Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 urama:

Ma stari... ziher bodo na policah ob izidu, ziher imajo politiko, da jih more toliko in toliko bit fizicno v stacuni, vsaj v teh vecjij.. sam jebiga mores bit tam 00 ko odprejo, komolce ven in palit sprint

nazadnje sm to delal da sm pršu med prvimi xx v VIP prostore ne pa za faking videorekorder lmfao

 

to bi mogu pridt v NFL odpravi, pa še ene par jih spustiš pred sabo pred vrata, kr tko mal, sam da vejo da jih boš povozu in trepetajo na zvonec

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

mislm da si ti dost bl "hurt" odreagiral kot on s svojo opazko nad potrošniki

pa ne mi zdej rage_at na moj komentar nared korak nazaj pa boš vidu da temu idd je tako .

 

jz se nagibam 60:40 da če grem zdele na r/ps5 bo več folka branilo 80€ špile kot da bi se jim totalno scufal in bi rage_al

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 minuto:

tisto ki si komentiral BBCchan, čes da je butthurt (al je sam en C)

nimam pojma na kaj namiguješ, poor man's anon, tip pač neki baita, da so tle fanboyji, v bistvu pa se ful folka pizdi nad višjimi cenami.

da ne omenjamo kako mu gre non stop na kurac, da ima tle večina folka raje Sony igre.

 

men zgleda na polno butthurt, poor man's anon.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 minutami:

Jaz sem zdaj polovico igric kupil po 15e in polovico po 200e. Nove msrp me niti malo ne ganejo, zanima me samo koliko bodo dejansko stale v dealhunter stacunah.

Drugače pa tole. Še nikoli v življenju nisem dal MSR vsote za katerokoli igro. Niti day1.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...