Skoči na vsebino

Pametne ure leta 2020-2023


DaMachk

Priporočeni prispevki

Ne vem, če imajo kakšne globalne objektivne prednosti. IMO pač primerjaš modele, ki so ti všeč in vzameš tistega, ki ti bolj sede.

 

Jaz sem se med Garminom in Suuntom odločil za prvega ker mi je bolj všeč dizajn, nima zaslona na dotik s klasičnim backlight-om, bolj je fleksibilen glede velikosti (na voljo imaš več različni velikosti iste ure), kaže in beleži več parametrov in tako dalje.

Kakovost izdelave je prav tako top notch, moraš pa vedet, da Garmin nima opcije menjave baterije na uradnemu servisu. Oziroma, vsaj bilo je tako. Torej, ko se ti baterija iztroši, uro vržeš v smeti.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

tako, tak je namen. da otrok lahko pokliče, ne rabi pa ostalih neumnosti, ki jih ponujajo telefoni. ponavadi imajo gps, kamero in gsm kar je ravno to kar se rabi. sem na hitro malo pogledal po amazonu in je takih kitajskih ur tako velik, da imam občutek, da če ne preveriš dobro kaj kupuješ lahko kupiš velik šrot. cene grejo od 30-100ish€.

 

trenutno se nimam časa poglabljat v to.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 6 urami:

tako, tak je namen. da otrok lahko pokliče, ne rabi pa ostalih neumnosti, ki jih ponujajo telefoni. ponavadi imajo gps, kamero in gsm kar je ravno to kar se rabi. sem na hitro malo pogledal po amazonu in je takih kitajskih ur tako velik, da imam občutek, da če ne preveriš dobro kaj kupuješ lahko kupiš velik šrot. cene grejo od 30-100ish€.

 

trenutno se nimam časa poglabljat v to.

Poglej za kospet prime s. Na aliexpress je okoli 100€. EU pošiljanje. Jaz sem zadovoljen. 

Povezava do prispevka

A si drugače kdo lasti Samsungovo Galaxy Watch 3 uro? Po možnosti brez Samsunovega mobilca. Bi imel vprašanje zanj, če se srečuje z istimi problemi kot jaz. 

 

A imate dostop do plačljivih aplikacij/watch faceov? 

 

Ker jaz ga nimam, Korejski overlordi mi pustijo cuknit samo brezplačne stvari. Plačljivih zadev mi sploh nočejo prikazati.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Lepi Šime reče pred 21 urami:

Če prav za stopim imajo galaxy watch 3 wearos. In ravno te se zdaj dokaj poceni prodajajo na bolhi. To pa zato, ker so imeli ne dolgo nazaj akcijo, da si zraven telefona dobil tudi tole uro. Preveri malo

Bemte tu je vse neki 200+, en par sicer je 140-150, ampk tu je še zmer fulkrat več kukr sm dal za MI band 5...
Pa k nism lih človek za uro nosit, nism zihr če mi je vrednu naložbe...

 

Hvala za vseglih za namige :) 

Povezava do prispevka

Se zmeraj držijo cene? Zelo zanimivo... 

 

Jaz imam watch 3 sedaj že več kot pol leta in iskreno povedano bi lahko tudi brez nje živel. Sej mi pride prav, ko lahko med šihtom odloži telefon nekam v kot in imam potem razne opomnike na uri. Sicer pa to isto lahko dosežeš tudi z Mi Bandom. 

 

Če ti je pljunit 200€ za eno pametno uro odveč ti potem priporočam, da se držiš tegale miband. 

Povezava do prispevka
  • 8 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Vodokotlič reče Dne, 14. 6. 2022 at 15:48:

A kdo ve koliko dobro meri pritisk? Oz sploh že omogoča? 

 

https://www.samsung.com/si/watches/galaxy-watch/galaxy-watch4-classic-black-bt-sm-r890nzkasio/

Da ti začne delat jo moraš kalibrirat s proper merilnikom tlaka. Ker se mi to ne da, ti ne znam povedati kako to deluje:D

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Imam podobno vprašanje kot zgoraj, ker bi imel za otrokinjo rajsi kot telefon uro…

 

Se Applovo uro da uporabljati kot osnovni nadomestek za telefon? Če razumem pravilno, ima vgrajen esim, na katerega lahko povežeš novo mobitel naročnino in se potem z uro da tudi klicati, ne glede na to ali je povezana s telefonom ali wi-fi? Ali razumem narobe?

Povezava do prispevka
rage reče pred 5 urami:

Imam podobno vprašanje kot zgoraj, ker bi imel za otrokinjo rajsi kot telefon uro…

 

Se Applovo uro da uporabljati kot osnovni nadomestek za telefon? Če razumem pravilno, ima vgrajen esim, na katerega lahko povežeš novo mobitel naročnino in se potem z uro da tudi klicati, ne glede na to ali je povezana s telefonom ali wi-fi? Ali razumem narobe?

Da, a Apple ure so zelo krhke, še najbolj pazljiv otrok jo bo razbil.

Povezava do prispevka

Kolikor vidim, operaterji sicer podpirajo esim, ampak ne za Apple Watch, tako da očitno ne deluje.
 

Ima kdo kakšno idejo kako je z Samsung Galaxy LTE, to je lahko povsem standalone za klice ali se rabi nujno nek kompatibilen mobitel?

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka
rage reče pred 7 urami:

Kolikor vidim, operaterji sicer podpirajo esim, ampak ne za Apple Watch, tako da očitno ne deluje.
 

Ima kdo kakšno idejo kako je z Samsung Galaxy LTE, to je lahko povsem standalone za klice ali se rabi nujno nek kompatibilen mobitel?

A za uro? Mislim da v vsakem primeru rabiš mobitel 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...