Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Chenier reče Dne, 29. 3. 2021 at 12:41:

@Stipe2 a si igral kaj Witness in kako ti je všeč

 

Da vem, če boš odslej moj forumski brat, ki ga bom do smrti branil pred prostaki, ki te napadajo in imajo za neumnega 

 

Evo, včeraj sem se lotil - naredil 89 panelov...na začetku takoj ne, ampak že ko sem prišel v tisti tempelj, kjer so fora sence in odsevi, sem se spomnil tvojih besed, da na tej igri se bodo učili dizajna bodoči rodovi - res huda roba, da še jaz prepoznam veličino - kasneje pride še jače?

Je pa bil tudi trenutek (tam pri tisti koči ob obali, ko so fora tisti kamni, ki gledajo iz vode), ko sem se spomnil tudi bigbossovih besed, da nas avtor trolla in sem šel pogledat na net. :D Ampak ne bom več gledal, ker je res hud občutek, ko pogruntaš - in še moja žena je malo ratala hooked, se mi zdi, ker sem jo klical na pomoč. :D

In jaka stvar mi je, da si sam na otoku in ni nobenega, ki te hoče ubit - samo ti in uganke, čisti zen...

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Pač ene par puzel je, ki jih ne moreš rešiti brez "predznanja". Konkretno je ena cela cona takšna (ampak itak jo takoj prepoznaš, ker ti ni nič jasno), plus ene par sidekick ugank, ki so res hardcore, pač za 100 % completioniste :D 

 

Ampak razen te cone in par hardcore ugank za 100% je edina korist ta, ki jo navaja Galko :D   

Povezava do prispevka

Goddamit meni pa Witness res ne potegne. Prav najbolj beden žanr igric mi je tole poleg simulacije tovornjaka in menedžerja fuzbal kluba.

 

100x bolj mi sedejo miselne uganke v pustolovščini povezani z zanimivo zgodbo - recimo profesor Layton mi ima to res dobro narejeno. Tukaj pa samo šetaš po enem otoku in iščeš random puzzle. Ni šans, da to preigram.

 

Igrico lahko priporočam samo gorilam, ki se v resničnem življenju ne ukvarjajo z intelektualnim delom in potem vsaj zvečer simulirajo tiste dve zamrli možganski celici.

Povezava do prispevka

The Witness ima vrhunsko zgodbo in ogromno easter eggov. Definitivno ni samo random šetanje po otoku... Imaš nek cilj, ki ga vsak doseže po svoji poti in v svojem časovnem okvirju, oz. eni prehitro obupajo. Je pa špil, ki te ne vodi za roko in razumem zakaj je nekaterim pretežak in kao brez zgodbe.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 42 minutami:

Včeraj sem rešil ruinse, zdaj sem šel v nek mlin na veter...edino ne vem glede zgodbe - zaenkrat sem našel nek diktafon in slike človeških organov na enem vrtu

A si rešil cele ruinse brez interneta? :D Respect, meni se je pri eni puzli res ustavilo (tam ko moraš premikat nivoje vode)

 

Saj drgač sem pol naredil brez interneta, mislim da sem osnovne panelske puzle itak vse rešil, tudi najtežje. Kaj več pa ne povem, da ti ne spoilam :D 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 12 minutami:

A si rešil cele ruinse brez interneta? :D Respect, meni se je pri eni puzli res ustavilo (tam ko moraš premikat nivoje vode)

 

Saj drgač sem pol naredil brez interneta, mislim da sem osnovne panelske puzle itak vse rešil, tudi najtežje. Kaj več pa ne povem, da ti ne spoilam :D 

 

Ja, te z vodo sem rešil brez interneta - pri 3. sem se ful jebal, da najdem odsev, drugi so bili malo lažji...meni se je pa potem ustavilo pri zadnji sobi, pri dvigalu, tam kjer so tiste neke deske čez eno ploščo in se ne moreš premikat - pa je prišla žena v sobo in pravi takoj iz prve, probaj z zadnje strani. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...