Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

Gledam te nove gameplay videje, še vedno ne vem če je combat lesen, al so dali kopije samo invalidom. Pa mehanike boja se mi zdijo kot nek mobilni color matching. Tle sem najbolj skeptičen. 

 

Ostalo kar so pokazali mi pa dogaja, vsekakor sem bolj hyped kot prej, po mojem bom kar early access opalu.

Povezava do prispevka

Ma pomoje je boj ql. Dvomim, da bi ga vsi tako hvalili. 

 

Morem rect, da od prvih gameplay videjov, ko sem mislil, da bo to najvecje sranje, do looter heaven, ql boja, ql open worlda in celo kvalitetnih animacij....svaka cast.

 

Sicer treba prvo videt reviewje. Me zanima kdaj je embargo. In pol videt v praksi plus mnenje ostalih plemenitih mn3njalnicarjev.. postopek odobritve za kandidaturo goty 2023 je se dolg. Ni se cajt za se navlazit

 

Baje, da je embargo ze liftan, sam morejo pac dobit review kode in preigrat... kode bodo poslali kmalu, tako daaa poomojee proti koncu naslednjega tedna se bo vedelo vec

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma pri reviewih bo treba ful biti pazljiv, kok je reviewer občutljiv na to antitrans sago okrog Rowlingove. Že Days gone je dobil orenk po pički oz kurcu, pa so je samo protagonist bel macho man rahlo šovinističen biker. Kle maš pa špil, ki se 100% povezuje s pisateljico, ki za 8. marec twitta VSE NAJBOLJŠE VSEM ŽENSKAM Z MATERNICO :D :D :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

Ma pri reviewih bo treba ful biti pazljiv, kok je reviewer občutljiv na to antitrans sago okrog Rowlingove. Že Days gone je dobil orenk po pički oz kurcu, pa so je samo protagonist bel macho man rahlo šovinističen biker. Kle maš pa špil, ki se 100% povezuje s pisateljico, ki za 8. marec twitta VSE NAJBOLJŠE VSEM ŽENSKAM Z MATERNICO :D :D :D

 

 

Ja sam to ni antitrans ampak kvecjemu anti zenskam, k so jim kirursko odstranili maternico zaradi bolezni/poskodb.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Uplatil sem deluxe varianto zarad early accessa, fomo is a bitch. 

 

Pričakujem Ubisoft collectathon v lepem svetu(kerga sploh ne poznam), z možno clunky bojem, shitty voiceactingom in popinom hujim od Elden Ring PS5 verzije. Ampak glede na to, da ni nekih iger atm, it'll do.

 

Twitter bo pa implodiral če bo HL mel že ok prodajne cifre.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...