Skoči na vsebino

Pametne ure leta 2020-2023


DaMachk

Priporočeni prispevki

Jaz imam Suuntota, ki sicer ni pametna ura, ker ima samo obvestilo, da te nekdo kliče oz. to fowardira info o obvestilu, ga pa ne moreš prebrati, niti ne moreš upravljati telefona ipd. Sem pa lahko zamnejal baterijo pred leti. Mogoče da imajo te športne pametne ure bolj to urejeno, ker itak se baterija še več troši.

 

Drugače pa pri klasičnih torej ne športnih prametnih urah, a je kakšna taka, ki omogoča da na njen prikazuješ zemljevid iz googla? Moja fuul potuje in pogosto uporablja google maps, pa mi je všeč ideja, da bi lahko ime zadevo na uri, da ne rabi skoz telefona imeti v rokah.

Povezava do prispevka

Nabavil sem si Garmin Fenix 7 Solar Sapphire Black Titanium DLC. 


Zaenkrat izredno zadovoljen (kul za pohode, GPS itd) pa še dobro izgleda ura (deluje klasično, čeprav je športna varianta). Mi je všeč da je taki "zatemnjen" zaslon. Garmin Epix se mi je zdel preveč barvit, kot da nosiš računalnik na roki... Baterija zdrži 2 tedna, preden polnim. Pa imam vsaki dan vklopljen GPS (sprehodi, hike, workout...)

uredilo bitje galimx
Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Mislim nabavit pixel watch 2 in to bo prva smart watch ura. Zdej me pa samo zanima, ta LTE, zdej 50€ več ni problem, samo zanima me če to potem tudi baterijo žre, verjetno da? 

 

Se to rabi, je to praktično? A recimo če greš laufat, a lahko spotify poslušaš brez telefona na smarthwatch?

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Pičkarija

 

Podrsal sem Apple Watch 9tko (sej bi rekel da sm ko sem športal) ampak ne, podrsal sem ekran ko sem tlačil USB v TV (je na steni, usb je zadaj in pač k sm potegnil sem potegnil z uro po zidu).

 

Ok, I can live with that

 

AMPAK

 

danes mi je začela ghost touchat. Kar neki sama klika, ne moreš nič.

 

Kličem EPL, itak, ni garancije če je fizično poškodovana, menjava 420€

 

kaj mi je storiti

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče Dne, 3. 8. 2022 at 20:39:

Pizda T-REX 2 me je res presenetila. Dobro GPS deluje. Zdaj pa tudi en dober udpate, lahko poti in točke svoje gor daš. 

 

Preživela je potop na 14,5m vode. Res vse živo delam z njo. Morje, sneg, udarci... Bateriaj cel mesec traja, če nimaš gps. Nič se ne poznajo znaki uporabe.  Za Samsunge, ki se jih ime lpa to ne morem rečt. Vsako, ki sem jo imel je šla na servis. Pa sem bil res previden. 

Ni pa classic look oz. ne zgleda elegantno.

Povezava do prispevka

Jaz sem z Galaxy Watch 6 Classic zadovoljen. Ampak zgolj zato, ker je res vse olajšano, če imaš vse v Samsung okolu. Zdaj imam telefon, uro in BT slušalke. Drugače pa je prii Amazfit bila baterija carska. Najbolj pogrešam baterijo, da drži dolgo. Tukaj dejansko pač filam vsak dan. Senzorji so tudi bolj kakovostni ipd. Ne vem kaj v drugih znamkah žre toliko baterije, da le Amazfit zdrži tedne brez polnjenja (no meni ni cel mesec GTR3 PRO, je pa 14 dni).

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 urama:

Jaz sem z Galaxy Watch 6 Classic zadovoljen. Ampak zgolj zato, ker je res vse olajšano, če imaš vse v Samsung okolu. Zdaj imam telefon, uro in BT slušalke. Drugače pa je prii Amazfit bila baterija carska. Najbolj pogrešam baterijo, da drži dolgo. Tukaj dejansko pač filam vsak dan. Senzorji so tudi bolj kakovostni ipd. Ne vem kaj v drugih znamkah žre toliko baterije, da le Amazfit zdrži tedne brez polnjenja (no meni ni cel mesec GTR3 PRO, je pa 14 dni).

GT3 pro ftw. Z AOD mi zdrzi cel teden, brez pa 3 tedne +.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 6 urami:

Pičkarija

 

Podrsal sem Apple Watch 9tko (sej bi rekel da sm ko sem športal) ampak ne, podrsal sem ekran ko sem tlačil USB v TV (je na steni, usb je zadaj in pač k sm potegnil sem potegnil z uro po zidu).

 

Ok, I can live with that

 

AMPAK

 

danes mi je začela ghost touchat. Kar neki sama klika, ne moreš nič.

 

Kličem EPL, itak, ni garancije če je fizično poškodovana, menjava 420€

 

kaj mi je storiti

Kupiti novo. Al pa gres na bolho, svojo prodas za 50€, zih nekdo vzame, in kupis rabljeno tvoje serije. Al pa glej spodaj. 

MorskaGlista reče pred 3 urami:

Jaz bi uro, ki jo je treba polniti vsak dan, vrgel direkt v kanto.

Ceprav pogresam ene 2 stvari z apple watcha je upgrade na nek Orient shitter res najboljsi upgrade mojga lajfa :D 250€ za uro ki ji moram enkrat na teden mal popravit cas in to je vse, res dobra zamenjava smartwatcha. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...