Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 3 urami:

Nobeni drugi igri ne uspe ujeti tega pop corn action movie feelinga, ki ga dobiš v Unchartedu MED IGRANJEM. V bistvu imaš feeling, da igraš film.

Točno to. 

Jest pa res res res ne maram, akcijskih filmov. More bit res nekaj posebnega. Kot mulcu so mi bli to najboljši filmi, da bi danes šel gledat nekega James Bonda, Mission Imposible, The expandables... ma ga ni denarja in cajta.

Tako, da sem pri unchartedu lepo streljanje naštimal na aimbota, da sem pičil naprej. 

 

Jest pri Bloodbornu sploh ne vem, kaj je zgodba. Mal približno se mi sanja. Ampak men je blo the best, ful rad igram špile in gledam sekvence. Da pa igram sekvence mi je too much. Pri teh popcorn igrah k plezaš prav veš, da se ti bo vsaka druga stena odtrgala, ko jo primeš, če pa ne ko jo primeš, pa takrat, ko jo zapustiš se vse podre :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

vse hejterje pozivam, naj naštejejo boljše igrice od teh dveh titanov

 

že v naprej opozarjam da sem rahlo pijan

Dodal bi, da vsakič ko udarijo mimo (z raznimi rebooti od Lare Croft), se jim zatakne najprej levi SHIFT, pol desni, na koncu pa še CAPS LOCK.

 

Lep LP,

prof. dr. uckman

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

vse hejterje pozivam, naj naštejejo boljše igrice od teh dveh titanov

 

že v naprej opozarjam da sem rahlo pijan

Uncharted 1 ne bom niti uvrščal ker je veliko špilov boljših tako da. 

Uncharted 2: takrat je izšel Arkham Asylum, Borderlands, assassins creed 2, dragon age origins, skratka igre ki imajo kontrole generacijo pred U2

 

Uncharted 3: takrat je izšel Arkham city, Skyrim, deus ex HR, Gears of war 3, witcher 2, AC Revelations,... uncharted 3 ostaja na predpotopnih kontrolah iz ere ps2 iger....

 

Uncharted 4: no KONČNO smo dočakali smooth gameplay. Še vedno vse malce leseno ampak ajde ne morem realno rect da je katera igra 2016 bila boljša od U4. Skratka a masterpiece. 

 

TLOU1: Sploh ne mislim primerjat. Ni veliko iger v zgodovini ki so boljše od te, je na istem nivoju kot vsi ostali masterpieces ki so bili 10/10 ali 9/10

 

TLOU2: ponovno fenomenalen špil ampak za standarde ND je ta zgodba rahlo potato. Pričakoval sem boljše napisane stranske karakterje in na sploh bolj globoko zgodbo. Kar se tiče samega izgleda in produkcije je igra fenomenalna, najmanj 7/10, boljsa od vecino iger. Ne dam je na isti nivo kot npr kak God of War ali rdr2, ne dam je niti na isti nivo kot U4. Je vsekakor ena izmed boljših iger leta ampak mislim da ne bo šla v zgodovino kot nek masterpiece ampak bolj kot Game of Thrones kjer so bile stvari fenomenalne do zadnjih 2-3 sezon ko se je writing občutno poslabšal. Tudi tam se ne gre da so fani jezni zaradi ene odločitve ampak zaradi občutno slabšega writinga in dialogov z manj globine. Isto kot TLOU2 jih rešuje to da je pred tem bil writing fenomenalen, večina novih dodanih stvari pa je kot da ne bi bili isti writerji.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

ps3 z naloženo tole igrico se proda za več kot xbox series x

 

toliko o jajcih

Ne razumem tega hejtanja xboxa. Tudi sam ga ne bom kupil ker trenutno pac nimajo iger ampak sej ves da konkurenca je dobra ne? Sej veš da sony ze itak jebe mater in majo katastrofalen launch. Kako bi šele bilo če ne bi bilo nobene konkurence

Povezava do prispevka
Gapi182 reče Dne, 9. 12. 2020 at 15:54:

Ne razumem tega hejtanja xboxa. Tudi sam ga ne bom kupil ker trenutno pac nimajo iger ampak sej ves da konkurenca je dobra ne? Sej veš da sony ze itak jebe mater in majo katastrofalen launch. Kako bi šele bilo če ne bi bilo nobene konkurence

 

Jah to je sony fanboy forum. 

 

Še pri vsakem mn3njalničarju, ki sem ga obiskal na domu, sem našel na kavču, postelji, stranišču vsaj dva spodnja izdelka. Ko sem ga naivno vprašal, katera move igrica mu je najbolj všeč, me je samo debelo gledal in se praskal po pleši - jasno kot beli dan je bilo, da ne ve o čem govorim.

ps3move1.jpg

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 28 minutami:

Ne razumem tega hejtanja xboxa. Tudi sam ga ne bom kupil ker trenutno pac nimajo iger ampak sej ves da konkurenca je dobra ne? Sej veš da sony ze itak jebe mater in majo katastrofalen launch. Kako bi šele bilo če ne bi bilo nobene konkurence

Samo ti vidiš katastrofalen launch.

 

Drugače pa hejtanje Xboxa tle naokoli ni ravno hejtanje, ampak bolj igrnoriranje, iz enostavnega razloga, ker nima močnih ekskluziv. Zdaj, ko se je gamepass bolj razširil (in z nakupom kopice game studiev), se stvari spreminjajo.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 47 minutami:

Launch je katastrofalen ker so konzole pobrali scalperji...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...