Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 14 minutami:

Always online ftw.

Sej to ni tak problem. Fora je da so zajebal pri blizzardu in da ti karakter lahko ostane ma mapi se 1min čeprav si izgubil povezavo. So govoril youtuberji že od začetka da ne grejo hardcore ravno zaradi takih bugov.

Povezava do prispevka

Za nek light MMO koncept špila je kar zelo sramotno, da špil/UI nima dobesedno nobene LFG opcije/chata/karkoli, da se zbereš za kak dungeon/event z random folkom/frendi.

 

Meni je sicer vseeno, ker igram skozi solo, ampak mi je bilo včeraj malo volje za sprobat grupni play, pa iščem... in iščem... in iščem... in seveda nič ne najdem, ker tudi na PCju nimaš opcije create game z imenom tistega kar hočeš delat kot v dvojki/trojki.

 

Sem sprva mislil, da je spet nek half baked konzolni port, ampak ne... 

 

Pa zaboga gemi... dobivaš jih skozi, poberejo ti 50% inventarja.. .ampak v bistvu z njimi nimaš sploh kaj počet, nardiš enkrat tisti high gem in nato je to povsem odvečen material. Ni nobnega gem sinka kot v trojki ali dvojki.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Za nek light MMO koncept špila je kar zelo sramotno, da špil/UI nima dobesedno nobene LFG opcije/chata/karkoli, da se zbereš za kak dungeon/event z random folkom/frendi.

 

Meni je sicer vseeno, ker igram skozi solo, ampak mi je bilo včeraj malo volje za sprobat grupni play, pa iščem... in iščem... in iščem... in seveda nič ne najdem, ker tudi na PCju nimaš opcije create game z imenom tistega kar hočeš delat kot v dvojki/trojki.

 

Sem sprva mislil, da je spet nek half baked konzolni port, ampak ne... 

 

Pa zaboga gemi... dobivaš jih skozi, poberejo ti 50% inventarja.. .ampak v bistvu z njimi nimaš sploh kaj počet, nardiš enkrat tisti high gem in nato je to povsem odvečen material. Ni nobnega gem sinka kot v trojki ali dvojki.

Ja, to je res wtf, da nimas nikjer LFG opcije.

 

Cel UI mi smrdi po nekih mobilnih smeteh. Pogresam opcijo scalinga UIja, ker to kar je zdele, je nepregledno.

Povezava do prispevka

joj :)

 

mislim da to res niso najvecji problemi igrice

 

kaj pa da ne mores lockat iteme, da so unique skoraj iste barve kot legi, da ne mores dolocit katre iteme ti avtomaticno pobere, da ti geme ne fukne diret v chest in se je teh osnovnih zadev, ki jih ni oz so bile ze prej in jih zdaj ni vec bogve zakaj.. da lahko recejo da so neki izboljsaliu cez kaksen mesec :))))

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

 

Lih hotel napisat, včeraj prvič. Upam da to ni obet za vikend, ko je ata 3 dni home alone :online2long:

 

Včeraj so imeli maintenance za eno uro takrat, težava je ker butli ne javljajo ali ne rečejo v naprej in folk zapaničaril in pol skušal loginat, ko je bil server tak globalno down.

Povezava do prispevka
coupet reče pred 2 urama:

po kerem  levelu ste začel gledat za optimalne iteme za build? oz farmat le te? po 50?

Optimalne je velika beseda ;))

 

Jaz sem spremenil build iz hota na ww za barba, ko sem imel vse sacred iteme relativno okej, se pravi da so bli vsi3 al 4 subfixi uporabni po 1x rerollu

 

To je blo nekje okoli 60.. pri 65 sem sel v tier 4.. za t4 capstone dungeon bossa mores imet kar dober build, ce ga delas pred 70.. kar pa je skoraj nujno ker xp ne gre vec hitro gor po 60

 

Med 50 in 60 pac zbiras sacred al pa jih sproti menjujes, ampak za slednje reskiras, da ti pol pade se kaksen boljsi oz odvisno kaksen imas build. Jaz z hota nisem imel problemov do t4 sem samo metal v koš. Pol na t4 pa sem zacel sproti gledat, ker od zacetka ni slp lih lepo in sem mogu sproti.

 

Pa malo glej power level sacret itemov. Okoli 700 je max. Ce ima uporabne subfixe je ql upgrade do t4

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...