Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

@JediEagle a se kaj hacka Vito? :D Sem bil prepričan, da sem te že včeraj vprašal na forumu, pa vidim, da nisem oddal posta

 

Jaz sem jo celo razhackal, v bistvu na koncu dneva nastane kar proper stroj iz nje. Sem pa potem igral Tearaway in mi je skoraj zapestje odpadlo. Ne vem, kaj je s temi ročnimi konzolicami, samo jaz izven Switcha vedno fašem tako boleče zapestje, da po dolgi seansi prav moram delat razgibalne vaje :D 

Povezava do prispevka

 

Chenier reče pred 17 minutami:

Jaz sem jo celo razhackal, v bistvu na koncu dneva nastane kar proper stroj iz nje.

Jst sm jo cca leta 540 pnš. kompletno jako razhekoval, zdej je pa ze kako tisocletje nisem vzel iz omare. Takrat, ce me opesani um ne vara, sem igrice potem preko ftpja al neki gor nalagal, zdej je verjetno tehnologija sla naprej. Dej napis mal kako se stvari dandanes streze, da se mal poigram z njo preden jo senkam naprej.

  

Chenier reče pred 17 minutami:

Sem pa potem igral Tearaway in mi je skoraj zapestje odpadlo. Ne vem, kaj je s temi ročnimi konzolicami, samo jaz izven Switcha vedno fašem tako boleče zapestje, da po dolgi seansi prav moram delat razgibalne vaje :D 

Tko iz obdobja game boya se spomnim da smo lahko 25 ur na dan nabijal to the max, pa nas niso nic roke bolele, zdej pa vse konzole tudi switch ni sanc da igram dlje kot uro, mogoce so mi roke od takrat kaj zrasle, kdo bi vedel... Za Vito sem si takrat kupil en un ovitek, ki ji ob straneh doda obliko kontrolerja in je blo dost bols.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka

@[]D [] []V[] []D

Ja meni je proces hekovanja stal cirka 2 uri, samo sem res vse zahekoval (uštimal za piracke igrice inu homebrew, za PSP-del naprave, emulatorje). Nekaj se hekuje preko USB-ja, nekaj kar preko ftpja. Drugače pa so te VITA2SD kartice postale res poceni, tako da za ene 15 € maš komplet VITA2SD in 64gb microSD.

 

Največji bonus hekovanja zdaj je piratcki store, kjer neka legendica hosta komplet vse Vita igrice, patche, DLC-je, PSP igrice s patchi in DLC-ji ter PS1-classic igrice. Tako da v bistvu samo iz store poklikaš, vse ti hitro sname (hitreje kot iz uradnega stora), namesti in se že igračkaš! 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 minutama:

@[]D [] []V[] []D

Ja meni je proces hekovanja stal cirka 2 uri, samo sem res vse zahekoval (uštimal za piracke igrice inu homebrew, za PSP-del naprave, emulatorje). Nekaj se hekuje preko USB-ja, nekaj kar preko ftpja. Drugače pa so te VITA2SD kartice postale res poceni, tako da za ene 15 € maš komplet VITA2SD in 64gb microSD.

Ce se ti da nalimaj guide po katerih si delal, lahko tudi na ZS, ce se bojis SAZASa.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 6 minutami:

Ce se ti da nalimaj guide po katerih si delal, lahko tudi na ZS, ce se bojis SAZASa.

Jači sem od sudbine, uporabljal sem tole: https://psvitamod.com/

 

In sicer je bil moj postopek nekako takšen:

 

Od tega kitajca kupil SD2VITA

Namestil Henkaku 

Iz appom "MODORU" downgradal konjzolo na firmware 3.60 (3.60 in 3.65 namreč omogoča perma hack)

Pol sem namestil NoNpDrm, da lahko igraš piracke Vita igrice

Upgradal firmware iz 3.60 na nek custom reF00D, ki omogoča igranje iger, ki so na uč izšle 2018 in naprej

Namestil Adrenaline, ki hekne PSP delj konjzole

Namestil retroarch za romsko naselje 101

Igral pol ure Tearaway

Pospravil v predal 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 6 minutami:

Sem ga igral že na PSPju, ko sem le tega shekal... Saj sem se pol nekaj časa trudil, da bi dobil za normalno ceno original, ampak NOPE. Najbolj sem vesel, da bom lahko igral Valkyria Chronicles 3 :D Yay for fan translations :P

Sem šel pogledat letos prodane kopije na Ebay, jup kar ene 70 € si moraš dat na stran, edino nek majstor je spekel bidwar za 10 GBP damn 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 22 minutami:

@JediEagle aaaaaaa Jeanne d'Arc! Ne vem, meni gotovo v TOP 3 SRPG-jev ever. Pizda si me sfukal, da bi šel ponovno igrat :D 

 

resno?

najlažji SRPG ever

sicer je bil tud men carski, ampak med boljše ga pa ne bi uvrščal :D

 

mlajši brat od bivše čist pizdil, k sem mu na morju zaplenil PSP

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

@Jay, kateri pa so tebi najjači predstavniki žanra?

