Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 7 minutami:

Prou nesrecen sem ker bi ga mel, sam jebem jih v usta skrbava da ne dam ne blizzardu ne sonyju 60(?) €

 

60$/€ bi blo absolutno preveč. 40$ jim pa dam če bo igra v nulo spolirana z delujočim MP in odlično implementacijo za gamepad. Nisem pa zih kaj izide sočasno konec septembra tko da bomo še vidl a bo day one al BF nakup.

 

Konec koncev je to le druga al pa tretja najbolj igrana igra vseh časov zame in seveda vse top 3 igre so od Blizzarda lol... :D Še celo na WoW invitational v Pariz sem šel hehe...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ze zanc sm mal scrollal,

Napis je prisel, 

Fukat v rit, nek pederski naslov

 

Pa par dni nazaj med lurkanju mi

penisa slika po ekranu frci

 

A jeba za hrbtom CEO stoji

"Ne ne ne !  ni tako kot zgleda" se ven vadim

 

"Razumem, razumem" je rekla, "ze prou"

Sam najbrz je vidla da sm se mau usral

 

Potem sem slisal cez neki dni

Baje se v sluzbi govori;

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 26 minutami:

 

To sem zjutraj poslušal. Zanima me (mogoče sem preslišal) zakaj Alanah, glede na njeno platformo in dejstvo, da je trenutno precej znana v tem svetu, ne omeni teh problematičnih firm direktno. 

 

 

Dvomim, da lahko njej uničijo kariero kar tak. Evo tega ne razumem, ali je prepovedano, ali iz lastne koristi.

Povezava do prispevka

Zdej ne vem kako imajo to delavsko zakonodajo da se ne morejo obrnit na neko inšpekcijo al whatever ampak od kadrovske pa res ne moreš pričakovat da ti bodo pomagal, ker oni so itak vedno na strani lastnika/direktorja in kot po principu so predatorji ponavad tisti iz malo višjega nivoja... Sem pa tud že bral cel kup enih grozljivih zgodb ko so zlorabljene osebe šle z tipom ki jih je že prej nadlegoval na zabavo same na kateri so celo pile alkohol in seveda najebale. Tega pa ne razumem. S človekom ki je gnoj boš kvečjemu sodeloval samo še na profesionalnem nivoju če je potrebno ne pa da greš z njim nekam kjer si lahek plen in se še napiješ... Seveda to ne opravičuje dejanj gnojev ampak vseeno morajo ženske pač tud mal same nase pazit če se že same potikajo v taki moški družbi.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 20 urami:

Jaz kaj takega v Sloveniji še nisem zasledil/slišal. Razen ko lokalni kreteni maltretirajo kelnarce. Mogoče še nismo toliko westernizirani

sam smz da se večinoma strinjamo da so kreteni

sam je pa res da ne hodim po lokacijah kjer se to dogaja da bi lahko boljš ocenila :D

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

 

20 let je že minilo od izida kultnega Max Payne (was released on July 23, 2001) !

 

Fak 20 let :online2long: 

 

Se spomnim predogledov in slikic v PC gamer reviji in takrat preprosto nisem verjel, da lahko en špil tako dobro izgleda.  Je pa bil zraven revije še demo disk....  OMG padla čeljust do tal :o   

Za tisti čas nora fotorealistična grafika in perfektna mešanica igralnosti ter carskega noir vzdušja.

Vsakič ko takole prvič zapade sneg in se ponoči ob soju uličnih svetilk sprehajaš ob škripanju snega pod nogami me prime močna želja po vnovičnem preigravanju. In ga vsakih nekaj let tudi znova preigram.

Meni gladko ena top 5 najboljših iger ever :worship:  

 

 

 

Povezava do prispevka

Druga polovica špila ima par levelov k majo hudoben spike v težavnosti IMO, tipično za tisti cajt, vsaj oni fight v diskaču se spomnim da sem rabil nekaj časa da je šlo skozi

 

Sicer pa valda, prva dva dela sta bla hudo zanimiva in mi je čudno, da nismo dobil še kake noir 3rd person streljačine z bullet time

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...