Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 3 urami:

Nekaj velikega prihaja danes ?

Join IGN as we announce a highly anticipated new game.

There will be tons of news, gameplay, interviews, and a developer Q&A while playing the game live.

 

Zdej se vrtijo 2.svetovna dokumentarci....

Nov Medal of Honor ? Brothers in Arms ?

COD sigurno ni.

Enko sem preigral do daske + odlični modi, dvojka me je razočarala, vse je bilo bolj leseno od predhodnice po mojem mnenju... Se pustim presenetit za to samo ne verjamem da bi me presedlo iz Steel divisiona, ki je sicer odličen, a ga pesti prezahtevnost in pomanjkanje igralcev...

Povezava do prispevka
Navedek

Enko sem preigral do daske + odlični modi, dvojka me je razočarala, vse je bilo bolj leseno od predhodnice po mojem mnenju...

Enako, tudi tisti sistem herojev/generalov v dvojki (ne spomnim se najbolje) mi resnično ni pasal. dosti raje sm imel sistem enke.

Zelo zabaven špil, mam par res lepih spominov in hudih pvpjev.

 

Na mobtelu sm skoraj kupil android COH remake, samo da bi igral na kompu MP ker bi bil fresh in zihr zabaven zaradi novih playerjev. Ampak 14€ se mi je zdel vseen mal preveč.

 

Realno bi si samo želel čimboljši približek enke in  kak 4k support ker mi je v 2021 čist preveliko vse in se mi zdi da sm v tunnel visionu.

 

Navedek

Nov Medal of Honor ? Brothers in Arms ?

MOH je bil porazen. BIA sm nazadnje igral tistega z market gardenom kako desetletje nazaj in je bil dosti boljši. Kot nek early COD z dušo.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 urami:

Brothers in Arms imo podcenjena igrica.

Res je, od podobnih bi omenu še starinsko squad taktično streljačino Hiden and dangerous, naredili so jo ustvarjalci mafije, z katero si deli tudi pogon. 1/3 osebni pogled, plezanje, postavitev položajev, in sicer skrajno neroden ampak zanimiv sistem nadzora AI do 4 kompanjonov...

 

Od taktičnih pa Man at war serija, tudi zelo dobra, spet jo pestijo vzhodnjaški problemi - lesene kontrole, ipd, a so modi zanjo nekaj izjemnega. Filing ko postaviš snajperja na pravo mesto in potamani strojniško gnezdo, ali ko nek beden oddelek onesposobi nasprotnikov tank, ga prevzame, popravi in greš z njim v kontraofenzivo je zakon. :D

uredilo bitje Sudat
Povezava do prispevka

Btw, je še kdo, ki je danes opazil velik porast poskusov vdora v Steam acc? Ali sem to spet samo jaz? :)

Vsako uro mi javlja na email 2 pass ver., različni IP-ji, različne države... pa geslo sem že 2x menjal pa še vedno.. Znorel bom. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

Btw, je še kdo, ki je danes opazil velik porast poskusov vdora v Steam acc? Ali sem to spet samo jaz? :)

Vsako uro mi javlja na email 2 pass ver., različni IP-ji, različne države... pa geslo sem že 2x menjal pa še vedno.. Znorel bom. 

Btk, steam guard na tele pa nej probava leta ce hoce.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 minutami:

Omg gay en, še zmer salty od rose-kidd trejda....

 

ne sj ne, ne igram več multiplayer, sem ugotovil da mi negativno vpliva na zdravje, ker ne znam zgubljat :D Dokler sem zmagoval all good, pri porazih pa hard meltdown mode :D 

bi si mislil bol star bol vmirjen al kuga zdej ejga :rofl:

 

tist je bil championship winner kidd also, ejga :mafija:

 

 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...