Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 13 minutami:

Ma jaz ne bi niti RPG-ja, bi kar dober stari Jedi Outcast style igre, skratka res dobro zamišljene mape, shooting, nekje na polovici igrice dobiš lightsaber, toj to v lajfu 

 

prva stvar, ki sem jo naredu v Outcastu, cheat za lightsaber :D

 

jebiga, zame SW brez tega ne obstaja. Isto so mi bli v The Old Republic ostali klasi čist odveč 

Povezava do prispevka

Jap, mehanično sta to najbolj zanimiva AAA shooterja on the market, exploration za secrets je zabaven, muzika bombastična, beštije primerno zajebane ( :avadodo:Marauders :ododava:), ne morš zajebat. Men osebno je Doom Eternal nekaj nepojemljivo zasvoljivega, takih špilov manjka

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 urami:

Doom je poezija. Doom je popolna igra, vsi Doomi razen trojke so popolnost. Če se kdo ne strinja, pa redko kdaj je moje mnenje tako eksplicitno in brez ovinkov, je glup. 

 

Meni je tudi trojka fajn. Samo treba je pozret dejstvo, da si pristal v horror zanru. Takrat je zgledala igra fenomenalno in mislim, da je bila baterija nekaj svezega v streljacinah. 

 

Samo pac ni to esenca original Dooma.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...