Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

foker reče pred 13 minutami:

za stvari, ki so ekonomsko in umetniško presegle film ,.. nekako mi ne gre.

Drugače ne se prosim tolažit, da so videoigre kakorkoli umetniško presegle film :D. Ne me narobe razumet, verjetno je dosti očitno, da medij videoiger obožujem in se o njem izredno rad pogovarjam ter ga raziskujem, sam nikakor nismo na točki, kjer bi videoigre kakorkoli umetniško presegle film. Mogoče so najboljše videoigre presegle filme Sylvestra Stallona, sam za kaj več pa nas čaka še rocky road. Pa še enkrat, igrice naravnost obožujem in to ni diss nanje, ampak pač na nivoju pripovednih tehnik in prvin, estetike, meaningful mehanik idr. se razvijajo s svojim tempom, predvsem počasi in korak po korak. Men je to najjače na svetu za spremljat in sem toliko bolj vesel, ko vsake toliko pride neka bomba, ki potegne medij naprej. 

Povezava do prispevka
foker reče pred 11 minutami:

Totalno,.. Kdor bo DESU ali celo DKS-ju rekel igrica,.. bo označen kot FAG. Še tetris ni igrica(,.. Je Igra/špil,..(Morda še najbolj popolna igra z strani designa) Igrica je nekaj na telefonu ko premikaš neke piškotke pa bombone,.. Mislim da je Joker kriv da je poniževal večjo industrijo kot je filmska 30 let. Koliko je pa te bande še žive ne vem,.. vem da mefi obstaja DVD moislim da je david,.. Sneti pa sploh ne vem,..

Smiri s tabletami

 

Že kot prvo je bil Sneti tako dobesedno nr. 1 SJW za pravice iger in avtor teorije gender fluidity "igre, igrice" v mediju, tako da res ne vem, kaj bi bili oni krivi

Povezava do prispevka
Cherniernier reče Pravkar:

Drugače ne se prosim tolažit, da so videoigre kakorkoli umetniško presegle film :D. Ne me narobe razumet, verjetno je dosti očitno, da medij videoiger obožujem in se o njem izredno rad pogovarjam ter ga raziskujem, sam nikakor nismo na točki, kjer bi videoigre kakorkoli umetniško presegle film. Mogoče so najboljše videoigre presegle filme Sylvestra Stallona, sam za kaj več pa nas čaka še rocky road. Pa še enkrat, igrice naravnost obožujem in to ni diss nanje, ampak pač na nivoju pripovednih tehnik in prvin, estetike, meaningful mehanik idr. se razvijajo s svojim tempom, predvsem počasi in korak po korak. Men je to najjače na svetu za spremljat in sem toliko bolj vesel, ko vsake toliko pride neka bomba, ki potegne medij naprej. 

Nisem jaz kriv da igraš šit, in gledaš dobre filme,.. Jaz bi dal Long dark ob bok Holywudu vsak dan,.. in je boljše ker je interaktivno.

Povezava do prispevka
foker reče Pravkar:

Nisem jaz kriv da igraš šit, in gledaš dobre filme,.. Jaz bi dal Long dark ob bok Holywudu vsak dan,.. in je boljše ker je interaktivno.

Zakaj misliš, da igram šit? Bi rekel, da sprobam vse relevantne AAA igre in konstantno raziskujem indie igre. Vmes igram kak shit ala Assassin's Creed, samo to je res bolj izjemoma 

Povezava do prispevka

Braco ne drkam tebe specifično,.. ampak za nas geymerje GAYMER ?!!?? celo to je slabo (ok gay je veselje,.. je pa tudi puff),... AC Origins moram enkrat končat,.. ampak pizda je skoraj prevelik ( Imam pa chobo camel and shit :)/SE quest,.. ja pretty gay)Če nebu bilo vse tako sistemsko po direktoratu bi verjetno ACO ljubil,..

Povezava do prispevka

Oskarjem ogledi tankirajo, game streamom in vsem prvenstvom pa skacejo v nebo

 

Imo spili se niso niti dobro zacel bitke s filmi.

 

Edin kurac je da se bojo filmi vedno bolj zacel prilagajat kitajskemu trgu v smislu, da slednjim zahod ne upa rinit tok politike v filme - ker ga bojo slednji samo skenslal in ode 6cto miljonov profitsov - and thats a good thing (also tle morte ratat triggered ob izjavi da se upam impyat da se v filme tlaci politiko)

 

Slednje  pomeni da bojo soy pisatelji rabl nove sluzbe in kam drugam kot pacat nov najbolj popularen medij mladih - spile.

 

Tko da 50:50 med prvim in zadnjim stavkom. Znano presec, sam znajo pa tudi ratat monoton BS na levelu capeshit filmov k ob platnici ze ves celo zgodbo in sporocilo.

