Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

g. Profesor reče pred 2 minutama:

 jest mel pa skos obcutek, da si loaded


Dosti je teh stroškov in vsega drugega, pa 2x PS4 že imam in res velik backlog iger (več kot pol leta konzol sploh nismo uporabljali). PS5 mi pač ni tako strašno nujen nakup, da bi vzel day-one.
 Je pa tudi res, da "nikoli ne reci nikoli" in čisto možno, da bom nazadnje vseeno letos nabavil za pod kakšno smrečico. :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Dosti je teh stroškov in vsega drugega, pa 2x PS4 že imam in res velik backlog iger (več kot pol leta konzol sploh nismo uporabljali). PS5 mi pač ni tako strašno nujen nakup, da bi vzel day-one.
 Je pa tudi res, da "nikoli ne reci nikoli" in čisto možno, da bom nazadnje vseeno letos nabavil za pod kakšno smrečico. :) 

Prodaš obe PS4 in backlog preigraš na PS5.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Nikoli še nisem prodal nobene rabljene zadeve, rajši  pač dam v nek svoj arhiv (beri: omara, klet, podstrešje...). Premalo bi tudi dobil za te PS-je, da bi bilo sploh vredno prodajat. 

 

ya, prodaš oba ps4 in za ta denar kupiš ps5

 

upam da sem pomagal

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Nikoli še nisem prodal nobene rabljene zadeve, rajši  pač dam v nek svoj arhiv (beri: omara, klet, podstrešje...). Premalo bi tudi dobil za te PS-je, da bi bilo sploh vredno prodajat. 

To sploh ni res. To je tvoja predstava. Za oba danes dobiš ziher 300-400€. Ti pa doma kopičiš zadeve, ki jih pol ne rabiš in denar mečeš čez okno. Kakor hočeš, ampak z dvema PS4 samo zgubljaš.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

@Slinch: niti nisi pomagal. Ker jih nimam namena prodat :) Vem ja, čuden sem. In kot pravim: za PS5 se mi ne mudi.
@tomazek: ma, vsaj 1 ps4 bo še v pogonu (torej Projka), podobno kot imam še vedno PS3 na polici in občasno vklopim. Tako kot wii in WiiU. 

Je pač tako, da nerad prodajam. Konec debate :) 

Sam lahko bi tudi prodal imo. :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...