Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 3 minutami:

Ampak če boš ti kupil igrico za 80 eur, ti jo bo kdo hotel odkupiti potem za 60 eur? Ali ti bodo rekli Jedi govna ti in tvoja disketa sinko ter šli lepo na subscription za, ne vem, 10-20 eur na mesec?

Točno to. Sjebat trg rabljenih igric je v planu firm že ene 30 let. To pa najelegantneje narediš z visoko ceno retaila in obratno sorazmerno nizko ceno subscriptiona 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 minuto:

Za dnar nazaj sploh ni nikoli problem. Težava je ker ne boš dal 2 jurja petim različnim trgovinam in upal na prvega, ampak pač če daš dnar naprej, si povečini omejen na izbranega trgovca.

 

Seveda je denar nazaj dobit problem če gre firma v kurac tko ko npr AGT :D

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 9 minutami:

Točno to. Sjebat trg rabljenih igric je v planu firm že ene 30 let. To pa najelegantneje narediš z visoko ceno retaila in obratno sorazmerno nizko ceno subscriptiona 

 

Ja sam to ne velja glih za Playstation igre glede na trenutno verzijo PSNow. S tem da ima res ful slovencev PS konzole in ni težko prodat AAA iger naprej rabljenih. Seveda pa to ne velja za kake JRPGje. Persono sm naprimer bp zdilal naprej, DQXI in KH3 pa nikakor.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

:D Sem danes za hec preveril spletno stran in presenečen ugotovil, da ni nič udarnega novega kor. Vse kot je blo že nekaj časa.

 

 

Playgame bo imel na teden izida trgatev pa se jebite :D Res ne vem kdo bi pri zdravi pameti nanj računal da dobi konzolo brez nekih njegovih dodatnih članarin in ostalih neumnosti.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

ACS Sony ima odprta prednaročila, prednost imajo tisti ki dajo 50€ avansa. 

 

atomic reče pred 2 urama:

hvala za tole

 

Chenier_ reče pred 2 urama:

Sem prednaročil nohomo edition. Da vidimo day 1 konzolo :D 

 

G.T.I. reče pred 2 urama:

Naročilo 3187

 

johnbi reče pred 1 uro:

zmente se z acs sony da date poln avans če je kej več šans da dobite day 1 

 

 

Sem klical mal prej na ACS:

KE RIT reče pred 22 minutami:

Sem klical in vprašal ali dobim večjo prednost, če plačam celoten znesek v naprej, pa so mi odgovorili, da ni šans. Imajo 350 prednaročil, celotna Slovenija pa naj bi dobila ene 300 kosov (ACS ene 30).

 

Povezava do prispevka
Matej24 reče pred 1 uro:

 

Ce drzi podatek, da bo Sony do Marca 2021 izdelal 11 mio PS5, bi jaz rekel, da bo pomanjkanje trajalo kar nekaj casa.

 

Men se 11,5 mio PS5 ne zdi velika cifra za obdobje 4 mesecev...to je manj kot 3 mio na mesec globalno. 

Sony je že demantiral tole. Baje vse poteka po planih (15 mio).

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

Samo so res budale, da ob takem povpraševanju ne zahtevajo polnega avansa ali kaj drugega. Od teh naročil jih bo ful skenslanih.

 

Zahtevat avans je neumnost, ker ne veš če boš dobil 5 komadov ali 20 komadov. Prodajaš zrak.

uredilo bitje Goblin
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...