 

 

Povezava do prispevka

Foker carski uporabnik, prav uno 2005 blast from the past uporabnik, support :D 

 

Oskarji so mi tako vedno bili smeče, Sovica, čeprav iskreno sem kar vesel, da obstajajo. Namreč HW/ameriški film spremljam res ful slabo, samo Sundance festival best-of ponavadi na hitro polurkam, tako da mi res sede oskarjanski skrčen seznam nominirancev za TOP film in včasih tudi za TOP dokumentarec pogledam. 

 

Recimo od letošnjih sem na listi nominirancev prvič slišal za MankThe Trial of the Chicago 7 in Judas and the Black Messiah, pa mi ima vse troje zanimivo tematiko, tako da bom polurkal fse

 

 

Povezava do prispevka
foker reče pred 2 minutama:

Ne vem,.. Zadnje čase ražmišljal v gamedesignu,.. in pizda da je tetris res perfekten,.. V vsej socialni seri bi lahko rekel igrica (za tajnice pa to) ampak po desginu je to popolen špil.

Ajde, daj napiši par all time best of igric po svojem mnenju, da mal vidim, kam ti vleče okus 

 

Sam nujno moram it delat počasi, tako da si dam sam še pol ure za gledat RE8 videe pa chatat :D 

Povezava do prispevka

Best time IGER ne igric

 

1.Tetris ,.. kot popoln špil z strani designa, v katerem sem zanič,.. in mi je zabaven kot peggle,.. ampak je fenomenalen)

2. DES

3.DKS1

4. Doom 2016?

5.RESI 4

6.ZELDA (skoraj vse)

7. Astrobot VR

8. Long Dark

9.Days gone

10. Tlou1/2 ali mogoče Red Dead 2

 

Ne vem,.. Gre tukaj bolj za spoštovanje,.. četudi so stvari ki so dobre per se,.. kot kaj me res zabava(XHAMSTER,.. jebiga samski),.. problem je da jih imam 60 v mislih  in res ne vem kaj mi dogaja bolj,..

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

Fantje,.. A sem jaz čuden ali mi izraz igrica gre na jetra,.. ne vem nekako mi takoj udari na pomanjševaljnice in nek emotivno negativen spin manjvrednosti (v kontekstu je lahko večvredno ampak odvisno),.. ne vem nisem SSKJ ekspert ali ontološki raziskovalec jezika, vem pa kaj čutim,.. Jaz Špilom pač ne bom rekel igrica/Igrice,.. Ne vem zakaj to folk uporablja ker meni je off, pomanjševalno in ni všeč sploh.

 

foker reče pred 59 minutami:

Ne vem,.. Mi se zdi da je izraz totalno narobe,.. Mogoče imam jaz specifični negativen odnos,.. ali bom rekel Špil ali pa igra,.. Igrica mi deluje kot, da kurcu rečeš kurček,.. ne vem sladoled je sladoled,.. sladoledek je pedersko in uporabljanje pomanjševalnic za stvari, ki so ekonomsko in umetniško presegle film ,.. nekako mi ne gre.

Igrice imam jaz, ko mi sesa jajca in liže rit ali ko se delam božička,.. Igre imam ko jo osvojim in ukradem del srca in bitnosti.

 

Nehajte z igricami,.. ker ima slabo ontološko konotacijo na toliko nivojih,.. Igračke je še slabše.

To je isto kot folk, ki je nesiguren v lastno seksualnost in zato dissajo geje.

Jaz rečem igrica, ker se zavedam, da sem otročji af. :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

 

To je isto kot folk, ki je nesiguren v lastno seksualnost in zato dissajo geje.

Jaz rečem igrica, ker se zavedam, da sem otročji af. :D

Niš narobe bit otročji,.. samo špili niso otročji,.. igrice pa so. Mogoče je vse isto irelevantno,.. kdor je pa pravi da je siguren v lastno seksualnost (razen da ga vleče na pravo/narobe,. ne ve o čem govori,. Sex je zabaven ampak v prvi fazi je namenjen reprodukciji,... zato mi ne vstane ko gledam nazega tipa) če kdo misli da to ni programirano,.. ne rečem da ni biološko do neke mere,.. sexsualnost je zelo kompleksna,

Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

Totalno,.. Kdor bo DESU ali celo DKS-ju rekel igrica,.. bo označen kot FAG.

U, tole sem čisto sfalil.

 

Raje sem dobesedno FAG, kakor, da bi se sekiral ali nekdo reče igra ali igrica. :D

 

 

hqdefault.jpg

It's only gameY. Why you heff to be mad?

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ja ripoff z stani Epica,.. vemo že  vsi,.. ampak v realnosti ni toliko slabo, ko ti ponujajo četrt miljarde za 5 let stare špile,.. Sonyju se verjetno že jebe po tolkem času,.. verjamem pa da je to cenovno nekako realno,.. četudi je cena prenizka.

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...