Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Matic33 reče pred 22 minutami:

 

ja sej sem ti napisal, da so se stvari drastično spremenile na slabše... 

no, opcija je tud da se stvari spremenijo na boljše. al pa da ostane isto.

Ampak v vsakem primeru talat EAju keš vsako leto za več ali manj isti špil je kr orenk metanje denarja. 

Povezava do prispevka
Navedek

More details of sexual harassment at Paradox Interactive emerge

Navedek

"I have been to meetings where I'm the only woman in the room, and I say 'Hey, I really think we should go this direction, based on my experience', and someone looks at me, and they say, 'You know what, you're just here as a token hire. So I think you should be quiet about this'," one woman said.

:avadodo:

 

https://www.pcgamer.com/its-hard-to-be-a-woman-in-this-company-more-details-of-sexual-harassment-at-paradox-interactive-emerge/

Povezava do prispevka
AMF reče Dne, 10. 10. 2021 at 17:39:

 

 

Malo sem dobil flashback na izjemno igračko King Kong: Igrica po filmu. AAaa zgleda dobro 

 

 

Lepi Šime reče Dne, 10. 10. 2021 at 20:19:

Dobesedno vse igre v zadnjih 20ih letih, ki so bile 3D bodo naredili remaster v roku 5ih let. 

Res ne vem ali bi se veselil ali pa bom ignoriral  :D 

Problem je, ker je 95 % remasterjev smeti, narejeno brez spoštovanja do izvirnega arta. 

Povezava do prispevka

Ponavadi so bete ze vec al manj finished samo se stress test + bugfixi se delajo. Alfa je malenkost bolj odprta, mehanike se bojo se spreminjale, nekatere tudi drasticno, mape urejale, etc…

Je pa odvisno od projekta itak, majhna indie igra lahko bistveno hitreje iterira in pivota ko nek AAA konglomerat storine ljudi. 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 uro:

Bo mogla malo @Fuksija pojasnit, koliko žensk zanima gaming world ne samo z vidika igranja simsov, ampak tudi razvoja iger. Ker po mojem jih je večina token hire dejansko :whistle:

razvijalk ni tko velik, so pa druge funkcije, pri katerih je tehnično približno isto zanimanja med spoloma

oblikovanje, pisanje in podobno

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 14 urami:

ma ženske enostavno nimajo možganov za kompleksne naloge

 

za pucat pa kuhat so se ko jim moški napise navodila in pol sam sledijo tistemu, kaj več je ze pa čudežno ce jim rata

 

 

Tle se da prebrat, da nimaš nobenih izkušenj z ženskami in si zdej sam jezen. 

 

Reveš

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...