Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Slinch reče Dne, 19. 1. 2021 at 23:06:

zareveže brez ps4 ali ps5, ki bi vseeno želeli igrat bloodborne

 

zgleda bo na voljo tudi za ps1

 

 

 

XEcutIor reče Dne, 19. 1. 2021 at 23:22:

Komaj čakam na Bloodborne PS1 edition! :mafija:

Bloodborne na PS1 že obstaja, igrica se kliče Nightmare Creatures.

 

Viktorijanski v horror obarvan London-like setting? Check.

Volkodlaki in ostala golazen? Check.

Combat sistem z mešanjem hladnih orožij in pištol? Check. 

 

Nightmare Creatures Demo : Kalisto Entertainment : Free Download, Borrow,  and Streaming : Internet Archive

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

 

Bloodborne na PS1 že obstaja, igrica se kliče Nightmare Creatures.

 

Viktorijanski v horror obarvan London-like setting? Check.

Volkodlaki in ostala golazen? Check.

Combat sistem z mešanjem hladnih orožij in pištol? Check. 

 

Nightmare Creatures Demo : Kalisto Entertainment : Free Download, Borrow,  and Streaming : Internet Archive

 

Sem že slišal za to igro.

Ampak me ni nikak potegnila.

Nevem, samo nekaj je na tej igri, kar mi ne ustreza preveč.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Next game by Playdead (Limbo, Inside) is "a 3rd person, open world, science fiction adventure built for multiple platforms"

 

twitter thread: https://twitter.com/MauroNL3/status/1352265536789491719

 

slideshow

 

 

na zalost razvoj sofinancira epicshit, tako da bo gladko padel pirat, dokler ne uleti na steam/gog

 

artstyle mi je insane, komaj cakam na tole

Povezava do prispevka
Arey reče pred 19 minutami:

Kere fore so to lol, modeli dajejo keš za nekaj kar ti je všeč ampak oh noes, it's epic, plz gaben save me.

ker to je samo še dokaz, da so kitajski cekini veliko bolj pomebni od gojenja nekega dolgotranega consumer friendly odnosa z ljudmi iz kosti in mesa

Povezava do prispevka

Jaz osebno bom pomoje kar končal pri prvi številki oziroma sem tudi to že podaril naprej. Ta jokerijanski slog me žal že ene deset let ne prepriča, pa da se jebeš. Dal že par prilik, samo meni ta slog pisanja ne potegne oziroma sem ga prerasel al neki, prav muka se mi je prebijat skozi tekste, plus filing imam, da je že 20 let vse isto. Stealth pristop v igri je vedno nindžast, streljanje vedno rambovsko, vedno neke 90s fore v tekstih (sem takrat odraščal, ma mi vseeno ne potegne), vsak tekst praktično isto strukturiran, ista raven čez vse, vsi teksti kot da bi jih pisala ena oseba ... Saj ne rečem, na vsake deset opisov pade neka ugotovitev, na katero sam nisem pomislil in mi tako rečeno "razširi obzorja", ampak nekako premalo. Je pa verjetno fino branje za nekoga, ki medij spremlja na en uč oziroma je nostalgičen za papirnatimi revijami (jaz ene tri spremljam, tako da mi tale segment ne manjka) plus itak podpiram, da slovenskega gaminga ne reprezentirajo samo neki random Twitcheraši pa onlyfans bejbe. 

 

Sam ko gledam na revijo celostno in si predstavljam, da bi jo recimo dal mladostniku, mi je neprimerljivo s tem, kaj mi je recimo dal Joker konec osnovne šole / začetek gimnazije, pač tisto je pa bil nor projekt in je resnično razvaljival na vseh nivojih. Kolikor mi je bil LordFebo vedno apatičen, je imel ene 10-letni izjemen streak vizije za revijo, ki jo je dejansko naredilo za med najkvalitetnejše cajtinge na slovenskem trgu. No, kaj takega si za Jazbino ne predstavljam. Vem, da se ob teh besedah oglasi forumaš Jazbina in reče, da to ni nadaljevanje Jokerja, sam je treba priznati, da so opisi napisani tako, kot da bi zaprl zadnjo cifro Jokerja in odprl naslednjo, absolutno nobene razlike :D. Zato je malo nenavadno zahtevat od ljudi, da tega ne vidi kot nadaljevanja Jokerja. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...