Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

Ej teh chatov nisem nikoli spremljal na Youtube. Ampak jih niti ne vidim zdaj. Včasih vem, da je kaj blo. A moram to kje vklopit? Zdaj mi desno od slike kaže kaj bo predvajalo naslednje...


Ne vem, jaz gledam preko svojega gmail-yatube accounta (torej logiran).
Btw, nič paštete in jajc v hladilniku. Očitno bo prej že showcase štartal, kot si bom sploh nekaj za jest pripravil. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

 

Kaj pa je s tabo? Kaj te srbi? Motiva koga? Se je začelo kaj dogajati...? Al si samo nataknjen? Idi v Šilc temo kaj objavi vmes, da ti čas mine.

Debata o prestavljanju jajc na kavču je na “ti” s to temo :closedeyes:

uredilo bitje Morski
Povezava do prispevka
Morski reče pred 1 minuto:

Debata o prestavljanju jajc je na “ti” s to temo :closedeyes:

Drugače pa bi bla itak prazna do začetka dogodka ali malo prej. Saj zdaj nehamo kot smo se zmenili že na začetku debate tukaj. Pa je povezana, saj je v navezavi z gledanjem šova in čohanjem jajc vmes. Torej ni, da nebi melo nič skupnega.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Pa tudi ne nasedam tem urbanim legendam XD

To ni nobena urbana legenda, če bi bil kje v bližini bi ti par bab pripeljal, ki bi ti potrdile. V šoli so bli vedno problemi kot sem omenil. Mogoče samo ti nisi mel takšnih izkušenj, v več srednjih šolah kjer sem mel kolege pa ja.

 

Ajd zdaj pa res dosti... grem na kavč. Uživajte v gledanju :D Na kocu pa bomo vsi razočarani mam nek filing.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...