Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Saj zato je meni hecno, ker imamo res različne okuse

 

Galko:

— hejta pixel igrice bolj kot dejstvo, da ima mini kurca

 

Slinch:

— ma rad pixel igrice, ampak hejta igrice s kartami in strategy RPG-je, plus preprečuje ves svet, da je 6 cm v resnici midrange penis 

 

Čamir:

— ma rad pixle, karte in strategy RPG-je, zelo inteligenten in lep uporabnik

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Jz bom ful uzaljen ce nisem smatran za smetano, desetletja ze shitpostam, ful velikrat se strinjam z g. Slinchem, se v zivo sem ga spoznal pizda, kaj se mora punca narest jebemti!!!

jok brate, žal nisi smetana igrovja

 

to so sam

- galko

- ćamir

- slinček

- ke_kit

- gatsu

- bessie

 

in pol je še njihov arch enemy feget

 

nato je comic relief: dacapo (s pubecom) in xecutlor (s punco)

 

nato so annoying folk, ki kreša zabavo in skos neki teži (sovir, sovica, staticGalaksijabratranec)

 

ostalo je kažualci

 

evo, to je dialektičnomaterialistična analiza obstoječe razredne družbe igrovja

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Jaz sem filthy casual, ki igra igrice vsake 5 let, dokler traja. Kar sovpada z obdobji, ko se dam banat, ker me folk užali.

 

Za Gatsuja se strinjam.

saj to ni pikiralo sam na to kolk igraš, pol je tud vučko in še marsikdo poleg; tu je sam, da si del vladajočega razreda ... drugače bi lahko rekli, da "trenutno igram" vodi izbo, pa je jasno, da temu ni tako

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 14 minutami:

Jaz sem filthy casual, ki igra igrice vsake 5 let, dokler traja. Kar sovpada z obdobji, ko se dam banat s foruma, ker me folk užali.

 

Za Gatsuja se strinjam.

Govorimo o tem, da Gatsu skos razglaša, da je nek secret smetana družbe team na forumu, ki hodi okoli in hejta igrice. Zdaj pa želimo razčistiti, kdo je vse del te bande. To smetano foruma je omenil že vsaj 20x, tako da bo čas, da se popišemo :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...