Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 13 urami:

Končno neke novice o novih igračkah, ki bi me utegnile zanimati. Končno sem po tričetrt leta spet dobil zanimanje za gejming :D Zaradi prednaročila RE Village sem se sedaj včeraj prav silil iti malo igrat... danes pa sem že užival :) Upam, da me malo bolj pograbi nazaj hype (zgleda me).

Novih igračkah? Wtf teb dogaja zadnje čase?

Povezava do prispevka

No ja... ti si po moje drugo mislil. Jaz se tudi nisem osredotočil na ta špil, ampak na sploh. Ker do sedaj ni blo špila, ki bi mene osebno zanimal in niti nisem prižgal konzole par mesecev. Vesel sem vsegar kar pride. Žal me ne zanimajo špili kot Demon Souls in Returnal (in to res mislim žal). To kar me zanima me samo omejuje...

Povezava do prispevka

Zanimivo,.. Mene pa samo DES in Returnal zanimata,.. Točno to bom kupil day 1 ko dobim PS5,.. Resija bom počakal malo,.. ker mislim da bo Capcom dodal en kup DLCjev,.. kdo ve mogoče PSVR/PSVR2 verzijo,.. Nekako me flat špili ne rajcajo tolko več,.. z izjemo Soulsov,.. Mislim, da imam za ''trajno''  inštaliranih več PSVR špilov kot normalnih.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Fantje,.. A sem jaz čuden ali mi izraz igrica gre na jetra,.. ne vem nekako mi takoj udari na pomanjševaljnice in nek emotivno negativen spin manjvrednosti (v kontekstu je lahko večvredno ampak odvisno),.. ne vem nisem SSKJ ekspert ali ontološki raziskovalec jezika, vem pa kaj čutim,.. Jaz Špilom pač ne bom rekel igrica/Igrice,.. Ne vem zakaj to folk uporablja ker meni je off, pomanjševalno in ni všeč sploh.

Povezava do prispevka
foker reče pred 10 minutami:

Fantje,.. A sem jaz čuden ali mi izraz igrica gre na jetra,.. ne vem nekako mi takoj udari na pomanjševaljnice in nek emotivno negativen spin manjvrednosti (v kontekstu je lahko večvredno ampak odvisno),.. ne vem nisem SSKJ ekspert ali ontološki raziskovalec jezika, vem pa kaj čutim,.. Jaz Špilom pač ne bom rekel igrica/Igrice,.. Ne vem zakaj to folk uporablja ker meni je off, pomanjševalno in ni všeč sploh.

Tudi mene izraz igrica moti, zato raje uporabljam igračka 

Povezava do prispevka

Ne vem,.. Mi se zdi da je izraz totalno narobe,.. Mogoče imam jaz specifični negativen odnos,.. ali bom rekel Špil ali pa igra,.. Igrica mi deluje kot, da kurcu rečeš kurček,.. ne vem sladoled je sladoled,.. sladoledek je pedersko in uporabljanje pomanjševalnic za stvari, ki so ekonomsko in umetniško presegle film ,.. nekako mi ne gre.

Igrice imam jaz, ko mi sesa jajca in liže rit ali ko se delam božička,.. Igre imam ko jo osvojim in ukradem del srca in bitnosti.

 

Nehajte z igricami,.. ker ima slabo ontološko konotacijo na toliko nivojih,.. Igračke je še slabše.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Totalno,.. Kdor bo DESU ali celo DKS-ju rekel igrica,.. bo označen kot FAG. Še tetris ni igrica(,.. Je Igra/špil,..(Morda še najbolj popolna igra z strani designa) Igrica je nekaj na telefonu ko premikaš neke piškotke pa bombone,.. Mislim da je Joker kriv da je poniževal večjo industrijo kot je filmska 30 let. Koliko je pa te bande še žive ne vem,.. vem da mefi obstaja DVD moislim da je david,.. Sneti pa sploh ne vem,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...