Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Wallux reče pred 17 minutami:

Kje so najdli vrednost 70 milijard za Call of Duty, Diablo, Warcraft in Starcraft IP... mi ni jasno.

Cena delnice po 95 $ , samo 9 $ manj od ATH.

 

Od Bobbyjevega škandala so bili pa okoli 60 $ na delnico. Lastniki so dobro zarajtali.

 

Da sem Phil, za ta dnar raje Take Two ujagam. Vsaj ne bo treba pucat še leto pa pol po prevzemu vse nesnage.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

- moneyhatt ekskluzivni dlc -> moneyhatt ekskluzivne igre -> moneyhatt celotni založniki ->  groza kaj bo naslednja stopnja

 

 

A nisi delal salte v rikverc vsakič, ko je PS dobil kak eks. dodatek za CoD ipd?
Drugače se res nebi sekiral za CoD serijio. Itak bo zdaj prišlo 20+klonov. En ti bo 100% dogajal.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 35 minutami:

Ampak res, kje se je Bigboss izgubil? Sumljivo dolgo ga že ni na forumu. ???

 

Meni je poslal na ZS telefonsko, da ga kontaktiram v zvezi z Netflix-om, ki ga imamo skupaj, ko zapade plačilo... Rekel je, da ga ne bo več na forum, ni pa mi navedel točno zakaj. Sem mislil, da bo jeza samo trenutna v tistem času.

Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 52 minutami:

Microsoft namerava kupiti Activision Blizzard :o Za laganih 69 miljonov, nice :D

 

https://news.microsoft.com/2022/01/18/microsoft-to-acquire-activision-blizzard-to-bring-the-joy-and-community-of-gaming-to-everyone-across-every-device/

 

World of Minecraft when?

 

Navedek

Microsoft will acquire Activision Blizzard for $95.00 per share, in an all-cash transaction valued at $68.7 billion, inclusive of Activision Blizzard’s net cash. When the transaction closes, Microsoft will become the world’s third-largest gaming company by revenue, behind Tencent and Sony. The planned acquisition includes iconic franchises from the Activision, Blizzard and King studios like “Warcraft,” “Diablo,” “Overwatch,” “Call of Duty” and “Candy Crush,” in addition to global eSports activities through Major League Gaming. The company has studios around the world with nearly 10,000 employees.

 

Miljonov? :rolleyes:

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 urami:

sony preprosto ni bil dovolj woke.

 

Upam da M$ kmalu naredi kaj glede FROM_a, od nekdaj me je motilo da v špilu ni manjšin in trans ljudi.

sploh BBju bi estetsko ful pasal če bi bil cel mesto v mavričnih zastavah, pa tudi mobi bi lahko imeli zaimke.

 

 

neo pronouns

 

nick/her

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 31 minutami:

A kdo mogoče ve, če je Game center šel k vragu? Želel nekaj preveriti in spletna stran ne dela, na FB zadnje objave novembra... Imam prednaročen Dying Light 2 in nimam pojma, če naj računam na njih al pozabim.


A to bivši Gameplay? Iz Europarka MB? Poskusi poklicat jutri na naveden telefon..
image.png.178b3d59f6dde6b617bc4efa65699e95.png

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 urami:

sony preprosto ni bil dovolj woke.

 

Upam da M$ kmalu naredi kaj glede FROM_a, od nekdaj me je motilo da v špilu ni manjšin in trans ljudi.

sploh BBju bi estetsko ful pasal če bi bil cel mesto v mavričnih zastavah, pa tudi mobi bi lahko imeli zaimke.

 

 

Sj so že naredil precej v to smer. Ravnokar sem inštaliral Demon's Souls PS5 in si lahko narediš punco in izbereš moški glas ali obratno.

Pardon, ne moreš izbrat ženske ali moškega, ampak izbereš Body Type A ali Body Type B.

 

:)

 

Ne sj ne, to je remake, ki so ga delali Bluepoint games. Japonci kokr so weird, niso tolk prfukneni, kot Američani.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...