Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Zdaj sem se zavedel nečesa huge.

 

Tipi so dali v PS+ čisto vse igre, ki so worthy preigranja na PS4 (praktično vse kar imam še za preigrat je not). Dejansko mi sploh ne bi bilo treba vzeti PS5 Disc verzijo, ampak bi komot lahko Digital only. V eni potezi so nenormalno zmanjšali vrednost BC. Kjere faking lisice, ne se jebat. :rofl:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

jah ce imas digitalno se vsekakor izplaca kupovat na US store IMO, ne vem

pomoje bodo tam spili 80 dolarjev 67 euro kao.. pa se ceneje zna bit

 

kaksen krat so bili pri nas spili 70 eur na us store 60 dollarjev

 

anyway.. itak retail iz UK

 

sicer pa meni je tudi vsec da so drazji.. bo treba bolj razmislit, kire kupit day 1 in kje ipd...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Hehehe zdej so Xbox fani ful zapel na to ker bodo nekatere PS5 igre crossgen. Sam fak dokler ne zgledajo tak kup dreka ko Craig in dejansko zgledajo nextgen me briga tud če nardijo še PS3 verzijo zraven.

Ma tbh od tega kar smo videli danes je res malokaj izgledalo next gen. Men je čisto vse delovalo dokaj meh kar se izgleda tiče.

Bom mogu še enkrat pogledat 4k posnetke, sam glede grafike nisem bil neki impresioniran.

Povezava do prispevka

 

Ronin.si reče pred 1 minuto:

Pa se ta cena za next gen špile je bla znana že nekaj časa, edini ki je reku da se tega za enkrat ne gre je Ubisoft.

 

 

 

Jah ni čist res praktično vse letošnje igre k izidejo razen 2K  iger ter CoD bodo 60$ in zastonj upgrade na PS5 verzijo. Sony je imel drugač kar nekaj 1st party iger to generacijo v Evropi po 60€ namesto 70€. Dejansko so šele zadnji dve let prešaltal na 70€ se mi zdi.

Povezava do prispevka
Denis reče pred 44 minutami:

Image

 

Ne drži ravno, v EU so VSE cene vedno z DDV-jem, v USA so vse cene VEDNO brez davka, state tax je povprečno 9%

 

Cene je realno treba gledat vedno BREZ davka, ergo PS5 bo stal pri nas 409,75, Avstrijca 416,58€ v ZDA pa 421,8€, Sony manj zasluži na EU kupcih. kot na Amerosih, se pa to seveda hitro spremeni lahko z valutnimi nihanji.

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...