Skoči na vsebino

MotoGP [2020]


Riki

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
Smith reče pred 3 urami:

to bo kot 2006 sezona ko je Hayden osvojil prvenstvo z dvemi zmagami :D

Samo da Mir letos niti pod razno ne bo videl dveh zmag... Je pa dejansko najbolj konstanten od vseh in če se bo konstantno fural okrog stopničk in ne padal je čisto možno, da osvoji prvenstvo tudi brez zmage. Ker so vsi ostali pač čista loterija. Sem pa najbolj razočaran nad Quartararojem. Po drugi polovici lanske sezone in letošnjem začetku v Jerezu sem si res mislil, da zna dobiti Marquez konkurenta za prihodnja leta in da spremljamo vzpon novega šampijona. Ampak tole kar pri njemu gledamo od Jereza dalje je z redkimi izjemami en kurac vredno in trenutno cela karavana ni vredna niti za desno roko od MM-ja.

 

Pa ne vem, glede na čisto random vrstne rede se mi zdi kot da bi pri Dorni in Michelinu nekaj mučkali z gumami in jih proizvajali čisto na random, gor pa pač napisali kakšen compound naj bi to bil pa tudi če v resnici ni. Tako da si lahko en vikend prvi, potem pa drugi vikend jedva do kakšne točke prideš, ker drugače so takšna odstopanja res ekstremna no. Pa ne govorim samo za Fabia zdaj, ampak smo letos videli že toliko one-off zmagovalcev, ki se potem naslednje dve, tri dirke fijakajo okrog 10. mesta, da mi vse skupaj malo smrdi.

Povezava do prispevka

ja quartararo bo zgleda naslednjik vinalesa ne marqueza :D

 

kar se tice mesanih predstav

 

jaz mislim da bi znal bit to zaradi koldarja

 

ze leta in leta je vec al manj stalen koledar, za+/- 14 dni si vsako leto na isti progi, ves kasno je vreme kako se pista obnasa itd

 

letos je pa premuckan in zna bit da jih to tolk jebe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...