Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 1 uro:


Imam sicer MS Sidewinder (ampak ni šanse, da ga usposobim na Win10), na srečo pa je v omari novejši Logitech FF, ki  deluje odlično. Tako, da zaenkrat ne bom kupoval novih zadev. ;) 

Moram sicer poiskat, ampak izgleda kot ta (s tem da ima garantiran FF in lepo dela v win10) :
Amazon.com: Logitech Extreme 3D Pro Precision Fightstick: Computers & Accessories

Yes yes ko zves da se joysticku rece hotas bos kupu se enga za sina

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 urami:

Bom kar tukaj vprašal:
Katera je trenutno najbolja letalščina? In da ni ravno neka arkadna zadeva, ampak bolj v smislu čim bolj realne simulacije. Pod pogojem, da ima odličen grafični pogon in da morebiti celo vključuje letala tako iz WW2 kot tudi moderna (predvsem F16 me mika). 

Vprašam pač, ker sem prepričan, da bo kak tukajšnji znalec vedel iskreno povedati, namesto da jaz to guglam in poskušam iskati nekaj na "slepo". :) 
 


msfs 2020, xplane 11, dcs world al kak se ze rece (te zadnje ne poznam)

Povezava do prispevka

Fora je, da so to praktično 1:1 rekonstruirana letala, zato toliko stanejo — ker je šlo v izdelavo nešteto ur študija in kalibriranja. Imaš nekatere bolj začetniške module (npr. F-15), ampak večina jih ima fully-clickable kontrole (po 100+ gumbov) in pikirajo na 100 % realizem. Tudi meni je bilo čudno, pa sem si prebral ene 3 članke na to temo. To ni igrica, kjer kupiš modul/letalo za 75 € in pol letiš tri ure, pač pa "igrica", kjer kupiš modul in z njim potem treniraš in letiš 1000 ur. Skratka, ni igrica za casualce. Če nimaš stotin ur in evrov za potopit v zadevo, raje nabaviš Flight Simulator. DCS World je za resnične navdušence, real life pilote itd., ne pa za nekoga, ki bi malo sprobal 10 let staro palico za letenje :). Tako da jaz gladko ne bom nikoli sprobal, sam mi je pa noro fascinantna zadeva. 

Povezava do prispevka

DaCapo za na easy letet si zrihtaj War Thunder. Mas vse od propelarcev do reaktivcev, s kabinami itd. Pa arkaden je tko da ne rabis brat 200 stranskega priprocnika :) Seveda popolnoma free.

Drgac pa za Microprose nostalgike, zdej bodo izdali en tak simple simulator, Tiny combat Arena, zgleda kot take igre iz 90-ih (F-19/F-117, F15...)

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
seattle reče pred 1 uro:

DaCapo za na easy letet si zrihtaj War Thunder. Mas vse od propelarcev do reaktivcev, s kabinami itd. Pa arkaden je tko da ne rabis brat 200 stranskega priprocnika :) Seveda popolnoma free.

Drgac pa za Microprose nostalgike, zdej bodo izdali en tak simple simulator, Tiny combat Arena, zgleda kot take igre iz 90-ih (F-19/F-117, F15...)


Tnx. War Thunder sem sicer kar precej igral. Ampak načeloma mi je preveč arkaden. Sedaj bi raje kaj resnejšega, ampak še vedno ne docela hardcore. Pa saj bom nekaj že našel. Magari več zadev preizkusim in vidim kako in kaj..

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 20 minutami:


Tnx. War Thunder sem sicer kar precej igral. Ampak načeloma mi je preveč arkaden. Sedaj bi raje kaj resnejšega, ampak še vedno ne docela hardcore. Pa saj bom nekaj že našel. Magari več zadev preizkusim in vidim kako in kaj..


msfs 2020 si kupi pa bo…

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 31 minutami:

Je v tem MFS tudi F16? Sicer sem nekaj malega že igral, ampak mislim, da ga takrat ni bilo. 

F16 ne vem, vem da je F15 not, ampak ne po defaultu ampak ga na marketplaceu najdes in je bolano drag (vsaj takrat je bil). Mas pa zastonjske mode random folka (posledicno random kvalitete), ziher se je ze kdo spravil F16 delat nekje.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 20 urami:


Tnx. War Thunder sem sicer kar precej igral. Ampak načeloma mi je preveč arkaden. Sedaj bi raje kaj resnejšega, ampak še vedno ne docela hardcore. Pa saj bom nekaj že našel. Magari več zadev preizkusim in vidim kako in kaj..

