Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

TLOU 1 v TLOU 2 enginu - would buy v sekundi

TLOU 1 DLC v TLOU 2 enginu z opcijo, da ellie spozna nabitega nazi skina namesto grde lezbijke - would buy v sekundi

TLOU 2 remaster z opcijo, kjer pol špila igraš kot Joel in Ellie, v drugi polovici se pa Ellie ob glasnem odobravanju Joela odločiI da gre rajši domov biti gospodinja, ti igraš pa kot Joel in njegov izgubljeni bratranec Rameloff (press R3 to seig heil) - I N S T A    B U Y

 

Pizda res insane izboljšave imo, a me nauči kdo kako se uporablja twitter??

 

 

  

Chenier reče pred 3 minutami:

Rimejk ne, port pa

 

Razen če dodajo kak hud prequel del, kjer se Joel žvalja in da dol s svojim nekdanjim afroameriškim fantom

 

In pol igramo v vlogi tega fanta, kako hunta Abby in Ellie zajednom post TLOU2 

 

FUCK tole bi tudi špilal ko svinja :D  :D:D

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 minutami:

ne resno, tale gospod Ryan mi ful ne zbuja zaupanja, iskreno mislim da tip nima pojma o gamingu in da je nek podoben CEO kot tip od EA-ja ali Activisiona

 

A ni to ta tipček, ki ga stipe omenja v vsakem drugem postu kot boga gaminga in jezusa novodobnih konzol?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 18 minutami:

 

A ni to ta tipček, ki ga stipe omenja v vsakem drugem postu kot boga gaminga in jezusa novodobnih konzol?

 

To je ta ja. Res uno textbook primer ne-gaming ceota je. IMO Playstation pod njem ful izgublja, tako pri oldschool gaymerjih kot sem jaz, kjer Ryan intenzivno razfukava "stari" Playstation spirit, kot pri mlajših streaming-first igralcih, kjer Sony samo (slabo) ponavlja za Microsoftom. Meni je tip katastrofa.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...