Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 6 urami:

Naj ta modelček pride na Konzolec meet, teško je dat 10+ random ljudi na kup in dobit ven več talentiranega in izobraženega kadra, katerih edino fix skupno presečišče so igrice :D 

 

Meni bi blo tudi zanimivo v živo videt neposredno primerjavo med Konzolec meet heroji igranja luzerskih igric in MMC/24 ur heroji neskončnega pametovanja in komentiranja iz domačega fotelja o vsem in vseh :D

 

Ker mam filing, da te modelčki tudi niso glih nabildani, neplešasti zmagovalci lajfa, glede na čas in energijo, k ju vložijo v 'zmagovanje' internetov s stalnim ropotanjem in modrovanjem po comment sectionih...

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 urami:

To bi bilo kul. Za sodnike, kdo je jači, pa nepristranska žirija sestavljena iz članov Blood and Honour Slovenija, petkovih kolesarjev, incel reddit grupe in tipčka s premalo rami iz youtube videoposnetka.

Slovenski nacisti v navezi z romsko mafijo - Svet24.si

"Mi izberemo spletne komentatorje"

 

foto Petkovi kolesarji danes proti diktaturi in v podporo sodni veji  oblasti | Dnevnik

"Zaradi prizadevanj uporabnika Ćamir dajemo glas forumašem"

 

This Is What The Life Of An Incel Looks Like (HBO) - YouTube

"Inceli izberemo jocker forumaše-brate"

 

Afghanistan war: Taliban back brutal rule as they strike for power - BBC  News

"نختار المعلقين عبر الإنترنت"

 

Rezultat je torej 2:2, prosimo vas za končno razsodbo kot zadnjega člana žirije

 

 

Povezava do prispevka

Tudi meni zgleda boljše kot 1. trailer

 

Igral sicer pomoje ne bom, ker tudi ostalih Uncharted trash knockoffov ala savdoarabski 2013 Unearthed nisem, ampak bom pozoren na kakšen bolj izviren projekt v prihodnosti, pomoje so dosti izkušenj nabrali s tem

 

Drgač pa a voice acting pa je samo meni off? :D 

Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 30. 8. 2021 at 15:45:

komentarji pod clankom so gold mine

"Vse kateri igrate igrice vaše ubijanje,sestreljevanje na pik ali ko imate za migrante in covid ko delate bolečine da bi imeli delo vse vas bom dal aretirat...Bom vam dal igrice niti v sanjah ne ostanete zunaj,"

 

 

Drgač pa Kitajska =  "1984" IRL

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 4 urami:

Sicer je zanimivo da praviš konckoffov Uncharteda gleda na to da je Uncharted knockoff Tomb Riderja. :)

 

 

No ya, tole bo kar težko držalo.

 

Knockoff je kvečjemu setting, pač arheologija in mistika, samo ni kot da je TR tu bil edini, četudi je bil najprepoznavnejši. Igralno pa je U serija pristopila precej drugače, če kaj, je TR reboot knockoff Uncharteda, ker so popolnoma opustili svoj pristop in povzeli U igralnost, mehanike in nenazadnje tudi način pripovedovanja, žal vse na konkretno nižjem nivoju.

 

Medtem ko je tale Wayfarers zelo očiten v imitiranju.

 

Meni je samo bad, da se niso raje odločili za stilizirano podobo, kar je nekako go-to rešitev za majhne teame in majhne budgete, nedvomno z razlogom.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...