 

pa si igral simulator battles?

 

 

Kočevc reče pred 19 urami:

Ne igrat War Thunder, ker so pozresne pizde. Se spomnm, k je bil samo en al 2 jeta v igrici, skratka ful casa nazaj. Komot si lahko nagrindal xp in cash, pol je pa patch prisel pa so 10x podaljsal celi grind, da bi ja cimvec RL dnarja notr pustu. Mrs pula

 

yup, js sm v ta špil pomoje fuknu krepko čez 2000 ur

sicer itak nisem za letalščine, tk da sem sam nabijal arcade battles skos

so pa tekom let res noro podražili vseskupi

js sm overall pomoje dal 150€, pa sem mel res KUP premium letal, 2 leti premiuma ...

 

zdej pa kaj, glih eno letalo za 50€ + bolan grind?

 

so mi bli pa jeti totalno nezanimivi, sam propelerci

pa še tam sem ugotovil, da je bil sweet spot zabave v nižjih tierih, npr. battle rating 3.3.-3.7.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 23 minutami:

 

pa si igral simulator battles?

 

 

 

yup, js sm v ta špil pomoje fuknu krepko čez 2000 ur

sicer itak nisem za letalščine, tk da sem sam nabijal arcade battles skos

so pa tekom let res noro podražili vseskupi

js sm overall pomoje dal 150€, pa sem mel res KUP premium letal, 2 leti premiuma ...

 

zdej pa kaj, glih eno letalo za 50€ + bolan grind?

 

so mi bli pa jeti totalno nezanimivi, sam propelerci

pa še tam sem ugotovil, da je bil sweet spot zabave v nižjih tierih, npr. battle rating 3.3.-3.7.

 

 

Js sm mel mnde tut premium kak mesec dva pa kupil premium letalo. Se fajn se mi je zdelo k je blo sam par evrckov, prisel sem pa iz world od tanks k so normalni premium tanki stali 20e.

 

Nisem nikol jeta fural razen k so bli unicorni za april fools day, mislm da so bli na letalnm modelu od jetov. Takrat k sm nehal jih je blo res samo ene 2,3. Vem da ruski je bil, mislm pa da tko od lvl 13 do tm skor lvl 20 je bla luknja vmes brez letal, k jih se ni  blo tolk na zacetk.

 

Mislm da so zjebal grind s tem, da so omejili, kolk xpja al kesha al celo oboje, lah z enim letalom max nagrindas. Nek se ti zafila plane lvl in pol prakticno nic vec ne dobivas. Relativno hitro sem nehal igrat, ker se je kle grind za 10x podaljsal. Ko jih jebe. Je bla pa fun igrca na zacetku, men top avioni so bli Yak, k so meli un nevem kolk ful mm veliko puško

Povezava do prispevka

Yak 9-K s 45mm topom? Ki v resnici sploh ni mogu delovat, ker je streljanje sfukalo letalo

je bil pa tud 9-T s 37mm v špilu overall boljši 

 

USSR so bli men carski sploh pr res nizkih levelih (CHAIKA I-153 OP AF)

 

sem bil pa nekak UK > GER > JAP > USSR > US (pa pr vseh sem priš do jetov)

k sem nehal, še ni blo posebej drugih narodov, to sem edin pol 1x prišel nazaj mal sprobat Švede.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 39 minutami:

Verjetno 45mm ja, uglavnm carski je bil, k je zadeteki ali dva odbil celo krilo 😄 men je bil takrat noro dobr, mogoce so kasneje kej nerfal. Chaika je bla tut zlo dobra ja

 

ma ja, ful se je spreminjalo tud glede na patch

neki časa so bli DALEČ najboljše une 50 cal strojnice na US avionih z incendiary

k je ponavad en metek zapalil letalo :)

 

sej v špilu je bil prekleto dober (sploh proti RL), je bil pa splošen konszenz, da je Yak 9T  s 37mm verjetno najbolj OP letalo

pač klasičen USSR bias tako od Gaijina, kot WarGaminga. Fucking Stalinium/Stalinwood

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...