Skoči na vsebino

[multi] ARKADNE DIRKAČINE FOREVER


Slinch

Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 1 uro:

Volan pa je drugače G29. Bremza je trda kot hudič, drugače pa vse super...

 

 

Sem videl, da so začeli mega popuste dajat ven.

 

Za bremzo pa si odpri pedalke in snemi ven tisto črno gumico in jo zamenjaj za kakšen manjši odrezan kos radirke ali pa plutovinasti zamašek :D 

 

 

Tale ti sicer pokaže kako se razstavi (sicer je zelo zelo šlampast) in upgrejda :) 

 

Sem zdaj hooked na Assetto Corsa. Kaj kmalu bom pa dodal še competizione 

Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...
Slinch reče pred 23 urami:

 

Izšlo prejšnji teden. Solid ocene, sploh ker so najpogosteje izpostalvjeni minusi "igrica je teška" in "ne znam igrati igric". Digital only zaenkrat :/

 

Ne vem zakaj me je zdaj to spomnilo na Extreme-G 2 :o 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 leto kasneje...

jaz bi naredil simulacijo futuristicne dirkacine

 

tipo avti bi bili iz prihodnosti skoraj kot v kakni arkadi whipeout npr, a vozilo bi se kot simulacija in bilo bi treb omislit neko dokaj realno fiziko voznje in razlicne tuning dele ipd ki bi morali izgledatio in ucinokovat cimbolj kompleksno in realisticno

in grafika ter zvoki bi mogli izgledat cimbolj realni ala GT

 

malo bi bilo zajebano vse to vizualizirat v glavi ala NikolaTesla ampak mogoce lahko Elon Musk pomaga kej   

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 urami:

Kr oredo? Meni izgleda naravnost fenomenalno. Škoda, da je PC only, tole bi igral že samo za mal cruisat naokoli.

 

dejansko, ampak za nobeno igro nocem bit vec hyped, ker so se prakticno vse, ki sem jih pricakoval v zadnjen cajtu, izkazale za mlacno vodo

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Ful mi je zasedlo igrat neko arkadno dirkačino, kaj je zdaj najboljš za decembrski feel, @Slinch in ostali?

 

Doma imam že Redout 2 in Grip, lahko pa komot ubavim še kaj tretjega, samo res bi rad, da je top

 

Valda govorim za SP kampanijo, tako nizko, da bi šel igrat online, se ne bom spuščal, malo dostojanstva mi je še ostalo 

Povezava do prispevka

Jaz mislim da bi res moral sprobat Distance, mam jo na steamu, če mi poveš kako se pošera ti jo pošeram. Zelo dark cyber neon feel, dirkaški platformer, neki med thumper, ghostrunner in hot wheels.

 

Speaking of, zdaj igram Hot Wheels 2, če ti je bila enka kul ti bo dvojka tudi, ima par mehanik več, ni pa to zares druga igrica, samo more of the same. Ima zelo gay story mode, tak cheap saturday morning cartoon, samo na srečo ni dosti.

 

NFS Unbound je zdaj že ful poceni, če preguraš skozi prvih nekaj shit eventov je precej fun dirkačina, najbolj Burnout feel igrica od zadnjega Burnouta.

 

Če si redno claimal psn igrice imaš Wreckfest v knjižnici, fun sprostitev, edino ni pač zares arkadica, bolj destruction simcade. Pa zdaj je Lego 2k Drive free, samo folk pravi da je mega boring, nisem še mel volje sprobat.

 

Ampak razen taprve mislim da ni nič res must play, drkaj Redout in Grip, oboje zelo nice v svoji niši. Sploh Grip je tako mega huda igrica, ko ji daš šanso, ampak je ob prvem zagonu ZELO smeti, je potrebno nujno najprej v settingse in naštimat video efekte in to, stock settingsi so res ogabni. Ko sem dobil igrico sem bil like lol kako je lahko toliko slabše od early access buildov, par klikov pozneje pa samo pure arcade bliss. Pa še ful je snežnih prog za december feel. Je pa TEŠKA.

