Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Jao toj podobno kot ena sodelavka, ki me triggera z apple watchom, na katerem ji zavibrira vse, kar je možno (sporočila, klici, messenger, mail itd.)

Moja sodelavka ima jakost zvonenja na enajst in cela pisarna spusti rjavo črtico vsakič posebej, ko ji v eni uri še petič zazvoni telefon, na katerem potem sine najstnik na ves glas joka in hlipa, razočaran nad sabo, ker je dobil v šoli štirico :rofl: Škoda, ker šef ni Slovenec, da bi mu lahko poslal tole.

 

 

uredilo bitje sekretar
Povezava do prispevka
Sudat reče pred 50 minutami:

Prosim nekoga z avtoriteto da mi debate preseli nekam v gostilno, pls, dejte tle pisat o gejmingu. Pls.


Random gaming talk je to. Tako, da se občasne ne-striktno-gaming-debate komot tolerira.
 Bomo pa upoštevali željo in tvoje debate preselili nekam v gostilno. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Sudat reče pred 31 minutami:

Prosim nekoga z avtoriteto da mi debate preseli nekam v gostilno, pls, dejte tle pisat o gejmingu. Pls.

Se globoko opravičujem, da smo skrenili s poti v temi. Ne bi rad na nikogar direkt kazal s prstom, ampak zadevo je eskaliral en uporabnik katerega nick se prične s črko "K" in konča z "rit".

 

Sedaj bomo nadaljevali o igračkah.

Povezava do prispevka

No tudi to ni originalni HP (NFS 3), ampak če že HP2, pol PS2 HP2 (najboljši HP2). Also, HP2 bi bila gladko best arkada, če ne bi obstajala burnout serija. Res dobra igrica, ni kaj.

 

Kakorkoli, HP2010 je zelo kul, priporočam.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Ufff a ni tega cel kup? Si igral recimo:

 

Gone Home

The Vanishing of Ethan Carter

Dear Esther

Everybody's Gone to the Rapture

igral sm edino še Everybody's Gone to the Rapture. Pa recimo Life is Strange. Sicer drgačn gameplay mi je pa vajb podobn

Povezava do prispevka

Zdaj berem, da je na PS5 od 825GB deklariranega prostora v resnici na voljo le 667GB. System software na konzolah meni deluje vseeno malo bolj preprost od nekih Windowsov ali MacOSa, ali? Kaj konkretno zavzame toliko placa?

uredilo bitje sekretar
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

Take-Two oddal ponudbo za prevzem Codemasterjev za 740 milijonov funtov

Ker so CM delniška družba je treba takole najavit namero za prevzem, zdej je pa na delničarjih, če bodo zagrabili. Cena naj bi bila prenizka.

 

a kej ves kdo ima pravice za engine od drivecluba, je blo to od evolutiona al je ostalo sonyju?

 

kaj bi dal, da zberejo na kup ta team in naredijo dvojko (oziroma drugo ime pa grejo multiplat)

 

ubijal bi za to, sicer obozujem fh4, ampak po brutalnosti voznje, zvoku motorjev in kar je teh zadev, mu ne pride niti blizu

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 11 urami:

Če js tle prav zračunam ima ena še vedno več placa?

sej je logično, saj je disk v PS5 175 GB manjši v štartu...

 

amnesia reče pred 9 urami:

 

a kej ves kdo ima pravice za engine od drivecluba, je blo to od evolutiona al je ostalo sonyju?

 

kaj bi dal, da zberejo na kup ta team in naredijo dvojko (oziroma drugo ime pa grejo multiplat)

 

ubijal bi za to, sicer obozujem fh4, ampak po brutalnosti voznje, zvoku motorjev in kar je teh zadev, mu ne pride niti blizu

mislim da je IP ostal Sonyju,grafični pogon pa je ostal Evolutionu. Čeprav glede na obsežno pomoč, ki so ga dobili s strani Sonyja med razvojem, bi lahko bilo tudi obratno.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

sej je logično, saj je disk v PS5 175 GB manjši v štartu...

 

 

Ej fanboy, pozabil si dopisati, da pa zato pri ps5 dobimo vsaj 5x hitrejši disk na ta račun:rofl: Valda boš opravičil to pomanjkljivost, ki v resnici sploh ni pomanjkljivost ampak je za nas gajmerje bolje tako, ker bomo tako bolj sproti brisali igrice, ki jih ne igramo in bomo tako bolj urejeni - tako kot gamerji, kot poslovneži in očetje:rofl:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...