Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

seattle reče pred 19 urami:

Dejte mal porocat kaksen je The Ascent 

Soliden. Ce imas gamepass je vreden downloada. Main story koncal v par urah, malo beden je edino fast travel (taxi) in pa loading casi so daljsi kot bi pricakoval na xsx. Naletel tudi na precej bugov (despawn vseh enemyev - pomaga ponovni zagon igre, ene stranske misije se ni dalo koncati) zato bi ji dal 7/10.

Coop nisem sprobal.

uredilo bitje maRky
Povezava do prispevka
seattle reče Dne, 30. 7. 2021 at 23:07:

Dejte mal porocat kaksen je The Ascent 

Igra je... meni je dobra, vlece ampak je dalec od popolne al dodelane izkusnje

 

Feeling je ko nek cyberpunk diablo argp

 

Ne vem igra ima precej sistemskih pomankljivosti in manjsih bugov Kot je za pricakovat za inde spil z 12 zaposlenimi.. mogli bi jo se malo popilit ampak ok.. meniji so malo neintuitivni, premikanje po svetu je pocasno in zamudno, side questi nepregledni, sam ce vzames z optimizmom ni tako bad.. kaj to pomeni Z optimizmom?

 

Svet, okolje in velikost je res ql Narejen. Sploh immersion okolja, Boljsi feel kot pri cyberpumku res in ful je velik, prav zgubis se, sploh ker to sledenje side misijam je kar je.. ampal gameplay je ql in se zgubljat na okoli ni painful oz je zabavno, sploh ker je svet res zanimiv in raznolik In usput itak streljas, lootas in leveliras.. stori in tezavnoat se mi tudi zdita precej dinamicna in uravnovesena 

 

Pac ni to AAA spil, ceprav po stevilu in dodelanoati sveta je pomoje kar ornk.. sam ni pac top quality izpiljen ima pomankljivosti, meniji, fast travel, preglednost menijevi n questov, argpg je bolj enostaven ampak good enought.

 

je pa svet stilsko kvalitativno in kvantitavino res vrhunsko narejen to je najjace pri igri, gameplay vlece in story je kar dinamicen

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

CEO Bobby Kotick: "people will be held accountable for their actions."

Also Bobby Kotick back in 2010: Activision Boss Loses Legal Battle Over Sexual Harassment Case

 

Drugače pa lani je Ubisoft dal skozi podobno nagnusno pizdarijo kot zdaj Activision - Blizard in so se tudi enih 500 Ubisoftovih delavcev pridužlo protestov, da razen lepih objav za javnost se pri njih v letu dni nič ni spremenilo.

 

Zarad mene lah vsi toti trije crknejo, če nebo resnih res resnih sprememb samo na žalost je realnost čisto druga. Too big to fail. Denar pa tudi reši vse težave, kar ga pa imajo nešteto.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

 

  • Iron Harvest will also come to PlayStation 5 and Xbox Series X!
  • Console versions will be released towards the end of 2021, when we are satisfied with their quality. 
  • All Iron Harvest 1920+ Console versions will include ALL DLC’S FOR FREE, this include the recently released Operation Eagle as well as all updates made since PC release.
uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Malo hecno vprašanje, vem, ampak vseeno: je kdo kaj slišal/videl/bral o napovedih kakšne nove simulacije podmornic? Ful nišni trg, vem, ampak svoj čas sem res rad igral te Silent Hunterje. V stare igre se skoraj ne upam ponovno spustit, bi mi pa kaj novodobnega izredno sedlo.  
edit: pogoj je seveda, da je WW2. :) Našel sem sicer nek Uboat, ampak je še v early access-u od 2019. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

4ka je res  dobr ze

 

Be me 20 neki pohec

Inatallam stirko

Itak sam failam tm neke konvoje co_op s kolegom

Sam zadeva vlece

Hudi zvoki, atmosfera

Treba potopit tiste konvoje

Prcineva b'so, grem en yt tutorial

Tip igra na hc, nek totalen sub kriegsmarine geek

Se fura okol, vid neko silhueto ladje

Kek, izvali iz predala nek leksikon ladij, hitro najde ladjo, ki matcha 

Odpre zemljevid v spilu, gre mert z geotom, izvadi sestilo in kalkulator..

Pol sva dala na easy.

 

 

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...