Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

 

 

Hogwarts Legacy is an upcoming open-world role-playing game set in the late 1800s in the Wizarding World, developed by Avalanche Software and published by Portkey Games. The game will be released on PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, and Microsoft Windows in 2021. Hogwarts Legacy is an immersive, open-world action RPG set in the world first introduced in the Harry Potter books. Players can take control of the action and be at the center of their own adventure in the wizarding world. Embark on a journey through familiar and new locations as the player explore and discover fantastic beasts, customize their character and craft potions, master spell casting, upgrade talents.

 

The game allows the players to experience Hogwarts in the 1800s. The player is a student who holds the key to an ancient secret that threatens to tear the wizarding world apart. The player has received a late acceptance to the Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry and soon discover that you are no ordinary student: you possess an unusual ability to perceive and master Ancient Magic. Only you can decide if you will protect this secret for the good of all, or yield to the temptation of more sinister magic. 

 

Hypan nad potencialom igre. Developerska hiša pa ni bogvekaj, tako da bo najbrž vse skupaj eno veliko razočaranje. 

 

uredilo bitje TheToon
Povezava do prispevka

Jaz izjav a la "če imaš pizdo in maternico si ženska, če je nimaš pa pač nisi" ne bi glih označil za transfobno, ampak sem po drugi strani iz Vevč in volim NSi, tko da verjetno nisem pravi za ocenjevat :D  Ta Rowlingova se mi zdi ful na hard v woman power in ji pač ni kul da se tako veselo opleta in razvrednotuje "ženskost“, če sem jo jaz na pravi način začutil.

 

Drgač se pa podpišem pod spodnjo izjavo. Če bi bil pa kak proper studio zadaj, bi bil pa noro pumped, sploh ker očitno ne bo MMORPG kot je najprej izgledal

Navedek

Hypan nad potencialom igre. Developerska hiša pa ni bogvekaj, tako da bo najbrž vse skupaj eno veliko razočaranje

 

Povezava do prispevka

Njihov Toy Story 3 za PS3 je bil čisto fina igra. Sploh za mularijo, seveda. Kar konkreten "open world", nebroj zadev, ki se jih je dalo delati in ohoho nekih obstranskih aktivnosti. Main story sicer kratek, ampak dokaj spoliran.
Predvsem pa mu tehnično res ne morem ničesar očitati, ker je cela igra delovala kot original risanka.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ce ne bo podoben prejsnjim HP the Videogamez-om, bo ze kr napredek. Kere smrdljive smeti iz otrostva so bili ti spili, lol :D

 

Od davno nazaj mam v spominu se en Quidditch game, pozabu kako se mu je reklo. World cup, neki neki, se kr smeti, tut za tist cajt

 

Tako da pricakovanj nimam bas velikih. Ce se misli nek Toy Story studio spravit delat neki takega, pol boljs za njih, da deliverajo. Tisti "world beyond Hogwarts" mi mal sketchy deluje, ceprav je lokacij v knjigah kr velik, ampak... open world Heri Poter style? Mislim, valda, podpisem, pod pogojem, da ne zajebejo in da ne rushajo spila brezveze, kar se v danasnjih cajtih prepogosto dogaja

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 16 minutami:

Ce ne bo podoben prejsnjim HP the Videogamez-om, bo ze kr napredek. Kere smrdljive smeti iz otrostva so bili ti spili, lol :D

Od davno nazaj mam v spominu se en Quidditch game, pozabu kako se mu je reklo. World cup, neki neki, se kr smeti, tut za tist cajt


Najboljši igri po Harry Potter licenci sta itak obe Lego igri (by Traveller's Tales kot avtorji in Warner kot založba). To je bilo dejansko res kulsko in še danes občasno kdaj poženem. Vse ostalo je pa bolj ali manj pozabljeno. 

Povezava do prispevka

Lol, dejansko sem igral (ali pa vsaj preizkusil) večino Harry Potter iger. Kot pravi Ćamir, je bilo tudi nekaj solidnih (izven Lego franšize), dejansko res open world, Bradavičarka pa tudi kulsko zmodelirana itd.

@Sovica: od Lego GTA variant je bil 100% Undercover. Ta igra je pa itak ena od najboljših iz Lego franšize. 

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče Dne, 20. 9. 2020 at 22:38:

Ni avtorica HP nek LGBTQ shithead???

 

Avtorica je clovek, ki je spisal 8 knjig, ob katerih smo odrascali in fantazirali o cudeznih svetovih, gledali filme posnete po njih in se zdaj zelimo igrati igre narejene po loru, ce bodo le kvalitetne.

 

Tako da ja, ce komu kaj ni prav glede njenih prepricanj, naj gre jokat na youtub k ostalim buthurt snezinkam.

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...

Izjave od Rowlingove so čist kul IMO. Pač ne verjame v 30 spolov in je zelo pro-"biološke” ženske pravice in empowerment. Vsa razlika je v tem, da je poleg mene dobesedno edini high caliber celebrity, ki si upa o tem odkrito pisat. 

 

Edino dostikrat jo zategne v nice & crabby troll mode in prileti kako twitter voščilo za 8. marec tipa "Congratulations to all women with a womb!" :D

Povezava do prispevka

Tudi ena redkih slavnih oseb, ki je dejansko niso morali scancelati, ker si je pridržala avtorske pravice na vsem Harry Potter materialu - tako da če njo scancelajo, gre ves Harry Potter mechandise. Hollywood pa, tako kot pri kitajcih, za levičarski bullshit je ravno toliko časa dokler to vpliva na prilive dolarčkov. 

 

Tako da meni je carica. Še večji carji pa so mi kitajci. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...