Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 1 minuto:

Samo a ni vseeno boljše počakati kakšen mesec ali dva in greš nato v nakup?

 

Itak maš 4ko, tko da res ne razumem zakaj tale obsedenost z day 1 :)

 

 

 

Sej mi ni nujno day1. Rad bi jo imel pa vsaj do sredine decembra doma ker Cyberpunk 2077 verjetno ne bo glih svilnato gladko laufal niti na PS4Pro če mene vprašaš. PS5 ne samo da bo fural PS4 igre, nalagalni časi bodo šli iz ene minute na max ene 10 sekund.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

Aja, sorry, nisem štekal.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=ufficio+postale+aquilinia

 

Tle ko greš mimo Montedoro proti Trstu, je na levi takoj po tunelu.

Kako pa greš to dvigneš, če zaprejo meje? Ker gospodarstva baje ne bojo več zapirali kot so, med tem pa se meje bojo zaprle v primeru poslabšanja stanja v zimskem času. Se lahko potem s to pošto dogovoriš, da ti oni prepošljejo v Slovenijo?

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Kako pa greš to dvigneš, če zaprejo meje? Ker gospodarstva baje ne bojo več zapirali kot so, med tem pa se meje bojo zaprle v primeru poslabšanja stanja v zimskem času. Se lahko potem s to pošto dogovoriš, da ti oni prepošljejo v Slovenijo?

Nimam pojma, ker sem še vsakič lahko normalno prevzel.

Če ne bo šlo, pač ne bo šlo. Bom skenslal naročilo in dobil povrnjen denar.

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 5 minutami:

ti ne misliš kupt XSX?

 

glede na to da gre za hardwersko močnejšo konzolo ob isti ceni? komi čakam multiplatorm primerjave na DF, xbox bo razvaljivu 

 

Samo če bi bil Elden ring Xbox ekskluziva oz ko pridejo Avowed, Hellblade 2 in Fable in fašejo ~90 ocene. Men so drugač MS Studios igre res čist kr neki. Dirkačin ne igram tak da odlične Forze odpadejo, Gearsi mi tud niso ker so pure akcijska streljačina brez kakih nadgradenj orožja itd kot jih maš zdej v Doom 2016 in Eternal npr, Halo mi pa tud ni.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 minutami:

Samo če bi bil Elden ring Xbox ekskluziva oz ko pridejo Avowed, Hellblade 2 in Fable in fašejo ~90 ocene. Men so drugač MS Studios igre res čist kr neki. Dirkačin ne igram tak da odlične Forze odpadejo, Gearsi mi tud niso ker so pure akcijska streljačina brez kakih nadgradenj orožja itd kot jih maš zdej v Doom 2016 in Eternal npr, Halo mi pa tud ni.

A ma MS kako timed ekskluzivo za Elden Ring, al to sam hočeš igrat na močnejšem hardveru?

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
DrAndy reče pred 2 minutama:

Za day 1 je bolje it taborit pred štacuno in se komolčit za tistih nekaj par primerkov.

 

Še najbolje pa počakat, da se začetni prah poleže in ves hype malo umiri, potem pa v nakup.

 

Brez stresa in brez uničenih živcev.

 

 

Prva opcija bi verjetno imela za posledice še kej druzga kot stres in uničene živce tbh. Sej si videl kaj se je dogajalo v Nemčiji in Avstriji ob izidu PS4? :D

Povezava do prispevka

Meni je tole vse skup zabavno, pač del izkušnje, ki se zgodi samo na N let... zadnjič se spomnim takle kaos je bil izzid Bloodborna in Big Bangov early access :) 

 

rabimo zanesljive "ptičice", da dobivamo bolj legit info glede teh stvari 

 

aja, drugače pa, da imam jaz trgovino, priredim tekmovanje v Fall Guys in pač kdor pride na konec prvi, tisti ima 100% day one :)

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka

Nic baje je povsod sold out.. sicer na unieuro.it se da narocit.. sam ne pise nic kdaj dobis al ce je na zalogi al ne ipd... in vlada mores placar full price in niti sw ne da izbrat dostavo v trgovino

 

V glavnem meni se zdi, da bo treba day 1 v MediaWordl se preprivat.. jaz grem v fitness, da bom peipravljen

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

 

 

Prva opcija bi verjetno imela za posledice še kej druzga kot stres in uničene živce tbh. Sej si videl kaj se je dogajalo v Nemčiji in Avstriji ob izidu PS4? :D

še pomnite tovariši... meni ga je kr lepo poštar dostavil lol

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

Nic baje je povsod sold out.. sicer na unieuro.it se da narocit.. sam ne pise nic kdaj dobis al ce je na zalogi al ne ipd... in vlada mores placar full price in niti sw ne da izbrat dostavo v trgovino

 

V glavnem meni se zdi, da bo treba day 1 v MediaWordl se preprivat.. jaz grem v fitness, da bom peipravljen

Eh... kupiš Xbox kot si mesece planiral in poženeš Destiny 2 pa je. Ko jebe Sony. Plus Halo, ki te je tak hypal :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...