Skoči na vsebino

MotoGP [2020]


Riki

Priporočeni prispevki

Precej glupa primerjava glede naših služb in motogpja. A je v tvojem poslu zaposlenih 20 ljudi, ki iz tedna v teden tekmujejo na najvisjem nivoju? Ali so naše službe tako hudo fizično zahtevne, da se dejansko pozna razlika med 20 letnim in 35 letnim zaposlenim? Jebiga ne gre ne.

 

Dokler se je fural med prvih 5 - 10, ajde še nekak gre, čeprav je malce žalostno. Vsaj za mene, pa navijam za Rossija 15 let.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Naj počiva v miru...

 

Ko sem sicer videl samo dinamiko nesreče se mi je zdelo, da bomo težko dočakali kakšno pozitivno novico, ampak sem pa vseeno dobil neko lažno upanje, ker je poba preživel do večera. Pri Tomizawi in Simoncelliju, ki sta imela zelo podobni nesreči smo tragično novico prejeli 1 uro po nesreči in na žalost je bil rezultat tudi tokrat isti...

Povezava do prispevka

kvalifikacije v Moto3 bodo morali spremenit, to je dejstvo...to se vleče že leta,  v Mugellu je bilo še več pritoževanj na treningih o počasni vožnji po dirkaški liniji, čakanja za zavetrje in vožnje tik za ritjo. Ko gre pa kdo po tleh, ga bo dirkač zadaj povozil in to se je tudi zgodilo

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...