Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

BioWare is dead. Bury it.

 

Smo vsi vedeli kaj bo takoj, ko so prodali dušo EAju. Ne vem, če je kak razvijalec imel tak padec kot BW. V času Baldur's Gatea in Infinity Engine iger pa tja do DAOja in Mass Effecta so dejansko bili prvo ime rpgjev. Iz tega je prišlo do underwhelming Andromede in naravnost poraznega Anthema. In niti trudijo se ne, da bi karkoli popravili, ker se njihovemu gospodarju ne zdi vredno denarja. Tudi če bo DA4 masterpiece že ob releasu več kot 10€ ne dam za njega že iz principa.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

Itak, da je čist ok špil, vendar predolg. Me zanima kolko teh, ki ga najbolj kurcajo, ga je sploh igralo vsaj nekaj ur.

 

To je čredni nagon smetane foruma. Če eden izmed njih reče da je igra smeti so pač smeti. Ker oni poznajo sam top tier pa shit tier ;)

  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

Itak, da je čist ok špil, vendar predolg. Me zanima kolko teh, ki ga najbolj kurcajo, ga je sploh igralo vsaj nekaj ur.

To, plus, da če bi se končal, ko misliš, da bo konec, bi vsi kurcal, da je prekratek :D

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

@KE RIT pa si ti igral DG? Meni je bilo najprej, predvsem zaradi tega vonja po mn3njalniku, bedno, ampak bolj, ko sem igral bolj je dišalo po PS dobri ekskluzivi... pa še platino narediš praktično brez pomagal :sorcerer:
Sicer v Demons souls sem porabil 60h kar je po moje ene 3x več kot v DG :blink:  se mi zdi... sem že mal pozabil :D

 

BTW na PS5 je še boljše, pa a ni free s PS+?

 

 

Če ne bi imel polnih polic nepreigrane robe, bi po moje šel še igrat.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 25 minutami:

Sorry, ker nimam istega okusa za igre kot ti. Sony fanboy en.

 

Igro bi branil tud če bi jo naredila Nintendo al pa Microsoft :sleeping:  

 

 

  

Bessie reče pred 17 minutami:

Sicer v Demons souls sem porabil 60h kar je po moje ene 3x več kot v DG :blink:  se mi zdi... sem že mal pozabil :D

 

Ni šans da bi Days Gone obrnu v 20 urah. Več kot tolk rabš da prideš na spodnji del mape. Pa Demon souls je pač krepko boljša igra ki ne niha v kvaliteti ;)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

To je čredni nagon smetane foruma. Če eden izmed njih reče da je igra smeti so pač smeti. Ker oni poznajo sam top tier pa shit tier ;)

 

Kdo vse pa spada v to čredni nagon smetano? Al je to bolj dinamičen seznam, kjer se pojavijo naključni posameziki, ki se ne strinjajo s tabo?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

Igro bi branil tud če bi jo naredila Nintendo al pa Microsoft :sleeping:  

Ma ne ne, to imaš samo krdelni Sony nagon. Nehaj se slepit.

 

Pač, dojami da nimamo vsi radi istih stvari in imamo pravico do svojega mnenja, pa bo vse v najlepšem redu.

 

Slinch reče pred 1 minuto:

Kdo vse pa spada v to čredni nagon smetano? Al je to bolj dinamičen seznam, kjer se pojavijo naključni posameziki, ki se ne strinjajo s tabo?

Faking tole. Hifive cream-team polkovnik.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 19 minutami:

@KE RIT pa si ti igral DG? Meni je bilo najprej, predvsem zaradi tega vonja po mn3njalniku, bedno, ampak bolj, ko sem igral bolj je dišalo po PS dobri ekskluzivi... pa še platino narediš praktično brez pomagal :sorcerer:
Sicer v Demons souls sem porabil 60h kar je po moje ene 3x več kot v DG :blink:  se mi zdi... sem že mal pozabil :D

 

BTW na PS5 je še boljše, pa a ni free s PS+?

 

 

Če ne bi imel polnih polic nepreigrane robe, bi po moje šel še igrat.

Sem igral, ampak ji nisem posvetil več kot par ur.

