Skoči na vsebino

Servis mobitela


Orbit

Priporočeni prispevki

Torej kot drugi/nadomestni telefon občasno uporabljam Samsung Galaxy S6, ki mi je padel na tla, po nekaj dneh pa je nato crknil ekran, sicer je deloval OK.

Se splača zadevo popraviti? In kje bi to lahko naredil za razmeroma nizek denar? Predvidevam, da razni Telekomi/A1 servis  (pre)drago zaračunajo... 

Povezava do prispevka

mam občutek, da tud če dobite skupinski popust 100%, bo to še vedno 200% več kot bi blo vredno plačat :D

 

je boljši deal kupit nekaj rabljenega, malo manj starega za manjše peneze kot popravljat take stare neumne telefone, ki niso prijazni za popravila. da bi kupil midframe z digitizerjem in steklom za male pare in potem bi sam prehopsal tistih par komponent v nov frame... bi blo simple, poceni pa še časovno potratno max pol ure.

 

pridt z EDGE zaslonom na starem telefonu na servis bi bla pa pomoje zanimiva izkušnja, ker bi te instant v kurac poslal. Kdo se bo jebal z ukrivljenim steklom. Premalo dnarja za preveč fukanja, methinks (čeprav ti računajo kot zlatarji je še vseeno premal za tisto fukanje). :rofl:

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
  • 2 leti kasneje...

Malce kradem temo.

 

Imam LG G6, ki očitno sem mu malce uničil kontakte za polnjenje. vseskozi jambra da je ali voda/umazanija (in to sem spucal z alkoholom) sedaj pa se polni na počasnem načinu. Verjetno sem pred leti, ko sem fotkal nekaj v morski vodi in potem ga nisem spral pod svežo vodo povzročil korozijo in sedaj dela probleme. Na žalost ne vidim na pine ali je to res, ampak preden pucal z alkoholom je bila tista bela snov gor. A se to splača dat popravljat? In če da komu? Je skoraj že več kot 10 let odkar sem nazadnje držal spajkalnik in se tega sam ne bi lotil. 

Povezava do prispevka
osis reče pred 14 minutami:

Malce kradem temo.

 

Imam LG G6, ki očitno sem mu malce uničil kontakte za polnjenje. vseskozi jambra da je ali voda/umazanija (in to sem spucal z alkoholom) sedaj pa se polni na počasnem načinu. Verjetno sem pred leti, ko sem fotkal nekaj v morski vodi in potem ga nisem spral pod svežo vodo povzročil korozijo in sedaj dela probleme. Na žalost ne vidim na pine ali je to res, ampak preden pucal z alkoholom je bila tista bela snov gor. A se to splača dat popravljat? In če da komu? Je skoraj že več kot 10 let odkar sem nazadnje držal spajkalnik in se tega sam ne bi lotil. 

 

Pri telefonih načeloma nimaš kaj cinit, se menjava cele module.

 

Tukaj imaš vodič za to, kar sprašuješ:

Ne vidim pa, da bi tudi prodajali sam port, tako, da boš moral nabaviti drugje.

 

Povezava do prispevka

Od kače brt je šu na morčija z novim iphonom.

 

hvati brownu boju, uzame namesto pirčka v roko iphone, da vidi če je v svetu kaj pogrešan

 

[TEMPERATURE! iphone needs to cool down before you can use it.]

 

Se odloči, da ga bo dal v mrzlo vodo, da bo prej dosegljiv na instiču (smart use of IRL mehanics)

 

bom sam reku press F to pay respects

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Zamudili vse roke, preko kurca odnos, pisali eno, govorili drugo, ko sm dobil telefon nazaj se je veckrat nakljucno zablokiral telefon in ga ni blo mozno odklent/restartat/resetirat po vec dni, ni da ni. Na konc sem reklamiral, "niso nic naredili", je cudezno zacelo spet delat in so mi kljub reklamaciji zaracunali. Fakof. 

Povezava do prispevka
Chris reče Dne, 5. 8. 2023 at 22:22:

poglej tutorial pa si zamenjaj sam. načeloma ni težko menjati baterije. 

rabiš pa mogoče določena specifična orodja, predvsem za odstranitev backcoverja telefona (grelno pištolo, 'trzalice', etc.), če ti pa to uspe pa res ni razloga da ne bi zamenjal sam - ziher maš ifixit tutoriale oziroma youtube in je pol sam še stvar odšraufat mogoče par šraufov in odštekat konektor

še moja izkušnja - uni v Aleji v Lj so super in ni blo drago, prnesu sm svoj ekran ki sm ga nabavu na aliexpress al neki tazga

uredilo bitje DannySmit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...