Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 12 minutami:

Gor je vsega boga. Od Atari2600 do WiiU in novejših arcade naslovov. Vse skupaj ene 50.000 iger.


Kako je to možno? MIslim... 50k iger? Koliko je pa stala ta zadeva?
V glavi sem nekako imel, da dobiš pač sistem in si potem sam nalagaš kompatibilne "Rome". Oz. da je naloženih zgolj nekaj top naslovov za vzorec. 

edit: ok, sem počekiral link. Zdaj bolj razumem zadevo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

https://www.tinyarcademachines.com/retropie.html

 

unega za 700 eur je vzel pomoje

al pa unega za 1500 eur

Unga mid range za 1500. Ima pa zdaj že neki časa 20% popusta (COVID akcija). Skupaj s poštnino (210 faking eur XD) me je vse skupaj prišlo 1550 EUR.

 

EDIT:

Oba sistema podpirata WiiU, samo je vprašanje kako dobro bo tole delalo.

Me je mikalo vzet tadražjega, samo je res brezveze, ker ne mislim gor igrat nekih modernih naslovov za katere itak rabiš priklopit analogni joypad. Škoda denarja imo.

 

Also

bigboss82 reče pred 4 minutami:

kurac tip je vzel 2200 sam uni ima neki Wii napisano..

 

vglavnem vemo, da kekit poleg veliekga kurca ima tudi veliko denarnico

Veliki kurci pripomorejo k velikosti denarnice, ampak ne tako kot misliš ti. XD

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 1 uro:

Former Starcraft 2 devs create new RTS studio Frost Giant

 

Tim Morten, former Production Director of StarCraft II and C&C: Generals 2.
Tim Campbell, former Game Director of Wasteland 3, Lead Campaign Designer of Warcraft III: The Frozen Throne.
Jesse Brophy, former Lead Artist on StarCraft II and Principal Artist on Diablo IV.
Ryan Schutter, former Lead Designer on StarCraft II, creator of GameHeart.
Kevin Dong, former Lead Co-Op Designer on StarCraft II, Project Manager for Team Liquid.
Micky Neilson, former Publishing Lead and Senior Writer at Blizzard, author of two NY Times Best Selling novels.

 

 

bobbyju bo spizdil cel bivsi in sedanji blizzard, nice

 

 

Takoj jim nakažem 50€, če štartajo kickstarter:w00t:

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 16 minutami:

Unga mid range za 1500. Ima pa zdaj že neki časa 20% popusta (COVID akcija). Skupaj s poštnino (210 faking eur XD) me je vse skupaj prišlo 1550 EUR.


Pa to ima tudi Amiga igre naložene! In to res veliko naslovov, sploh večino najbolj znanih, vsaj kolikor sem počekiral seznam. Lahko potrdiš? Btw, boš ob priliki dal tudi kak video na net?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:

Pa to ima tudi Amiga igre naložene! In to res veliko naslovov, sploh najbolj znane, vsaj kolikor sem počekiral seznam. Lahko potrdiš? Btw, boš ob priliki dal tudi kak video na net?

Nimam ga še doma. Tole so slike, ki mi jih je poslal izdelovalec. Sem pa zihr, da so tudi Amiga naslovi na seznamu, ja.

 

Lahko mi pošlješ kak seznam iger, ki te zanimajo in bom počekiral, če so not/delajo.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 29 minutami:

Ti samo poročaj kolk hiter se boota iz rest moda pa kolk se pregreva.... :D


Predvsem to zanima tudi mene. Ker če se res hitro zboota, potem mi je milina za kakšne krajše igralne seanse. Pa seveda nasplošno razni nalagalni časi za posamezne igre, odzivnost menija... Čeprav, načeloma se mi zdi, da bi moralo biti vse skupaj kar spolirano. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

@KE RIT o tej napravi si pravil že na starem forumu, da boš naročil. Al si naročil kasneje al tak dolgo traja, da ga skup spravijo?

 

Saj boš ga izklapljal al ne? V spalnici bi mene full motilo drugače :D

Takrat sem še planiral nakup. Naročil sem ga pred enim mesecem. Rabijo pa 4-5 tednov.

  

DaCapo reče pred 37 minutami:

Predvsem to zanima tudi mene. Ker če se res hitro zboota, potem mi je milina za kakšne krajše igralne seanse. Pa seveda nasplošno razni nalagalni časi za posamezne igre, odzivnost menija... Čeprav, načeloma se mi zdi, da bi moralo biti vse skupaj kar spolirano. 

Ma to ni problem pri teh starih igrah, ki zasedejo par MB.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Ma to ni problem pri teh starih igrah, ki zasedejo par MB.


Itak. Ampak vseeno, saj veš.. od nastavitev emulatorja je odvisno. Če ti bo simuliral disketni pogon, boš čakal (ker je pač realno). :) Recimo, WinUAE za Amigo ima nebroj opcij, tako da tu res ni problema in si nastaviš prosto po prešernu. Ampak pri teh "fizičnih" zadevah pa ne vem kako je s poseganjem v same nastavitve. Verjetno je že privzeto nastavljeno v nulo, no tako vsaj mislim in upam. Saj boš poročal, ko dobiš.  

Povezava do prispevka

Future episodes so mislali NBA2K2022. Do tej bojo pa diehard feni že slepo pozabli in bo ista zgodba :D  

 

Problemi NBAja in Fife mislim, da so kot nek začaran krog, ki so zadnje krivi fani sami, ker slepo kupujejo en in isti špil že vrsto let.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Brat te drame o lootboxih in reklamah glede ea in 2k je že komično. Skoz jokanje, a ko pride nova verzija ven vsi veselo odprejo denarnice.... naj pač folk uživa v EPP in odpiranju paketkov, sam ne pol jamrat kak je vse isto. Ne mislim tebe amnesia, bolj tko general jamrače po vseh možnih omrežjih(reddit, fb itd....)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...