Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

JediEagle reče Dne, 12. 1. 2021 at 18:34:

 

INDIANA JONES!!!!!!! Hype me up :D vsaj dokler ne izide :P Pa Bethesda? Torej bo XBOX/PC ekskluziva? Mogoče bo pa LucasfilmGames zahteval multiplatform :D

Pozni 2022... glede platform nič znanega, ker MS in Bethesda ne moreta komentirat nič dokler ni prevzem uradno zaključen. Če je bil Indy domenjen še pred pripojitvijo, obenem pa so zraven še LucasFilmGames, bodo morali za ekskluzivo na novo it v pogajanja.

Povezava do prispevka

A je kdo kdaj igral kakšno igro iz Tales (of) serije? Letos praznuje 25 let. Nisem nikoli igral, gre za JRPG-je, vedno so mi bili zanimivi anime angelski coverji :D. Kako so se te igre kaj obnesle? Zanimivost: Tales of Rebirth (PS2) je bila celo rahlo bazirana na konfliktih v Jugoslaviji: "Ethnic conflict, another prominent theme, was inspired by the predominant ethnic conflicts in Yugoslavia at the time the game was being made", kar je zelo zanimivo za neko japansko zadevo. 

 

Je kdo igral kak del? :D 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

A je kdo kdaj igral kakšno igro iz Tales (of) serije? Letos praznuje 25 let. Nisem nikoli igral, gre za JRPG-je, vedno so mi bili zanimivi anime angelski coverji :D. Kako so se te igre kaj obnesle? Zanimivost: Tales of Rebirth (PS2) je bila celo rahlo bazirana na konfliktih v Jugoslaviji: "Ethnic conflict, another prominent theme, was inspired by the predominant ethnic conflicts in Yugoslavia at the time the game was being made", kar je zelo zanimivo za neko japansko zadevo. 

 

Je kdo igral kak del? :D 

 

vesperia mi je bil odličen špil, razmišljam da bi še enkrat preigral na ps

zestirio dal nazaj na polico po parih urah ker me ni pritgenila

berserio kupil znižano <10e in me je presenetila, malo bolj dark pa tudi liki so bolj zanimivi

Povezava do prispevka

Sam sem igral Tales of Xillia in nisem bil baš navdušen. Razvlečena igra z na začetku zanimivim combatom ki kasneje zvodeni z precej dolgočasno zgodbo. Pač klasični mid budget JRPG ki pa je daleč od kvalitete FFjev al pa Persona oz top JRPG iger iz PS1 in PS2 ere. Sem nekaj časa nazaj nabavil tako opevani YS8 pa je bil isti šmorn. V 3pm razvlečen špil ki je ostal na nivoju 2 generacij nazaj. 

Povezava do prispevka

jaz sem Tales of Symphonia dve leti nazaj preigral (PC port PS3 porta od GameCuba :) ) ravno zato, ker serija velja za klasiko, pa je prej še nisem igral. Dokaj kul zadeva, itak hardcorasti jrpg, tako da je treba pomoje imeti celo več afinitete do japonskega stila pripovedovanja (in japonskih posebnosti na splošno) kot običajno. Posebnost je, da je boj v nekakšnem real-timu in ne potezni. Meni je bil kar kul, čeprav sem kar nekaj časa potreboval, da sem se ga navadil (in tudi nisem povsem ziher, če sem ga povsem zakapiral :) ). Dokaj dolga igra, 100 ur gotovo, veliko skrivnosti in sidekvestov, štorijalno pa dokaj generičen (tudi liki zelo arhetipični), sploh, če ti podobni špili ali animeji niso tuji, opaziš precejšno reciklažo. Če bo čas, se bom še kakega naslova iz serije lotil, čeprav ima pri pri meni prednost serija Trails in the Sky, ki mi zelo dogaja, če se mi bo že zalotilo jrpgjanja.

 

Kot zanimivost: mislim, da ima igra najbolj glupe multi run grindaste time-consuming achievmente za 100 %. Mislim, če je kdo tukaj naredil 100 %, sploh ni več tisto, ej, awesome stari, ampak, o bad stari, o bad. 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 11 urami:

A je kdo kdaj igral kakšno igro iz Tales (of) serije? Letos praznuje 25 let. Nisem nikoli igral, gre za JRPG-je, vedno so mi bili zanimivi anime angelski coverji :D. Kako so se te igre kaj obnesle? Zanimivost: Tales of Rebirth (PS2) je bila celo rahlo bazirana na konfliktih v Jugoslaviji: "Ethnic conflict, another prominent theme, was inspired by the predominant ethnic conflicts in Yugoslavia at the time the game was being made", kar je zelo zanimivo za neko japansko zadevo. 

 

Je kdo igral kak del? :D 

 

Jst sm igral Tales of Phantasia (na SNESU), ki mi je bil dolg časa edini špil na nivoju Chrono Triggerja. Ogromna zgodba, super fun combat, še fakin grind je zabaven. Pol sm igral Tales of Destiny, pač basically je zlo podobn špil, spet questanje, kuhanje, miljon likov. Pol pa še Tales of Abyss na PS2, ki mi je bil tud nenormalno fun, pa za tiste čase je mel sick grafiko. Ga je blo treba pa kr večkrat obrnt, če si hotu vidt vse. Res uni old school JRPGji, ki majo nehumano contenta. Serija se loč od drugih serij predvsem po boju, ki je RT od strani s comboti v RT. Men je to res bolj fun, kot kej druzga. Me je pa pol k sm fuknu ene 200 ur v Tales of Abyss minil še igrat Tales igre.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...