Predvsem gre za to, da imam res poln k. zombijaščin. Saj ne gre zares za -smeti-. Namenoma sem pretiraval. Je pa to vsekakor zelo zelo povprečna igra, ki ji ne mislim posvečati dragocenega časa. Je malo morje boljših iger na voljo.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:

Ni šans da bi Days Gone obrnu v 20 urah. Več kot tolk rabš da prideš na spodnji del mape. Pa Demon souls je pač krepko boljša igra ki ne niha v kvaliteti ;)

Mnja sej verjetno je bilo več... sam, ko sem DG konča sem imel občutek končanja, pač platina + še nekaj dodatnih koncev, epilogov, v DS bi pa porabil še kdo ve kolk ur, pa navodila brat, da bi jo končal s platino... Kaj pa vem un del v DS v močvirju, je dost tečen...

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 minutami:

Sem igral, ampak ji nisem posvetil več kot par ur.

Predvsem gre za to, da imam res poln k. zombijaščin. Saj ne gre zares za -smeti-. Namenoma sem pretiraval. Je pa to vsekakor zelo zelo povprečna igra, ki ji ne mislim posvečati dragocenega časa. Je malo morje boljših iger na voljo.

Po parih urah, sem imel podoben občutek, pol me je pa povleklo, pa mal zabilo na sredi... sam ko se začneš preganjat s hordami je pa spet fun :D

Zombijev pa ne maram, sam so povsod, tud v soulsh, fuck!

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Mene pa je igra kar potegnila vase enega hipa. Seveda tudi sam pravim, da ni noben presežek, je pa čist kul zabavna igra... Če si imel backlog prazen pa je igranje blo skoraj nujno.

 

Žal mi je edino, ker ne verjamem, da jo bom kdaj končal :( V upanju na PS5 sem takrat prodal PS4 pro in shranil sejve od Days Gone... ampak sem PS5 dobil šele sedaj in ne vem ali se bom vrnil, ker sem praktično vse pozabil. Po takem času se redko kdaj vrnem k igri. NImam več pojma kje sem ostal in kaj bi moral delat, niti kontrol se ne spomnim. Mogoče kdaj, ko bo backlog prazen, če bo kdaj.

Povezava do prispevka

Ce je Days Gone "zelo zelo povprecna igra", potem isto velja za the last of us.

 

Karakterji, razvoj teh in zgodba so tm tm s tlou. Meni se ni nic vleklo, dejansko sm cakal, kje je zdj tist del, k so vsi pravli, k misls, da koncas pol pa mas se polovico igrice za preigrat. So bli kr naenkrat endgame creditsi.

 

Aja, igral sm 6-12 mesecev po izzidu, se pravi so bli vsi buggi popravljeni

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Ce je Days Gone "zelo zelo povprecna igra", potem isto velja za the last of us.

 

Karakterji, razvoj teh in zgodba so tm tm s tlou. Meni se ni nic vleklo, dejansko sm cakal, kje je zdj tist del, k so vsi pravli, k misls, da koncas pol pa mas se polovico igrice za preigrat. So bli kr naenkrat endgame creditsi.

 

Aja, igral sm 6-12 mesecev po izzidu, se pravi so bli vsi buggi popravljeni

 

What? Če v čemo ni Days Gone niti blizu TLOU in TLOU2 so pa to definitivno karakterji ter zgodba...

 

Največja napaka Days Gone je razvlečenost ter da predvsem na višjih težavnostih predolgo traja da lahko začneš efektivno pucat  horde, ki so highlight igre imo.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

@KočevcKvečjemu jo lahko primerjaš s kakim Ghost of Tsushima, ki je dokaj podobno povprečna kar se igralnih mehanik tiče. Men je GOT boljši predvsem zaradi tematike in sveta.

S TLOU sploh ne moreš primerjat, ker gre za čisto drug tip igre. Slednja je veliko bolj izpiljena in fokusirana. Glede razvoja likov in zgodbe pa ne morem nič komentirat.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ghost of Tsushima tudi nism se igral

 

 

Jah tlou ma edino vec poudarka na skrivanju, pa tudi to ni neki "veliko bolj izpiljeno in fokusirano". Pa linearna je. Dejansko je zgodba in karakterji dobra v tej igrici. Prav tako je to super narejeno v days gone. Izredno hudo se naprej zgodba razvija, k prids v tadrugi del mape.

 

Edino kar mi ni blo nic posebnega (pa je kao ful wau poudarek) so horde. Men se jih ni dal pobijat lih

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...