Povezava do prispevka

Distance it is pol, ne vem sicer zakaj, ampak jo imam v Steam Library, tako da zgleda je bila del nekega bundla ali pa sem kje dobil free key 

 

Hot Wheels 1 sem igral samo takrat pri tebi. Pomoje sem imel zelo nereprezentiran vzorec, ker sva šla špilat neke labirinaste home made mape, kjer sva pol bluzila okoli in nisva sploh našla poti, tako da mi je bilo zelo random

 

NFS Unbound mi zgleda fake & gay

 

PSN igric seveda ne claimam, ker kot pravi moški in elitni igralec igračk video nimam naročnine na PSN. LEGO 2k Drive bi sicer pune hamre špilal, ker mi je LEGO Racers 1 res top nostalgična gračka, ampak ja, stiska me v srcu zaraji vseh mikrotransakcij in always online elementov :(

 

Probam namerno ignorirat izdelke, ki vsiljujejo MTX agendo in online kvote

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 9 urami:

Jaz mislim da bi res moral sprobat Distance, mam jo na steamu, če mi poveš kako se pošera ti jo pošeram. Zelo dark cyber neon feel, dirkaški platformer, neki med thumper, ghostrunner in hot wheels.

Evo, igračkam Distance, dober Thumper x Hot Wheels vibe, fino ga poka muzika. A naj igram kampanijo? Videl sem namreč, da ima igra tudi arcade? Pač rad bi najboljši content v igri prešpilal, dvomim da se mi bo dalo kampanijo IN arcade :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 52 minutami:

Evo, igračkam Distance, dober Thumper x Hot Wheels vibe, fino ga poka muzika. A naj igram kampanijo? Videl sem namreč, da ima igra tudi arcade? Pač rad bi najboljši content v igri prešpilal, dvomim da se mi bo dalo kampanijo IN arcade :D 

 

Obvezno kampanjo, je prav nek story mode (sicer zelo alter), proge se fino stopnjujejo, res je zelo nice. Pomoje ene 3-4 urce in si skoz, sem ze pozabil. Pol je se en dodaten story mode iz njihove prejsnje igrice, ampak ni tako intenziven. To je samo ce rabis dodatno v zilo.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Hernire reče pred 1 uro:

Ampak saj Road Rash je mel ful redneck viba, pač nekaj med motorheads in redneck. Saj pomoje niso skrivali tega, se mi zdi da prva mapa je bila po neke podeželju, kjer so krave spuščale looka, ko si se vozil mimo

 

na SMD si jih sigurno lahko tudi zbil, za PC se pa ne spomnim :D

Povezava do prispevka

Si jih lahko jp

 

Kateri so vam še kaj top nostalgični racing špili? Torej ne nujno, da so prenesli test časa, lahko so v 2024 gospodovem slabši od Evil West, ampak kateri so vam top nostalgični?

 

Meni gladko Need For Speed II. To sem bil zmožen igrat cele dneve in sploh ne vem zakaj, sem pred leti inštaliral za nostalgia blast. In v kolikor je igračka še vedno dobra, ima tako res 0 contenta, da bi na njem filal ure in ure igranja :D

 

Pol pa valda Colin McRae Rally 2 

 

Od motorističnih pa sem nebroj špilal Moto Racer 2 in Motocross Madness 2. Uno k si še predaleč offbounds in te je launchalo nazaj na sredo mape --- dobesedno sem lahko par ur v eno se peljal do roba in gledal, kako letim nazaj. Kdor ve, ve :D

Povezava do prispevka

Need for Speed 2 je bila prva igra, ki sem jo igral z Monster 3D pospeševalcem. Kjer preskok v grafiki in performanceu. :avadodo:

 

Drugače pa mi je bila originalna Colin McRae Rally dosti bolj všeč od nadaljevanja. Se mi zdi, da je imela boljši vozni model al neki.

Isto Moto Racer. Ne vem kaj me je točno motilo pri teh nadaljevanjih. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...