Skoči na vsebino

Dashcam Slovenija


Flaming_C

Priporočeni prispevki

Včerajšnja "delovna" zapora med Grosupljem in Višnjo goro

 

 

Itak da bemfl rine nazaj kdo bo čakal

JjOrrCS.jpg

 

3 km tega

azyhlmv.jpg

 

Namest čakanja v koloni raje dol na pasu za vstop na avtocesto,drugi clip po treh km prvi znaki da se kaj dela na zaprtem pasu,delavci so na malci mogoče?    

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka

Katero kamero uporabljaš? Jaz sem za poizkus kupil Apeman C420 ker je bila na amazonu pač dobro ocenjena. Na koncu sem ugotovil, da so reviewi fake saj prodajalec obljublja free gift če dobro oceniš. :sick:

Jasno s kakovostjo nisem zadovoljen. 

Zato iščem nekaj drugega pa vendar ne predragega.

Bi imel tudi jaz kaj za pokazat.

Kaj folku dogaja na cesti...

Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...
Vodokotlič reče pred 2 urama:Skoraj sem fasal od spredaj in od zadaj. Avto mi je sam zambremzal, ker je zaznal nalet. 

 

Kaj imaš to za eno kamero in predvsem kateri software uporabljaš, da ti prilepi v en video več posnetkov (spredaj, zadaj...)? 

 

Jaz imam na motorju kamero spredaj in zadaj, pa nikakor nisem poštekal, kako shraniti video, kjer bi bile obe sliki na enkrat.

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 19 urami:

Ali pa ta tip. Ne vem ali je bil pijan ali na telefonu. Tko je vozil vse od izvoza Vrhnike. Poln kurac sem ga imel in sem naredil prekršek. 

 

Take jaz srečujem dnevno po regionalki.

Kot, da folk izziva. Ali pa trpi ego če bi ga slučajno prehitel. Za takim pač ne morem vozit. Ponavadi še pod omejitvijo vozijo. 

Jaz malo počakam... Pol pa začnem blendat ali potrobit in prehitim. 

Drugače nisem nestrpen voznik in vozim večji del po omejitvah. 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče Dne, 16. 10. 2020 at 9:15:

Skoraj sem fasal od spredaj in od zadaj. Avto mi je sam zambremzal, ker je zaznal nalet. 

 

 

uuu tole je pa bilo blizu...  men je v prvo sam zabremzal sredi ovinka ko sem prehiteval kolesarja ter nasproti ni bilo nobenih vozil... usral sem se prisežem...  takoj ko sem prišel domov sem poiskal nastavitve ter dal collision warning na low...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...