Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Goblin reče pred 4 minutami:

 

Zakaj že?

 

Ja kako zakaj že? :huh: Bolj ''zakaj pa ne''. 

Iz vseh razlogov zakaj obstajajo avansi, ker raje maš dnar, kot da ga še nimaš. Tist, ki ti bo dva mesca vnaprej dal 500 eur je ziher bolj resen kot tisti, ki bo samo klik oddal, še posebej ob majhni ponudbi. Valda boš raje imel resnega interesnta kot manj resnega.  

 

Iz istega razloga tudi ''nekateri trgovci'' zahtevajo prednaročilo konzole PLUS dve igre al kaka podobna vezana trgovina, da ti zagotovijo, da si med prvimi v vrsti.

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 9 minutami:

Goblin zakaj nimaš še nič na tvoji spletni strani o prednaročilih? Playgame te tlele šiša...

 

Sem že pisal o tem. Ne vemo, če jih Slovenija dobi, če jih, ne vemo koliko jih potem mi dobimo (pričakujem 5-30). Skratka zaradi ohranjanja imena in zanesljivosti raje ne (oziroma smo teh par že zapolnili s tistimi, ki so poslali email).

Pa še najbolj pomembno, da bom lahko spal kot dojenček brez odgovornosti. Od izida PS4/PS3 sem že malce starejši in se mi več ne da več voziti po tujini in švicati, da dobim za tiste, ki so nam zaupali s prednaročilom. Pač izkušnje :)

Če jih po kakšen čudežu dobimo več, pa mislim, da jih ne bo problem prodat v parih urah.

 

PS: Edino za digital bom mogoče objavil, če ne bo v tem času že več emailov.

uredilo bitje Goblin
Povezava do prispevka
Goblin reče Pravkar:

 

Sem že pisal o tem. Ne vemo, če jih Slovenija dobi, če jih, ne vemo koliko jih potem mi dobimo (pričakujem 5-30). Skratka zaradi ohranjanja imena in zanesljivosti raje ne (oziroma smo teh par že zapolnili s tistimi, ki so poslali email).

Pa še najbolj pomembno, da bom lahko spal kot dojenček brez odgovornosti. Pa od izida PS4 sem že malce starejši in se mi več ne da več voziti po tujini in švicati, da dobim za tiste, ki so nam zaupali s prednaročilom.

Če jih po kakšen čudežu dobimo več, pa mislim, da jih ne bo problem prodat v parih urah.

Odločil si se da boš pošten in ne boš obljubljal neki za kar nisi 100 posto ziher da boš lahko deliveral 

 

lepo to, props 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Dej jebi se :D

Ravnokar sem mislu it tečt in malo plavat, pol pa tole. Bom probal nadomestiti iznos kalorij s pritiskanjem F5.

 

Idi raje tečt, se bojim, da ne bodo pošiljali v SLO. UK ni spuščal v SLO in tudi ne v ITA, pa ponavadi gre lahko, mogoče imajo kako time eksluzivo pri dobavi za posamezne države.

Povezava do prispevka

Kurc jaz sem tud plačal avans Igabibi zdej pa upam da dobim vsaj eno konzolo, če bi po kakem čudežu dobil pri ACS in Igabibi pa itak ne bo problem prodat naprej niti s profitom lol :)  Se mi pa zdi da bo treba na konc it v makaronland...

 

 

Drugač a ni Slovenija prišla na vrsto za PS4 šele začetek leta 2014?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

Kurc jaz sem tud plačal avans Igabibi zdej pa upam da dobim vsaj eno konzolo, če bi po kakem čudežu dobil pri ACS in Igabibi pa itak ne bo problem prodat naprej niti s profitom lol :)  Se mi pa zdi da bo treba na konc it v makaronland...

 

 

Drugač a ni Slovenija prišla na vrsto za PS4 šele začetek leta 2014?

poln avans si plaču? 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 minuto:

Ne bo nihče dostavljal v SLO, ker so očitno eksluzive zadaj na točno določene države, vsaj za amazon to velja, ker 3 različne amazon štacune ne spustijo, za vse ostale artikle pa gre brez težav.

Jep, ne dostavljano na SLO naslov. Ni pa nobene panike prevzeti na pošti tle čez mejo (mam 5 minut do tam lol). Pa še poštnina je zastonj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...