Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Ronin.si reče Pravkar:

Pazi kaj je uradna razlaga za povišanje - da bojo igre ki nimajo mikrotranskacij lahko finančno konkurirale igram ki jih imajo. 

 Bistveno višji strošek naredit AAA igro, marketing (E3 in podoben CGI) na katerega folk cepa kot nor, večje povpraševanje ter najbrž stroški razvoja. Mi sedaj plačujemo za bodoči ps5 pro in ps6.

 

Pa dejstvo, da folk ima rad poceni konzolo, pozablja pa na strošek igre. Se bojim da bo tudi se kmalu povišal Ps Plus.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

Mene je bolj kot sama cena oz. povišica šokirala novica, da imajo američani 70 USD, mi pa 80 EUR. Moralo bi bit obratno madona.

 

Klasicno azijsko. Evropa je molzna krava, USofA pa prijatelji, ki jih trepljamo po hrbtu (dokler si ne premislimo). Ostali svet pa itak ne obstaja.

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 1 minuto:

Pazi kaj je uradna razlaga za povišanje - da bojo igre ki nimajo mikrotranskacij lahko finančno konkurirale igram ki jih imajo. 

 

Pa sej sem jst že včeraj isto napisal :)  Gaas / subscription na eni strani in trume neumnega folka na drugi strani = epic win za sony (in za xbox in za založnike). Preprosto je tako masten deal imeti 24/7 prisesan nase folk, ki meče keš za dodatke, da se ti old school retail ne izplača več.

 

Pač 100 eur dražja retail konzola, gnusno drage samostojne igre... me zanima prav zanima, koliko nas bo po 2-3 letih še takih, ki se bodo šli to igro in ne bodo prešaltali na digital in subscription model. Imam zelo močno slutnjo, da ne ravno veliko.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

 

Pa sej sem jst že včeraj isto napisal :)  Gaas / subscription na eni strani in trume neumnega folka na drugi strani = epic win za sony (in za xbox in za založnike). Preprosto je tako masten deal imeti 24/7 prisesan nase folk, ki meče keš za dodatke, da se ti old school retail ne izplača več.

 

Pač 100 eur dražja retail konzola, gnusno drage samostojne igre... me zanima prav zanima, koliko nas bo po 2-3 letih še takih, ki se bodo šli to igro in ne bodo prešaltali na digital in subscription model. Imam zelo močno slutnjo, da ne ravno veliko.

Retail za buržuje, digital za delavce. Narobe svet.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

 

Pa sej sem jst že včeraj isto napisal :)  Gaas / subscription na eni strani in trume neumnega folka na drugi strani = epic win za sony (in za xbox in za založnike). Preprosto je tako masten deal imeti 24/7 prisesan nase folk, ki meče keš za dodatke, da se ti old school retail ne izplača več.

 

Pač 100 eur dražja retail konzola, gnusno drage samostojne igre... me zanima prav zanima, koliko nas bo po 2-3 letih še takih, ki se bodo šli to igro in ne bodo prešaltali na digital in subscription model. Imam zelo močno slutnjo, da ne ravno veliko.

 

Kako se retail ne splača če lahko igro prodaš oz kupiš rabljeno?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...