 

Meni zraven Ivane gotovo tudi Disgaea 1, ampak to je bolj zaradi nostalgije. Ne vem zakaj točno sem kupil to igrico (možno da dober opis v Jockerju), potem pa je moj konec OŠ/začetek gimnazije zgledal tako, da sem prišel domov in do spanja špilal in grindal. Ampak kot nesrečnik zgoraj, si ne upam ponovno pognat 

 

Moram pa reči, da nikoli nisem padel v klasiko Final Fantasy Tactics ... Čeprav mi je žanr res carski, ker rad taktiziram, mi FFT ni potegnil

Povezava do prispevka

Jaz imam FFT za PSP in tudi digitalno za Vito, ampak ko sem začel igrati na PSPju, leta nazaj, sem se nekaj zajebal. Nisem mogel priti mimo ene bitke, ni pa blo možno grindat,  da bi vsaj z brute force naredil level :D Mogoče je že dovolj dolgo nazaj, da ponovno probam enkrat te dni :P

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Heh, mal offtopic, ampak sedaj malo gledam špile, ki so še na voljo na Viti, pa sem jih imel na wishlistu, in jih sprobavam. Pač, tiste, ki bi mi bili res kul, bi še vedno kupil. In probam demo Oreshika:Tainted bloodlines.... OMFG... najprej kreiranje likov, nato dooooooolg video za zgodbo, nato tutorial, kako so liki omejeni na dve leti življenja, in da moraš redno skrbeti za občevanje z bogovi, da nadaljuješ svoj klan, da boš lahko izvedel svoje maščevanje (klan so namreč pobili), tako da moraš poskrbet, da ti ne manjka likov. Načrtovanje, kaj boš delal vsak mesec: počival, obiskoval dungeone, izbiral spolnega partnerja... ajde dobr, imaš lik v špilu, kateremu lahko prepustiš to načrtovanje. Gremo v dungeon... ok potezne bitke, odločat se moraš, če boš podaljšal svoj podvig za mesec ali dva (števec v kotu te opominja, da imaš na voljo 1119 mesecev). Če liku pade stamina pod 70%, začne padat loyalty klanu, tako da moraš še to paziti, v bitki imaš faking slot machine, kaj boš dobil za nagrado, nagrada je naknadno odvisna od tega, ali pobiješ vse sovrage v bitki, ali samo vodjo (če ti uspe namreč ubiti vodjo, je bitke takoj konec)... po dveh urah tega sem samo quittal, zbrisal demo, zbrisal z wishlista ....nope :D 

 

 

Povezava do prispevka

uf Disgae js tud ne morem, kolkr bi jo rad, ker je PREVEČ GRINDA pa ti comboti itd.

 

sej k pomislim, mi je vrjetn Jeanne nekje okoli petega mesta (če Jagged Alliance II ne štejemo pod SRPG)

najljubši so mi 

 

Tactics Ogre: The Knight of Lodis (GBA)  - mi je tud med najljubšimi špili sploh

Tactics Ogre: Let Us Cling Together (PS1)

FFT (po možnosti remake/posodobljena verzija)

FFTA (GBA)

 

častna omemba: Shadowrun Returns / Shadowrun Hong-Kong 

 

bom pa FFT do smrti zameril to, da se spelli channelajo in ne castajo takoj

drgač bi vrjetn bla na 1. mestu

 

je pa tko, da pr ful špilih me potem 1-2 stvari tolk motita, da ne morm res čist past not. Recimo pr The Banner Saga, da ni opreme/spreminjanja klasov (še vedno odlični špili).

zato mi tud un Fae Tactics, ki mi ga je podaril @Chenier ni sedel, ker ni ne orenk opreme, ne class systema

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 23 minutami:

Zakvaj bi pa rimejkal TLOU, wut

 

Edino, kar se mi zdi smiselno, je malo enhanced PS5 port

 

Ker gre za kritično in prodajno megauspešnico  :)

 

In predvsem ker prava eksplozija popularnosti TLOU šele prihaja. A si sploh predstavljaš koliko nove publike bo pripeljala HBO serija ?!   Ko bo serija zunaj bo hkrati tudi desetletnica izida izvirnika. In glej good guy Sony ima za vse te nove in originalne fane na voljo remake. Skupaj s PS5 bundlom.  To bodo padale prodajno bolane cifre....  Bo ko Game of Thrones. Za zdaj je TLOU znan in čislan predvsem v igričarstvu (ala knjige), ko pride HBO serija bo postal mainstream. 

 

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...