implementira krakena.

 

Včeraj sem recimo najprej igral PS4 verzijo SF6 in so nalagalni časi približno 5-10x daljši od PS5 verzije (na istem PS5 in SSDju). Nehumana razlika že samo zaradi drugačne implementacije datotek.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 21 minutami:

To je bolj odvisno od različnega contenta iger ali razvijalcev, kakor od SSDja.

Če ima ena verzija not 4K teksture, bo logičo zasedla več. Še posebej, če razvijalec ne implementira krakena.

 

Včeraj sem recimo najprej igral PS4 verzijo SF6 in so nalagalni časi približno 5-10x daljši od PS5 verzije (na istem PS5 in SSDju). Nehumana razlika že samo zaradi drugačne implementacije datotek.

Ja sej vem. To je samo lenoba developerjev. Vsak špil lahko teče na 60fps brez loadinga na vrhunski grafiki. To smo videli pri Ghost of tsushima na ps4. Lenoba ali nesposobnost.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

Če je pa online špil. Tega z always online nisem nikoli razumel zakaj ljudi moti. Nič ne podjebavam, samo resno me zanima zakaj je to problem?

 

Zbirateljski OCD mi ne pusti imeti špilov na Polici, ki nekoč v prihodnosti v nekem trenutku preprosto ne bodo več delali. Plus da je to pri dobrih couch coop špilih dejansko legit pomislek, ne samo norost nekega 40 letnega fosila, ki noče v korak s časom :D:D Brez heca, to je take vrste špil, ki bi se nam ga s kolegi še čez 10 let zaluštalo igrat v parih couch coop seansah. Diablo 3 je živ primer tega.

Povezava do prispevka

So online only igre (in diablo je ena izmed iger kjer cel koncept bazira na online) in offline igre.

 

Osebno imam problem če koncept igre ni online required pa je to zahtevano (kar je prekleto redko).

 

Diablo je pač od trojice online experience. Meni je to najmanj moteča stvar glede Diabla.

 

 

Če grem v hribe, pač diham gorski zrak. :)

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

kaj zdaj kako napredujete

 

zadnji je meni bil zakon

morem rect da se campanija izboljsuje z vsakim actom

act 1 je bil, ok nekaj novega

pol act 2 je blo more of the same sem ze malo zaparanojal 

pol pa je pocasi vedno boljse

 

ni pa itak za pricakovat nekega konkretnega konca ker bodo dlcji

je pa story soiliden, so far, morem priznat

 

end game je tudi zelo ql so far

Povezava do prispevka

Zdj že drugič delam en stronghold, ker mi zaradi odličnih serverjev sploh ne registrira napadov in exsanja zdravja. Pol mi pa iz 100% zdravja pade na "sam grdo te bom pogledu pa boš gauznu" v trenutku. 

 

Always online/ 10

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...